כאב מוזר

דניבר1

New member
למחכה היקרה

אני כל כך מזדהה איתך... גם אני מנסה כבר 4 חודשים, אנחנו בניסיון החמישי, וכל כך מבינה את התחושה של, אמנם עשינו הכל אבל אין מצב שנכנס להריון, כמו מעין - לי זה לא יקרה.. אני מנסה שלא לחשוב ככה ולהיות אופטימית הרי בסוף כל העולם עושה את זה כבר מיליוני שנים, זה יקרה גם לנו.. ואז נהיה בשוק... מחזיקה לך אצבעות! חג שמח. ואל תתיאשי אף פעם!

dafnolet

New member
מזדהה איתך מאוד../images/Emo140.gif

וקודם כל מאחלת רפואה שלמה לסבך. באמת חשוב שתזכרי ש-4 חודשים זה לא הרבה זמן, ורוב הזוגות נכנסנים להריון תוך שנה. זה שעושים בביוץ לא מבטיח כלום אלא רק 20%. לצערי אני יודעת שעובדות לחוד והרגשה לחוד, ויודעת כמה זה מדכא. אני גם לא מאמינה שלי זה יקרה אי פעם. נראה לי שאפילו אם אני אגלה שאני בהריון, אני אהיה בטוחה שזה טעות, ולא יכול להיות, בטח הבדיקה לא טובה, התבלבלו בשמות במעבדה וכו'...
אל תתיאשי.

טוש3

New member
אני בשני ההריונות הרגשתי ממש

גם כאבה לי הבטן התחתונה באופן מאוד ברור, וגם הייתה הפרשה חומה-ורודה כשבוע לאחר ההפריה.

תודה. לי אין הפרשה חומה אבל -

אחרי מיחושים ברורים בבטן אתמול והיום יש לי הפרשה מעטה לבנה (בניגוב). לא דומה להפרשה של ביוץ אלא סתם הפרשה. חייבת לציין שמאז הביוץ (המשוער) ועד היום לא היו לי בכלל הפרשות. אז זה יכול לרמוז על משהו??

זה בדיוק מה שלי!!!!!

פנתרה זה בדיוק מה שלי!!! יווו, סופסוף מישהי עם מה שלי יש בדיוק וזה ידעתי כ"כ איך להגדיר את זה!! האם זה באמת מרמז על משהו? ד.א הייתי אצל סבא שלי היום וגליתי שאישתו של דוד שלי (שגם התחתנו אחרינו בהרבה, גם יש להם תינוק בן כמעט שנה ) שוב בהריון... כ"כ מבאס...אבל בכל זאת שמחה בשבילה...

אני לא יודעת על מה זה מרמז ../images/Emo10.gif

גם המחזור שלי בנתיים לא הסתדר אז ליתר בטחון גם קיימתי אתמול יחסים, כי אולי זה רק הביוץ שהגיע מאוחר. בחודש הקודם קיבלתי בי"מ 35 אז די הגיוני שאני יכולה לבייץ בי"מ 22 (אני מאוד מקווה בכל אופן שזה לא ביוץ אלא כבר השתרשות). וגם סביבי כולם (פשוט כולם!) בהריון, וזה די מתסכל למרות שיש לי 2 ילדים מקסימים בבית
מחזיקה לנו אצבעות!!
אגב איזה י"מ את?

י"מ 31 לשאלתך

ומחר אני בעיקרון צריכה לקבל...אורך המחזור אצלי הו 32 ימים. ד.א זוכרות שכתבתי בבוקר על אישתו של דוד שלי שגילתה שהיא בהריון?? היום צעקתי עליה איך היא לא סיפרה לי...אבל היא אמרה שהיא בכלל לא בהריון, היא רק עשתה בדיקב בתית ויצא חיובי, דוד שלי (בעלה) התלהב וסיפר לכל העולם, היא ביצעה בדיקת דם ויצא שלילי!!!איך בדיקות בתיות יכולות לאשלות ככה???ואני עוד רציתי לסמוך עליהן... ד.א העכאבים מאתמול שכתבתי שנראה כאילו המכשפה באה..שמתי כבר תחבושת על כל צרה שלא תבוא,,ועדיין לא קיבלתי!!! אני גם מקווה שלא... מה נראה לכן הכאבים שהיו אתמול??

לפעמים יש כאבים בתחילת ההריון

אמא שלי סיפרה לי שכשהיא הייתה בהריון איתי היא התפתלה מכאבים בהתחלה וחשבה שהיא צריכה לקבל וגם לא רצתה ללכת להבדק כי פחדה שיזיקו ובסוף זה באמת היה הריון

אז יש עוד תקווה, כאילו???

אמא שלי אומרת דבר יותר מוזר: גם שאשה בהריון אפילו מתקדם בתאריך לכאורה שהיא צריכה לקבל, היא מרגישה מיחושים בבטן התחתונה. האם יש בזה שחר? איזה מותק את, נותנת תקוות שכמותך... זה לך ממני
שיקוי

dafnolet

New member
גם שאלת כאב

אני ביוא"ב 14. חום שחר גבוה ואפילו עלה עוד טיפונת היום. אבל משעות הבוקר התחילו לי כאבים כמו ביום הראשון במחזור. זה עמום כזה. אני לא עשיתי בדיקה כי מפחדת להתאכזב. להספיד, או שיכול להיות כאבים שקשורים להריון?

dafnolet

New member
שאלה טובה-עד עכשיו קבלתי

ביוא"ב 9 וביוא"ב 11 (לפני כן אני לא בטוחה, כגי לא עקבתי אחרי הביוצים).

mellody6

New member
נשמע כאילו את אולי.....

בשלבים ראשונים של מה שכולנו רוצות....טפו טפו טפו מחזיקה לך אצבעות

למעלה