אירוח סקסולוגית בפורום

scorp30

New member
ים אני איתך ומקווה כך....אני ובעלי

ניהלנו הרבה שיחות בנושא וניסיתי לכסות כל אופציה אפשרית...מקווה שכך זה יהיה. השאלה היא מה קורה כשההתלהבות קטנה והשיגרה תופסת את מקומה.... אני מאמינה שהם כנראה משתנים אך לדבר על הנושאים שאנו מזהים אותם כ"בעיתיים" מלכתחילה אין זה מזיק ונכון גם לא תמיד מועיל.

yaam120

New member
מהנסיון שלי..

אני יכולה לספר שבמובן מסויים בעלי שותף פעיל מאוד בגידול בננו הנסיך, לפני הלידה לא היה לו מושג מה עושים עם תינוק (לא שלי היה..)והוא דיבר כמו רוב הבעלים...הוא היה איתי בלידה, שותף כמעט מלא
, ישן איתי באפרופו בייבי והתחבר לנסיך מייד (תודה לאל), עזר באמבטיות, חיתולים ןלפעמים קם בלילה. אף אחד לא האמין שהוא יהיה אבא כל כך טוב ומסור. כשהנסיך היה בן 4 חד' נסעתי לנוח באילת עם אחותי ליומיים ובעלי לשמחתי הסתדר מצויין בלעדי. וכשהשגרה חזרה לביתנו, רוב הנטל "נפל" עלי כי בעלי עבד יותר שעות בעבודה יותר טובענית וזה היה בסדר גמור מבחינתי, בסופי שבוע הוא היה לוקח את העיניינים לידיים ומשחרר אותי מעט. הכל עניין של גישה בננות, אני חושבת שאי אפשר לצפות מהבעלול לקום בלילה כשהוא בבוקר קם לעבוד יום מלא בעוד שאני יכולה בחופשת הלידה להמשיך לישון גם בבוקר (כן, יש גם זמן לישון, תאמינו לי). הכל עניין של ויתור והבנה, זה נכון בכל תחום בחיים ובטח עם החבר הכי טוב שלנו, לא?!

scorp30

New member
ים, הסיפור שלך בהחלט מעודד, אך

השאלה רק האם הדברים הנ"ל לא כדי לדבר עליהם לפני הכל, כל אחד מבני הזוג יודע מה השני מצפה ממנו וכך ההלם יותר קטן. בכל אופן אצלינו שנינו בעבודות טובעניות ולכן זה יהיה חייב להיות שיתוף מלא ואותי זה הפחיד ולכן לי אישית היה הרבה יותר חשוב לתכנן דברים מראש, נכון שכל תכנון הנו יפה על הנייר, והמציאות שונה אך התקווה שהיא לא תהיה שונה בהרבה מהתיכנון.

eranakuki

New member
יהיה בסדר...

חזק ואמץ !!!! כמה זמן אתן נשואות וכמה זמן מנסות להיקלט להריון ...סתם בא לי לדעת !!!

27bubu

New member
טוב עוד לא הלכתי לישון

איזו מהירות, סחטיין סחטיין

eranakuki

New member
מזל טוב

אני נשואה חודש וגם אני מנסה אפשר להגיד פעם ראשונה שיהיה בהצלחה!!!!

נשואים שנתיים וקצת...../images/Emo23.gif

התחלנו לנסות באוגוסט...נקלטנו בדצמבר...הפלתי בפברואר
ומאז ארבעה וחצי חודשים מיותרים בלי מחזור. החודש עלו על הבעיה שלי (הידבקויות ברחם) ומקווה שמפה רק נצליח!

scorp30

New member
הי סוזי, באיזה שבוע היית כשהיפלת?

ואם אפשר לדעת, מה קרה? מקווה שאני לא מחטטת יותר מידי, רק שעד עכשיו חשבתי שרוב ההפלות זה כאשר לא מגלים דופק בשבוע 7-8, לא ככה?

אין שום בעיה...../images/Emo140.gif

הפלתי בשבוע 8...אצלי ראו רק שק הריון קטן (היה קטן מדי אפילו לשבוע 8)..כלומר הריון שלא התפתח (בטח שאין דופק)..לצערי.

scorp30

New member
תודה על מידע, פשוט אני רואה כל כך

הרבה הפלות בפורום שזה קצת מפחיד. אני מחזיקה לך אצבעות בהסטרוסקופיה (מקווה שכתבתי את זה נכון).

למעלה