אירוח סקסולוגית בפורום

27bubu

New member
../images/Emo91.gif

כנסו לאתר Y- NET למגזין "מנטה" יש שם כתבה על טעויות של נשים במיטה, יש לנו מה ללמוד....

מממממ312

New member
../images/Emo8.gifהנה הניק...

מצ"ב - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3209475,00.html קריאה מהנה!!!

27bubu

New member
ובכלל תכנסו לאתר לתת קטגוריה

"יחסים" יש שם מלא כתבות, גם על סקס בהריון

בסקס כמו באומנות

כל עוד את נהנית, המשיכי אלא אם כן נאמר לך במפורש אחרת ע"י רופא. יש נשים שדווקא הסקס גורם לשחרור הכאבים ויש כאלו שמעוצמת הכאב לא מסוגלות לחשוב על סקס, כך או אחרת, עשי רק מה שנכון לך לפי הרגשתך, כמובן בשיתוף מלא של בן הזוג. חשוב מאוד לזכור: נכון שאנחנו אלו שחוות את הביוץ, סובלות משינוי הורמונלי, מצבי רוח וכמובן נושאות ברחמינו את העובר, אך דווקא מהסיבה הזו הרבה פעמים קורה שבן הזוג, שעד עכשיו היה שותף פעיל מרגיש לפעמים מחוץ לתמונה, בעיקר בתקופה שבה אנחנו מתלוננות על כל דבר, בלתי נסבלות וגם לא רוצות שיתקרב אלינו. זה הרגע בו אנו צריכות לפעמים להתעלות על עצמינו ולנסות לעשות משהו שיגרום לו להרגיש גבר ( לא להוריד את הזבל וכאלה ) אלא בשיטת "מציצים" : "יבוא לך, אל תדאגי, יבוא לך" ההצעה שלי היא פשוט להתאמץ ולהפתיע: בפעם הבאה שאת קמה שוב לפיפי והוא כבר ישן,צחצחי שיניים על הדרך,שימי על עצמך משהו סקסי או שפשוט תורידי הכל, השתחלי אל מתחת לשמיכה והפתיעי אותו במציצה לוהטת, אפשר בתוספת של דפי מנטה בפה - גם אחלה ריח וגם משדרג את הסקס האוראלי לרמה אחרת של קרירות מגניבה- את המציצה הזו הוא לא ישכח הרבה מאוד זמן...וגם את! שלי.

liyos

New member
לאמיצות מוסיפה עוד רעיון

ששווה לנסות, במקום דפי מנטה סוכריות קופצות
, כן... כן... קראתן נכון זה מדהים על פי דיווחים מהימנים

שירה00

New member
עוד שאלה...

למרות שיש עוד זמן... מה המדיניות לגבי סקס בתחילת הריון?

27bubu

New member
אני עוד לא בהריון וכבר רבתי עם בעלי

יש היום את הגמר של המונדיאל והוא נפגש עם חברים. הוא מעביר ביקורת על חבר שלא רוצה להשאיר את אשתו עם תינוק בן חודשיים, אז זה גרר אותנו לשיחה על מה יהיה כשלנו יהיה. הוא הביא לי את החלסטרה!! בא לי לבכות. הוא אומר " אני לא אוותר על הכדורגל שלי בשביל כלום" , אני אוותר על טלויזיה , זה כבר הרבה.... אני יודעת שצריך להמשיך לחיות אבל הקטע הוא שעוד לא הגיע הרגע וכבר אני מפחדת להרגיש לבד
וזה לא שהוא לא בקטע של ילד, הוא כל הזמן אומר שהוא רוצה כבר....

liyos

New member
אני כל כך מבינה אותך, אמנם גם לנו

עדיין אין ילדים אבל
גם בעלי חולה
אם זה מנוי של הקבוצה ובעונה זה משחק כל שבת הוא אפילו הגיע לחו"ל למשחק של הקבוצה. אז מה אני אגיד לך? ידעתי עם מה אני מתחתנת ואני מקווה שכשיהיו ילדים זה ישתנה מעט למרות שאי אפשר להגיד לו לוותר על משהו שהוא אוהב, אני מסתכלת על הצד החיובי של זה, נפגשת עם חברות, יוצאת או סתם עושה דברים שאני אוהבת.

27bubu

New member
בסדר, גם אני נהנית עם חברות

והוא מפרגן והכל אבל התקווה היא שהכל עומד להשתנות לא? תראי, כמו שעד עכשיו אני מכירה אותו הוא יהיה מקסים ונראה לי שהוא סתם מנסה להגיד לי " את לא תגידי לי מה לעשות, אני לא יהיה כמו חברים שלי" וכו' וכו' הקטע הוא שנראה לי שהוא רואה את חברים שלו ומפחד,אבל היחסים שלנו הם לא יחסים של זוג אחר זה עדדין מפחיד כי אחר כך אי אפשר להתחרט

yaam120

New member
ערב טוב ../images/Emo68.gif

אני קוראת את השרשור שלכן ומחייכת
אתן לא יודעות ואני מקווה שתדענה במהרה(אמן, אמן) כמה ילד משנה את החיים!! הרבה גברים שמעתי מדברים בצורה שכזו וברגע שנולד הבן/בת דיברו אחרת ושכחו את כל ההצהרות מלפני... אל חשש בננות, תראו שאני צודקת, כמובן שמניסיון

scorp30

New member
אני בדעה קצת שונה...

אני מאמינה שצריך לשבת ולדבר לפני המעשה ולקבוע כללי יסוד. אין זה אומר שבת הזוג צריכה להגיד לבן זוג מה לעשות, ואפשר לקבוע שערב אחד בשבוע הוא עם הכדורגל וערב אחד את עם החברות או כל דבר אחר וכך בעצם למרות הכל נשאר אוויר לנשמה. אך אני לא מאמינה בלחכות ולראות האם הוא משתנה או לא....הוא צריך לדעת שזה שותפות שאי אפשר פשוט "לבעוט הצידה" ושזה נופל רוב הזמן על בת הזוג...גם את זה ראיתי וזה מפחיד (לפחות אותי). בהצלחה ממי ותתעודדי! שולחת לך

yaam120

New member
היי סקורפ, הם משתנים בלי לרצות ממש.

זה תהליך טבעי שכזה, לפחות אצל כל מי שאני מכירה וכמובן שגם אצלי
משהו טוב קורה וזה משפיע (למרות שיש מיקרים הפוכים, אבל בואי לא נכנס לצד הפחות נעים..), יש התלהבות מדבקת באויר וזה כל כך כייפי

למעלה