לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-' אירוח סקסולוגית בפורום'
אירוח סקסולוגית בפורום
<< ההודעה הנוכחית
09/07/2006 | 14:59
98
99
מחר 10.7 תתארח אצלנו שלי פסטרנק כץ, סקסולוגית חברתית.
שרשרו שאלות תחת הודעה זו, ושלי תענה עליהן מחר בשעות הערב.
תהנו !
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אז מה, אני ראשונה ? '
אז מה, אני ראשונה ?
09/07/2006 | 15:19
3
38
שאלת מליון הדולר -
בתקופת הנסיונות, כשהכל מתוכנן, איך לא נותנים לסקס להיפגע ?
כשיודעים שצריך לקיים יחסים בימים מסוימים בחודש, במיוחד כשזה בא בהוראת רופא, זה יכול להרוס את החשק (נראה לי שבעיקר לגברים).
איך ניתן למנוע /לשפר את זה ?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אפונענע יש לי תשובה משלי'
אפונענע יש לי תשובה משלי
09/07/2006 | 16:00
30
יין או בירה או אלכוהול אחר

יום אחד השקתי את החבר שלי בליקר שוקולד - איזה חשק לסקס שזה עשה לו ואיזה מרץ !

לפעמים עדיף להשקות אותם לפני ארוחת הערב, כשהבטן עוד ריקה והאלכוהול נספג מהר וגורם לדברים טובים ובנתים לעמוד במטבח לבשל להם רק עם גופיה ותחתונים (אצלנו זה עושה טוב...)

ודבר נוסף - לפעמים בבוקר ממהרים לעבודה ובלילה עייפים - אז בצהרים או אחרי הצהריים יש הכי הרבה חשק !

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'משתדלים להיות יצירתיים'
משתדלים להיות יצירתיים
10/07/2006 | 14:27
1
39
ובאווירת המונדיאל שנגמר - כמו במשחק כדורגל, גברים וגם נשים זקוקים לאנדרנלין, להתרגשות ולאלמנט ההפתעה.
אם הגברים היו יודעים מי יכניס את הגול הראשון, מאיזה מרחק, למי יוציאו כרטיס צהוב/אדום ואיזו קבוצה תנצח - סביר להניח שהם לא היו כל כך להוטים לצפות במשחקים.

ולעניין - אפשר בהחלט לעשות סקס עם קצת אלכוהול, להשקות אחד את השני, לשפוך על הגוף וללקק (לא להגזים בכמות) לשחק משחק שבו המפסיד מחליט על התנוחה הרצויה (כן! אפשר להכנס להריון גם ב"דוגי")
לחובבות התאטרון: לכו על משחקי תפקידים ( אחות/מורה/שוטרת/תלמידה סוררת) הלבשה תחתונה מדליקה, עדיף כזו שלא צריך להוריד, כמו תחתונים עם פתח, חזיה עם פתח לפטמה ואפילו קריאת סיפור אירוטי אחד לשני ( יש את הספר "נשים מעל" - ויש מלאן סיפורים באינטרנט שאפשר להדפיס ולהקריא אחד לשניה)

בקיצור - לא רק בזמן של לפני הריון, גם תוך כדי וגם אחרי.

שיהיה בהצלחה ובשעה טובה!

שלי.
לקראת הריון >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עוד סדרה מומלצת - הירוטיקה'
עוד סדרה מומלצת - הירוטיקה
10/07/2006 | 15:37
29
יש לי את השניים הראשונים, מאוד אוהבת אותם (החצי גם אבל הוא נבוך מדי להודות).
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שלומלום לסקסולגית! '
שלומלום לסקסולגית!
09/07/2006 | 16:11
13
37
אני אוהבת סקס!
ולכן כמה שאלות:

יש תנוחה מומלצת לכניסה מוצלחת ומהירה להריון?

האם נכונה האגדה האורבנית שצריך להחזיק רגליים כלפי מעלה, אחרי קיום יחסים, לזרימה טובה יותר של הזרע לעבר הביצית?

בימי הביוץ מומלץ הרי לקיים יחסים יום כן ויום לא כדי שהזרע לא "יתעייף"...זה נכון?

איך מרעננים את קיום היחסים בימי הביוץ בהם הכל נראה כמו מכאניקה?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' ועוד שאלה...'
ועוד שאלה...
09/07/2006 | 16:13
10
27
לפעמים אחרי קיום יחסים נראה שהכל נשפך החוצה...האם הכל אבוד? או שהזרע החכם הגיע ליעדו?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ובהמשך לשאלותיה של סוזי'
ובהמשך לשאלותיה של סוזי
09/07/2006 | 20:14
8
30
אומרים שתנוחת הדוגי סטייל זה הדרך הקצרה מהזרעון לבייצית... אך בתנוחה הזו כל הזרע יוצא בסוף החוצה.. אז יש המלצות כלשהן, האם זה באמת תנוחה טובה לפריון והאם למרות  שזה נראה שהכל יוצא יש כמה ברי מזל שהצליחו לשחות למרות חוקי כוח המשיכה..

חח.. שאלה מצחיקה יצאה לי...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כל מילה בסלע '
כל מילה בסלע
09/07/2006 | 22:19
12
לצפיה ב-'מצחיקה אך אמיתית..מצטרפת לשאלות גם'
מצחיקה אך אמיתית..מצטרפת לשאלות גם
09/07/2006 | 22:26
5
26
לפליטת המעצבנת  
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עוד 'דרך קצרה' היא לשבתעל הבנזוג'
עוד 'דרך קצרה' היא לשבתעל הבנזוג
09/07/2006 | 23:30
4
30
אבל אז אני משאירה עליו שלולית!...מבעס.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
09/07/2006 | 23:40
3
21
דוקא ממה שהבנתי שכשהאישה למעלה זה פחות טוב מבחינת התנוחות להריון... אולי אני טועה..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' כן, הזרע צריך סולם!'
כן, הזרע צריך סולם!
09/07/2006 | 23:53
2
10
לצפיה ב-' הוא יכול להשתמש בתחבורה אווירית'
הוא יכול להשתמש בתחבורה אווירית
10/07/2006 | 08:16
1
9
לצפיה ב-''
10/07/2006 | 09:35
6
לצפיה ב-'אכן, גם בדוגי אפשר'
אכן, גם בדוגי אפשר
10/07/2006 | 20:55
29
לצפיה ב-'ראי את תשובתי הקודמת'
ראי את תשובתי הקודמת
10/07/2006 | 14:55
24
לצפיה ב-'התנוחה המועדפת - שלווה נפשית'
התנוחה המועדפת - שלווה נפשית
10/07/2006 | 14:52
1
39
הי סוזי,

כשהכל עובד כמו שצריך - לגבר אין בעיות של זרע חלש וכו' והאשה בריאה ורגועה - כל תנוחה שבה הגבר פולט בתוך הנרתיק, טובה מספיק בשביל שהאשה תיכנס להריון, כמובן שזה בתנאי שמדובר בתקופת הביוץ.

בפליטה אחת של גבר, מתחרים להם מאות מליוני זרעונים על ליבה של ביצית אחת בודדה, כך שגם כשנדמה לנו שכשהתרוממנו מהמיטה והזרע "התבזבז" לו על הסדינים,עושים באותו הזמן את דרכיהם לעבר המטרה מיליוני זרעים זריזים אחרים שכבר הספיקו לרוץ קדימה.

אם זאת כאשר הזרע חלש, או שמנסים תקופה ארוכה ללא הצלחה יש הממליצים לאשה לשכב עם הרגליים כלפי מעלה, זוהי אמנם אגדה ישנה, אך כמו תרופת סבתא עושה את עבודתה נאמנה, הרבה פעמים מעצמת האמונה.

אכן, כדי לשבח את הזרע מומלץ לתת לו לנוח יום או יומיים,באופן אישי, אני חושבת שמעבר לקטע הביולוגי יש תחושה יותר נעימה ופחות מכאנית עבור הזוג כשהסקס הוא לא יומיומי ולצורך מטרה ספציפית כל כך.

ולשאלתך האחרונה ראי תשובתי המורחבת תחת הכותרת: סקס בהריון, תוך כדי ואחרי.

המשיכי להנות מסקס- זהו מרכיב חשוב ביותר לשמירה על הזוגיות לאורך זמן.

בהצלחה, שלי.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה על התשובות! '
תודה על התשובות!
10/07/2006 | 15:42
8
לצפיה ב-'עוד שאלה '
עוד שאלה
09/07/2006 | 18:23
11
37
אחרי הביוץ, בשבועיים עד המחזור/גילוי הריון,
מה המדיניות המומלצת לגבי סקס (אני שואלת בגלל ההתכווצויות החזקות בזמן אורגמה)?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
09/07/2006 | 18:26
4
21
כנסו לאתר Y- NET למגזין "מנטה" יש שם כתבה על טעויות של נשים במיטה, יש לנו מה ללמוד....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מה הניק...'
מה הניק...
09/07/2006 | 18:57
3
17
לא מצאתי את הכתבה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הנה הניק...'
הנה הניק...
09/07/2006 | 19:31
15
מצ"ב -
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3209475,00.html

קריאה מהנה!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תנסו את זה'
תנסו את זה
09/07/2006 | 19:32
1
16
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3209475,00.html
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ובכלל תכנסו לאתר לתת קטגוריה'
ובכלל תכנסו לאתר לתת קטגוריה
09/07/2006 | 19:33
12
"יחסים" יש שם מלא כתבות, גם על סקס בהריון
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בסקס כמו באומנות'
בסקס כמו באומנות
10/07/2006 | 15:14
5
35
כל עוד את נהנית, המשיכי אלא אם כן נאמר לך במפורש אחרת ע"י רופא.

יש נשים שדווקא הסקס גורם לשחרור הכאבים ויש כאלו שמעוצמת הכאב לא מסוגלות לחשוב על סקס, כך או אחרת, עשי רק מה שנכון לך לפי הרגשתך, כמובן בשיתוף מלא של בן הזוג.

חשוב מאוד לזכור: נכון שאנחנו אלו שחוות את הביוץ, סובלות משינוי הורמונלי, מצבי רוח וכמובן נושאות ברחמינו את העובר, אך דווקא מהסיבה הזו הרבה פעמים קורה שבן הזוג, שעד עכשיו היה שותף פעיל מרגיש לפעמים מחוץ לתמונה, בעיקר בתקופה שבה אנחנו מתלוננות על כל דבר, בלתי נסבלות וגם לא רוצות שיתקרב אלינו.

זה הרגע בו אנו צריכות לפעמים להתעלות על עצמינו ולנסות לעשות משהו שיגרום לו להרגיש גבר ( לא להוריד את הזבל וכאלה ) אלא בשיטת "מציצים" :  "יבוא לך, אל תדאגי, יבוא לך"

ההצעה שלי היא פשוט להתאמץ ולהפתיע:

בפעם הבאה שאת קמה שוב לפיפי והוא כבר ישן,צחצחי שיניים על הדרך,שימי על עצמך משהו סקסי או שפשוט תורידי הכל, השתחלי אל מתחת לשמיכה והפתיעי אותו במציצה לוהטת, אפשר בתוספת של דפי מנטה בפה - גם אחלה ריח וגם משדרג את הסקס האוראלי לרמה אחרת של קרירות מגניבה- את המציצה הזו הוא לא ישכח הרבה מאוד זמן...וגם את!

שלי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גדול הרעיון עם המנטה '
גדול הרעיון עם המנטה
10/07/2006 | 19:25
4
לצפיה ב-'לאמיצות מוסיפה עוד רעיון'
לאמיצות מוסיפה עוד רעיון
10/07/2006 | 21:01
1
21
ששווה לנסות,
במקום דפי מנטה סוכריות קופצות ,
כן... כן... קראתן נכון
זה מדהים על פי דיווחים מהימנים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גדול!'
גדול!
10/07/2006 | 21:59
6
לצפיה ב-'אחלה רעיון'
אחלה רעיון
10/07/2006 | 21:59
1
18
נראה לי שמחר ייגמרו דפי המנטה בכל הסופרפארמים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
10/07/2006 | 22:13
6
לצפיה ב-'עוד שאלה...'
עוד שאלה...
09/07/2006 | 20:16
42
25
למרות שיש עוד זמן... מה המדיניות לגבי סקס בתחילת הריון?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מה שנוח ונעים - מותר לדעתי'
מה שנוח ונעים - מותר לדעתי
09/07/2006 | 20:25
41
9
לצפיה ב-'אני עוד לא בהריון וכבר רבתי עם בעלי'
אני עוד לא בהריון וכבר רבתי עם בעלי
09/07/2006 | 20:29
37
27
יש היום את הגמר של המונדיאל והוא נפגש עם חברים.
הוא מעביר ביקורת על חבר שלא רוצה להשאיר את אשתו עם תינוק בן חודשיים, אז זה גרר אותנו לשיחה על מה יהיה כשלנו יהיה.
הוא הביא לי את החלסטרה!! בא לי לבכות. הוא אומר " אני לא אוותר על הכדורגל שלי בשביל כלום" , אני אוותר על טלויזיה , זה כבר הרבה....
אני יודעת שצריך להמשיך לחיות אבל הקטע הוא שעוד לא הגיע הרגע וכבר אני מפחדת להרגיש לבד
וזה לא שהוא לא בקטע של ילד, הוא כל הזמן אומר שהוא רוצה כבר....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני כל כך מבינה אותך, אמנם גם לנו'
אני כל כך מבינה אותך, אמנם גם לנו
09/07/2006 | 21:10
11
15
עדיין אין ילדים אבל גם בעלי חולה
אם זה מנוי של הקבוצה ובעונה זה משחק כל שבת
הוא אפילו הגיע לחו"ל למשחק של הקבוצה.
אז מה אני אגיד לך? ידעתי עם מה אני מתחתנת
ואני מקווה שכשיהיו ילדים זה ישתנה מעט למרות
שאי אפשר להגיד לו לוותר על משהו שהוא אוהב,
אני מסתכלת על הצד החיובי של זה, נפגשת עם חברות,
יוצאת או סתם עושה דברים שאני אוהבת.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בסדר, גם אני נהנית עם חברות'
בסדר, גם אני נהנית עם חברות
09/07/2006 | 21:17
8
12
והוא מפרגן והכל אבל התקווה היא שהכל עומד להשתנות לא?
תראי, כמו שעד עכשיו אני מכירה אותו הוא יהיה מקסים ונראה לי שהוא סתם מנסה להגיד לי " את לא תגידי לי מה לעשות, אני לא יהיה כמו חברים שלי" וכו' וכו'
הקטע הוא שנראה לי שהוא רואה את חברים שלו ומפחד,אבל היחסים שלנו הם לא יחסים של זוג אחר
זה עדדין מפחיד כי אחר כך אי אפשר להתחרט
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ערב טוב '
ערב טוב
09/07/2006 | 21:33
1
11
אני קוראת את השרשור שלכן ומחייכת
אתן לא יודעות ואני מקווה שתדענה במהרה(אמן, אמן) כמה ילד משנה את החיים!! הרבה גברים שמעתי מדברים בצורה שכזו וברגע שנולד הבן/בת דיברו אחרת ושכחו את כל ההצהרות מלפני...
אל חשש בננות, תראו שאני צודקת, כמובן שמניסיון
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'משנה לטובה?'
משנה לטובה?
10/07/2006 | 08:50
166
לצפיה ב-'אני בדעה קצת שונה...'
אני בדעה קצת שונה...
09/07/2006 | 22:18
5
13
אני מאמינה שצריך לשבת ולדבר לפני המעשה ולקבוע כללי יסוד. אין זה אומר שבת הזוג צריכה להגיד לבן זוג מה לעשות, ואפשר לקבוע שערב אחד בשבוע הוא עם הכדורגל וערב אחד את עם החברות או כל דבר אחר וכך בעצם למרות הכל נשאר אוויר לנשמה.
אך אני לא מאמינה בלחכות ולראות האם הוא משתנה או לא....הוא צריך לדעת שזה שותפות שאי אפשר פשוט "לבעוט הצידה" ושזה נופל רוב הזמן על בת הזוג...גם את זה ראיתי וזה מפחיד (לפחות אותי).
בהצלחה ממי ותתעודדי! שולחת לך
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי סקורפ, הם משתנים בלי לרצות ממש.'
היי סקורפ, הם משתנים בלי לרצות ממש.
09/07/2006 | 22:27
4
8
זה תהליך טבעי שכזה, לפחות אצל כל מי שאני מכירה וכמובן שגם אצלי
משהו טוב קורה וזה משפיע (למרות שיש מיקרים הפוכים, אבל בואי לא נכנס לצד הפחות נעים..), יש התלהבות מדבקת באויר וזה כל כך כייפי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ים אני איתך ומקווה כך....אני ובעלי'
ים אני איתך ומקווה כך....אני ובעלי
09/07/2006 | 22:36
2
5
ניהלנו הרבה שיחות בנושא וניסיתי לכסות כל אופציה אפשרית...מקווה שכך זה יהיה. השאלה היא מה קורה כשההתלהבות קטנה והשיגרה תופסת את מקומה....
אני מאמינה שהם כנראה משתנים אך לדבר על הנושאים שאנו מזהים אותם כ"בעיתיים" מלכתחילה אין זה מזיק ונכון גם לא תמיד מועיל.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מהנסיון שלי..'
מהנסיון שלי..
09/07/2006 | 22:53
1
6
אני יכולה לספר שבמובן מסויים בעלי שותף פעיל מאוד בגידול בננו הנסיך, לפני הלידה לא היה לו מושג מה עושים עם תינוק (לא שלי היה..)והוא דיבר כמו רוב הבעלים...הוא היה איתי בלידה, שותף כמעט מלא , ישן איתי באפרופו בייבי והתחבר לנסיך מייד (תודה לאל), עזר באמבטיות, חיתולים ןלפעמים קם בלילה. אף אחד לא האמין שהוא יהיה אבא כל כך טוב ומסור. כשהנסיך היה בן 4 חד' נסעתי לנוח באילת עם אחותי ליומיים ובעלי לשמחתי הסתדר מצויין בלעדי.
וכשהשגרה חזרה לביתנו, רוב הנטל "נפל" עלי כי בעלי עבד יותר שעות בעבודה יותר טובענית וזה היה בסדר גמור מבחינתי, בסופי שבוע הוא היה לוקח את העיניינים לידיים ומשחרר אותי מעט.
הכל עניין של גישה בננות, אני חושבת שאי אפשר לצפות מהבעלול לקום בלילה כשהוא בבוקר קם לעבוד יום מלא בעוד שאני יכולה בחופשת הלידה להמשיך לישון גם בבוקר (כן, יש גם זמן לישון, תאמינו לי).
הכל עניין של ויתור והבנה, זה נכון בכל תחום בחיים ובטח עם החבר הכי טוב שלנו, לא?!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ים, הסיפור שלך בהחלט מעודד, אך'
ים, הסיפור שלך בהחלט מעודד, אך
10/07/2006 | 09:39
2
השאלה רק האם הדברים הנ"ל לא כדי לדבר עליהם לפני הכל, כל אחד מבני הזוג יודע מה השני מצפה ממנו וכך ההלם יותר קטן.
בכל אופן אצלינו שנינו בעבודות טובעניות ולכן זה יהיה חייב להיות שיתוף מלא ואותי זה הפחיד ולכן לי אישית היה הרבה יותר חשוב לתכנן דברים מראש, נכון שכל תכנון הנו יפה על הנייר, והמציאות שונה אך התקווה שהיא לא תהיה שונה בהרבה מהתיכנון.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כמה שאת צודקת'
כמה שאת צודקת
09/07/2006 | 22:37
3
ותודה רבה לאלוהים הטוב שעושה בהם את השינוי הזה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מזל שזה רק פעם ב-4 שנים'
מזל שזה רק פעם ב-4 שנים
10/07/2006 | 08:37
1
7
לצפיה ב-'(הכדורגל)'
(הכדורגל)
10/07/2006 | 08:38
3
לצפיה ב-'יהיה בסדר...'
יהיה בסדר...
09/07/2006 | 22:03
24
17
חזק ואמץ !!!!
כמה זמן אתן נשואות וכמה זמן מנסות להיקלט להריון ...סתם בא לי לדעת !!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני נשואה שנתיים בספטמבר הקרוב'
אני נשואה שנתיים בספטמבר הקרוב
09/07/2006 | 22:48
6
17
ומנסה 4 חודשים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני נשואה שבועיים וחצי...'
אני נשואה שבועיים וחצי...
09/07/2006 | 23:09
3
22
ומנסה פעם ראשונה...

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'טוב עוד לא הלכתי לישון'
טוב עוד לא הלכתי לישון
09/07/2006 | 23:11
11
איזו מהירות, סחטיין סחטיין
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
09/07/2006 | 23:13
8
אני נשואה חודש וגם אני מנסה אפשר להגיד פעם ראשונה
שיהיה בהצלחה!!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ואו, זריזה'
ואו, זריזה
10/07/2006 | 08:38
8
לצפיה ב-'תודה לכולן- הרגעתן אותי-לילה טוב|יש'
תודה לכולן- הרגעתן אותי-לילה טוב|יש
09/07/2006 | 23:11
1
4
לצפיה ב-'גם אני פורשת, לילה טוב'
גם אני פורשת, לילה טוב
09/07/2006 | 23:14
6
לצפיה ב-'נשואים שנתיים וקצת...'
נשואים שנתיים וקצת...
09/07/2006 | 23:32
6
17
התחלנו לנסות באוגוסט...נקלטנו בדצמבר...הפלתי בפברואר
ומאז ארבעה וחצי חודשים מיותרים בלי מחזור.
החודש עלו על הבעיה שלי (הידבקויות ברחם)
ומקווה שמפה רק נצליח!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בהצלחה סוזי!'
בהצלחה סוזי!
09/07/2006 | 23:46
1
4
לצפיה ב-''
09/07/2006 | 23:52
לצפיה ב-'הי סוזי, באיזה שבוע היית כשהיפלת?'
הי סוזי, באיזה שבוע היית כשהיפלת?
10/07/2006 | 09:00
3
12
ואם אפשר לדעת, מה קרה?

מקווה שאני לא מחטטת יותר מידי, רק שעד עכשיו חשבתי שרוב ההפלות זה כאשר לא מגלים דופק בשבוע 7-8, לא ככה?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אין שום בעיה...'
אין שום בעיה...
10/07/2006 | 09:36
2
17
הפלתי בשבוע 8...אצלי ראו רק שק הריון קטן (היה קטן מדי אפילו לשבוע 8)..כלומר הריון שלא התפתח (בטח שאין דופק)..לצערי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה על מידע, פשוט אני רואה כל כך'
תודה על מידע, פשוט אני רואה כל כך
10/07/2006 | 09:59
1
14
הרבה הפלות בפורום שזה קצת מפחיד.

אני מחזיקה לך אצבעות בהסטרוסקופיה (מקווה שכתבתי את זה נכון).

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כתבת מעולה! '
כתבת מעולה!
10/07/2006 | 10:17
8
ונכון שיש הרבה הפלות כי אנחנו פשוט חלק מסטטיסטיקה לצערי...
בעיקר של הריון ראשון..
אבל יש פה גם הרבה בנות שהצליחו על הפעם הראשונה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני נשואה עשרה חודשים'
אני נשואה עשרה חודשים
09/07/2006 | 23:45
11
והפסקתי גלולות לפני חודשיים וחצי...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נשואה שלוש שנים בערך'
נשואה שלוש שנים בערך
10/07/2006 | 08:49
12
ועכשיו התחלנו לנסות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נשואים כמעט שלוש שנים'
נשואים כמעט שלוש שנים
10/07/2006 | 09:52
13
ורק החודש התחלנו לנסות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ואנחנו נשואים שנתיים וחודש'
ואנחנו נשואים שנתיים וחודש
10/07/2006 | 11:11
6
19
החלטנו שרוצים לפני כ-שנה..אבל אז גילינו שיש לי CMV פוזיטיב ונאלצנו לחכות חצי שנה.

נכנסתי להריון בניסיון הראשון...שניגמר בגרידא
והחודש נכנסתי להריון גם בניסיון הראשון (לא היה לי מחזור וניזהרנו עד עכשיו) מקווה כ"כ שהפעם הכל יהייה בסדר ...וניפגש כולנו בפורום של ההריוניות

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני נשואה 3 חודשים (בשנית..)'
אני נשואה 3 חודשים (בשנית..)
10/07/2006 | 12:56
3
8
לצפיה ב-'מזל טוב...'
מזל טוב...
10/07/2006 | 13:19
1
12
כמה זמן זה היה בראשונית????
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חמש שנים שבהן קיבלתי את הנסיך שלי'
חמש שנים שבהן קיבלתי את הנסיך שלי
10/07/2006 | 13:30
9
לצפיה ב-'אני נשואה שנה וחודש'
אני נשואה שנה וחודש
11/07/2006 | 10:17
12
ומנסים כבר 5 חודשים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ליאת??????????'
ליאת??????????
11/07/2006 | 07:53
1
17
מזל טוב, אומנם אני רק מציצה מידי פעם לפה, ותמיד מחפשת אותך!!!!!!!!
יש לי צמרמורת! המון המון מזל טוב!!!!!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה רבה מתוקה!!!!! '
תודה רבה מתוקה!!!!!
11/07/2006 | 08:20
10
אני עוד זוכרת אותך עם הבטא ההתחלתית הנמוכה וכל החששות.

ספרי מה איתך עכשיו....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
10/07/2006 | 15:15
2
17
לצפיה ב-'מה שנוח ונעים מותר אלא אם -'
מה שנוח ונעים מותר אלא אם -
10/07/2006 | 15:51
20
נאסר ע"י רופא או בשמירת הריון.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא הבנתי מה נכון, הנסיך או שלי?'
לא הבנתי מה נכון, הנסיך או שלי?
10/07/2006 | 19:27
3
לצפיה ב-'השאלה שלי קצת "כבדה" '
השאלה שלי קצת "כבדה"
09/07/2006 | 23:48
8
29
ראשית, רציתי להודות לאפונענע על הרעיון ולך, על הזמן שתשקיעי בנו.
ועכשיו לשאלה -
במסגרת הניסיונות להיכנס להריון התגלו אצלי בעיות פוריות.
כתוצאה מהגילוי, אני חשה תחושות אשם וחוסר ביטחון.
בנוסף לזה, יש לי פחד גדול מהשינויים שטיפולים עשויים לגרום לגוף ולנפש

למרות שבן הזוג מפרגן ותומך, יש לי קושי להימנע מתחושות כמו " אולי היה עדיף לו עם מישהי אחרת" וכל מיני מחשבות חסרות ביטחון כאלה.

ברור לי, שהתחושות האלה, עשויות לפגוע לנו בזוגיות
ורציונאלית, ברור לי שאין להן בסיס, אבל קשה לי לשלוט בזה.

אני לא כל כך יודעת איך לנסח את השאלה, אולי יש לך תובנות כלשהן, איך לשמור על הזוגיות בתוך המערבולת הזאת?

מקווה שהשאלה ברורה ולא כבדה מידי.

תודה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מחכה לשלי שתענה, אבל קצת ממני'
מחכה לשלי שתענה, אבל קצת ממני
09/07/2006 | 23:57
1
10
כמה אני מבינה אותך.
תחושת הבגידה של הגוף, ולמה הוא לא יודע לעשות מה שהכי טבעי.
ואין לי דרך טובה לתקן או לשפר, לכן אני מחכה לשלי - היא המומחית הלא.
אבל אני מאוד מכירה ומבינה את התחושה. כל כך הרבה מחטטים בגוף שלנו, בודקים, פולשים, ובמקום הכי פרטי, הכי שלנו.
אולי זה מעודד ואולי לא, אבל דווקא כל מה שעברתי בשנתיים האחרונות, טיפולים לייט, ניתוח, לידה שקטה וגרידה - דווקא אלה גרמו לי להרגיש מאוד מאוד "שווה" וגיבורה. התחושה שאין דבר שאני לא יכולה לו. לקבל את הגוף על אף השינויים שהוא עובר ולאהוב אותו, להרגיש נוח בתוך עצמי.
ואולי זה ההורמונים שעושים אותי חרמנית בלי הכרה , אני קמה בבוקר ובטוחה שאני היצור הכי סקסי בעולם...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' ואת צודקת!!! '
ואת צודקת!!!
10/07/2006 | 09:37
6
לצפיה ב-'אני מסתכלת על זה קצת אחרת'
אני מסתכלת על זה קצת אחרת
10/07/2006 | 08:51
3
7
וזה כנראה קשור להיותי אישה מאמינה.

נראה לי שכל תפקידנו בעולם הוא להשתדל ולנסות. הרי מה יש לנו חוץ מלהשתדל? הדברים באמת תלויים בנו? מישהי בחרה להיות או לא להיות פוריה?

עוד דבר שאני מנסה לעשות בשעות קשות הוא "לראות מעבר". לנסות להבין מדוע הקושי הזה בא אליי, מה אני אמורה ללמוד מזה, איך זה מקדם אותי, איזה כלי זה נותן לי ועוד שאלות דומות.

מאחלת לך שבקרוב קרוב תחווי עם הגוף שלך חוויות חדשות של הריון בריא ממלא ותקין.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מסכימה ולא מסכימה.'
מסכימה ולא מסכימה.
10/07/2006 | 15:45
1
6
כן, אני איתך בגישה של "לא בחרתי את זה" וכמובן שאינני אשמה בזה. בזה מאמין הראש והצד השכלתני.
באשר ללב... ללב יש בחירות משלו.
למה הקושי הזה קיים ? אני לא רואה למה, חוץ מחוסר מזל משווע. אין חטא ועוון המצדיקים עונש כזה, אם נחשוב על זה כעונש, ואני לא אהיה אמא יותר או פחות טובה כי ההריון שלי הוא פחות מובן מאליו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני דווקא מסכימה איתך לגמרי'
אני דווקא מסכימה איתך לגמרי
10/07/2006 | 23:27
5
ואינני מאמינה שחוסר פריון הוא עונש על משהו שעשינו.

אבל בהרגשה זה העונש הכי גדול בעולם ולמי מגיע עונש כזה???

הגישה שלי לחיים (אותה אני מנסה ליישם בכל מאודי) -ודווקא משום שאני אדם שהרגש עובד אצלו מאוד חזק- היא להמליך את השכל על הרגש (עלית עליי...).
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כתבת כל כך יפה וחכם.'
כתבת כל כך יפה וחכם.
11/07/2006 | 07:03
5
למרות שאני לא אישה דתיה, מסתבר שאני אשה "מאמינה" .....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תשובה "קלה" לשאלה "כבדה"'
תשובה "קלה" לשאלה "כבדה"
10/07/2006 | 20:54
1
19
קרסיקולה יקרה,

ראשית אני מודה לך בשם כולן על השאלה החשובה הזו מכיוון שאין לך מושג כמה בנות כמוך בוודאי משוטטות פה בפורום ולא מעלות את השאלה הזו.

אחד הרגעים הקשים בחיינו הוא הרגע בו אנו מתוודעים לכך שדברים שלכאורה אמורים לקרות באופן טבעי ופשוט כל כך, לא עובדים כך כשהם נוגעים בנו.

הפחדים והחששות אותם את חשה הם כל כך טבעיים, כמו כן תחושות האשם (הבעיה היא אצלי) הכעס(למה דווקא לי זה קורה?) וחוסר הביטחון(אני לא מספיק טובה).

יחד עם זאת, את מצטיירת כבחורה חכמה שנמצאת בזוגיות חמה ותומכת, את מספרת שבן זוגך תומך בך וזה הדבר החשוב ביותר ואת יודעת וכותבת שברור לך שלתחושותייך אין בסיס מוצדק.

תקופת הטיפולים כמו תקופת ההריון יכולה בעזרת אהבה גדולה, תמיכה ואמונה גדולה להזכר כחוויה מרגשת מאד, על כל אחת משפיעים טיפולים אלו בצורה שונה, ובהחלט יצא לי לפגוש, לא מעט נשים צעירות, שעברו טיפולים ונכנסו להריון כבר בהתחלה,וכמו כן כאלו שאחרי טיפולים ארוכים הצליחו להקלט שוב בצורה טבעית ממש לאחר הלידה בלי להתכוון לכך,והיום יש להן משפחה גדולה ואוהבת.

יש לי אפילו זוג חברים שאימצו תינוקת וכעבור חודשיים נכנסו להריון בצורה טבעית לגמרי,הם ראו בזה נס של ממש.

אז איך שומרים על הזוגיות?
כמו אצל כל זוג רגיל, המון רגישות, המון חברות ואהבה אחת גדולה.

אתם שניכם בתוך המסע הזה,אם תוכלו לאזור כוחות וללכת בשביל עד סופו, תגלו לאט לאט שאספתם חוויות מיוחדות מאוד לאורך הדרך,ולא יהיה מאושר וחזק מכם כשתגיעו לסוף המסלול.

תמיד במבט קדימה ,ממש כפי שכתבת בחתימה שלך: "דווקא מהמקום הכי צובט, הכי כואב, הכי נוגע, צומחת לה תקווה גדולה"

שיהיה המון בהצלחה ובשעה טובה, תשארי כאן בפורום לתת כוח גם לאחרות.
אני אציץ מדי פעם ואהיה כאן גם בשבילך ובשביל כולן.

בהמון אהבה ו אחד גדול! שלי.

לקראת הריון >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה לך שלי '
תודה לך שלי
11/07/2006 | 20:20
6
רשמת לי דברים שכנראה שכבר ידעתי,
אבל לשמוע אותם שוב מאדם אובייקטיבי, אדם שיודע מה שהוא אומר..
עוזר להטמיע אותם ולנסות לפעול על פיהם ( למרות שזה ממש לא קל )

אני מודה לך על העידוד ועל ההכוונה.( כמו שאומרים,באת לי בדיוק בזמן)
ובהקשר לדברייך -
אני תמיד משתדלת להסתכל קדימה..
הרי רק שם, מחכה לנו משהו טוב ואני בטוחה שכשהוא יגיע
( והוא יגיע.. ) באמת אוכל להסתכל לאחור ולראות, מה הרווחנו מהתהליך הזה.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'סקס וסרוקסאט'
סקס וסרוקסאט
10/07/2006 | 12:07
2
19
הבעיה המוכרת....חוסר חשק מיני, ועיכוב באורגזמה.

מה אפשר לעשות?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תוך כדי הריון? לפני?הסבירי ואענה'
תוך כדי הריון? לפני?הסבירי ואענה
10/07/2006 | 21:06
1
5
לצפיה ב-'לפני'
לפני
11/07/2006 | 08:16
3
לצפיה ב-'סקס בהריון: לפני ,תוך כדי ואחרי'
סקס בהריון: לפני ,תוך כדי ואחרי
10/07/2006 | 12:53
3
46
הי בנות,

בינתיים שמתי לכן קישור לסרטון נחמד מתוך האתר שלי "מסיבת בנות",
לקראת הערב אני אכנס שוב ואענה לשאלותיכן.

המשך יום נפלא, שלי.

http://www.mesibat-banot.co.il/tip_bedroom.wmv
לקראת הריון >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הקישור לסרטון לא עובד'
הקישור לסרטון לא עובד
10/07/2006 | 12:59
1
5
לצפיה ב-'הוא עובד אבל אין קול'
הוא עובד אבל אין קול
10/07/2006 | 13:24
1
לצפיה ב-'דוקא אצלי הוא עובד...'
דוקא אצלי הוא עובד...
10/07/2006 | 13:25
7
לצפיה ב-'שלום בנות - לסיום'
שלום בנות - לסיום
10/07/2006 | 22:17
8
26
אני מלווה אתכן כבר משעות הבוקר, מדי פעם אני לוקחת הפסקה מעבודתי השגרתית, נכנסת לפורום ורואה את שאלותיכן, חששותיכן ותחושותיכן האמהיות בתחילת דרככם.

כאמא לשלושה ילדים ואבא (גם הוא מתנהג כמו ילד בחצי מהזמן ולפעמים זה אפילו נחמד) וכסקסולוגית חברתית כבר מעל 5 שנים אני מכירה כמעט כל תחושה
ומחשבה שאתן מעלות על הכתב וליבי אתכן, כאמא,כאשה וכשותפה.

חלק מהשאלות חזרו על עצמן בדרכים שונות והשתדלתי לענות לכולכן, מקווה שלא פספסתי אף אחת. אני אכנס בשבוע הקרוב מדי פעם כדי לקרוא ולהמשיך לענות, אז תמשיכו לכתוב ולשאול.

אני שמחה לראות שאתן תומכות אחת בשניה וכל אחת תורמת מהנסיון שלה, כמו בתקופות ההם שנשות השבט היו יושבות ליד הנחל, מכבסות שרות ומדברות.

במסגרת מעגלי הנשים אותן אני מעבירה בסדנאות שונות, החזקה שמכולן שייכת לטקס הקרוי  "מעגל לידה", הטקס מתקיים בבית או בטבע סמוך לתאריך הלידה  המשוער,או לקראת החודש התשיעי. במפגש נוכחות נשים, המכירות את היולדת ורוצות לקחת חלק בחוויה שלה, לפעמים ישנם מפגשים של כמה יולדות עתידיות. הישיבה במעגל, התמיכה, הברכות והעוצמה מזכירות מאוד את חווית השבט הקדומה בה כולן היו נוכחות בהווייתן.כולן מברכות, מספרות, שותקות, מקשיבות, צוחקות ובוכות.זהו טקס מדהים מלווה בהמון התרגשות, קירבה, מוסיקה,שלווה ואמהיות מחבקת.

אתן מוזמנות לקרוא על כך אצלי באתר "מסיבת בנות"

אחד המעגלים המרגשים ביותר בהם נכחתי היה של מישהי לקראת לידתה הרביעית.
היא נתקפה חששות ופחדים פתאומיים לקראת הלידה המתקרבת וחברותיה בחרו להעניק לה "מעגל לידה" שכזה,  היא רצתה שבן זוגה יהיה נוכח במעגל, וכך לראשונה עשיתי מעגל משותף, בו השתתפו נשים ובני זוגם.

החוויה היתה קסומה ומרגשת ביותר, לא משהו שאפשר להעביר במילים.
יומיים לאחר מכן היא ילדה את בתה הרביעית בביתה שבמושב, ממש כפי שקיוותה ורצתה, זו היתה לידה מושלמת, נעימה קלה ונכונה, גם לבן זוגה שתמך וגם לתינוקת המקסימה שבחרה לבוא לעולם בצורה מיוחדת שכזו.

סקס הוא סם החיים, כוח משיכה אדיר בלתי נדלה שבזכותו הגענו לעולם ונמשיך להביא יצורים מלאכיים ומדהימים שכאלו.
אל תפסיקו לעשות סקס - לא בהריון ולא לאחריו - אלא אם נאסר עליכם מסיבות רפואיות, וגם אז יש דרכים רבות להנות מסקס בלי להנזק.

הכי חשוב, תהיו חברים אחד של השני כל הדרך. כרטיס הכניסה לעולם ההורות הוא ONE WAY, אין דרך חזרה ואין תחנות יציאה בדרך.
כמו עץ שמשקים יום יום ושורשיו נטמעים באדמה, כך אם תשקיעו ותשקו את האהבה היא תגדל ותצמיח ענפים יפים וחזקים.
המשיכו לגעת בלי הפסקה אחד בשני, כל הזמן, לא רק כשמגיעים למיטה.

בימים שלישי ורביעי 11/12/07 אני אהיה בגראנד קניון בחיפה לצורך יריד "דרך חיים", אשמח לפגוש אתכן, ביום רביעי בשעה 20:00 תתקיים הרצאה קצרה שלי במתחם ההרצאות שיעמדו לשם כך בקניון - הכניסה חופשית.

אני אמשיך להכנס מדי פעם כדי ללוות אתכן,
המון ואהבה. שלי
לקראת הריון >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שלי, המון תודה '
שלי, המון תודה
10/07/2006 | 22:28
4
על הזמן והסבלנות והמקצועיות.
נשמח לראות אותך כאן שוב .

אפו וסיגל
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואו נשמע מדהים המעגל נשים הזה!'
וואו נשמע מדהים המעגל נשים הזה!
10/07/2006 | 22:49
5
10
ממש בא לי להדליק איזה קומזיץ ושנשב כולנו מסביבו ונרכל, נצחק, נבכה, נתרגש, נתחבק ונקשיב...
והלוואי ולכולנו שם תהיה בטן (ולא של אחרי אגאדיר |בוקס)

תודה שלי!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
10/07/2006 | 22:54
1
לצפיה ב-'הייתי במעגל נשים כזה '
הייתי במעגל נשים כזה
11/07/2006 | 06:57
11
במסיבת הרווקות שלי הביאו סקסולוגית שעשתה מעין מעגל נשים והיה ממש כיף. וגם הייתי במעגל נשים לכבוד הלידה של אחותי, ושם הביאו מישהי שלא היתה סקסולוגית אלא אשה יותר רוחנית וגם אז היה נחמד.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נשמע מדהים, אולי צריך לתכנן'
נשמע מדהים, אולי צריך לתכנן
11/07/2006 | 08:42
3
גם לפורום המקסים הזה.
תודה שלי!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני מתה על הראש שלך '
אני מתה על הראש שלך
11/07/2006 | 13:40
1
5
לצפיה ב-''
11/07/2006 | 22:43
4
לצפיה ב-'ואוו שלי איזו תמונה משכנעת'
ואוו שלי איזו תמונה משכנעת
11/07/2006 | 09:29
9
איך בא לי כבר להיות בחודש רביעי וללכת לקנות בגדי הריון נשיים ויפים כאלו
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ