כאב מוזר

telefun

New member
כאב מוזר

שלום לכן בנות, יש לי שאלה קטנה של אחת שמנסה כבר כמה חודשים ולראשונה נתקלת בשאלה ללא תשובה, אני ביום ה-25 אחרי המחזור ואני התחלתי לחוש כאב בציצי. מודעת לכך שזה לא מעיד על כלום. אך מזה יומיים יש לי כאב מוזר במעלה איבר מיני, זה בחלק העליון שמתחבר עם הבטן, מדובר בכאב עמום ואני לא יודעת מה פשרו, האם מישהי יכולה לעזור? תודה רבה רבה

תשובה

יש נשים שכאב בחזה ובבטן התחתונה מאפיין אצלהן התחלת מחזור או התחלת הריון-זה מאד אינדיבדואלי. חכי עוד כמה ימים (בהנחלה שלא מדובר בכאב משתק...) ואם את לא מקבלת תעשי בדיקה. בהצלחה!

../images/Emo207.gifבאיזה יוא"ב אמורה להיות

השתרשות?? אני היום (כנראה) יוא"ב 7 או 8. מאז הביוץ המשוער ועד היום לא היו לי שום תחושות בבטן חוץ מעצירות חזקה וגזים (שלא היו קשורים לאוכל, וגם תרופות לא עזרו). היום יש לי הקלה בקיבה, אבל מצד שני תחושת כובד מאוד מוזרה בבטן התחתונה (מאוד תחתונה) ומעין כאב עמום, ולפעמים אפילו דופק. אין לי הפרשות בכלל. האם אני (שוב) סתם מדמיינת או שיש סיכוי שזאת השתרשות?

אפרתי פ

New member
בערך 7-8 ימים אחרי הביוץ

אבל בד"כ לא מרגישים שום דבר - תחשבי שבסה"כ מדובר בביצית מופרית פצפונת שנצמדת לדופן הרחם. גם דימום בד"כ אין. אני לא חושבת שכל התופעות שתיארת קשורות להשתרשות (למרות שיש כאלה שאומרות שהרגישו את זה, אני לא הרגשתי כלום).

בהריונות הקודמים היו לי דימומי

השתרשות בערך סביב י"מ 24 (כ4-5 ימים לפני האיחור). אבל הפעם התחושה ממש מוזרה אבל מאוד ברורה (ולא, אני לא מדמיינת)

האם יש תקוה???

אפרתי, האם את בעצם מנסה להגיד לי שלא חובה ואפילו לא רובן אין סימני השתרשות כגון דימומים????? אני ביוא"ב 11 (ביוץ=7.4) ולא היה לי שום דימומים ושום כלום. ת'אמת רק מאז שנכנסתי לפורום הזה הרכתי את המושג השתרשות. וחיפשתי דימומים והאמת, שקצת התייאשתי כי לא מצאתי!!!! אז אולי בכל זאת יש לי תקוה???? בנתיים רק החזה קצת כואב, וחוצ'מזה כלום!!!

אתן מכירות את ההרגשה

שלמרות שעשיתן את זה בביוץ והכל נראה כאילו הכל בסדר ובטוח יש הריון, עדיין יש את "יש לי ההרגשה שהחודש אני אקבל, כי לא יכול שדווקא אני אהיה בהריון, זה נראה טוב יותר מידי"??? היום קמתי בבוקר עם מיחושים בבטן התחתונה כאילו אני אוטוטו צריכה לקבל (בעקרון רק ב 20/4 לערך) ואז בבת אחת נמוגה לי התקוה וחזרתי למציאות (ד.א הברכיים ממש כואבות לי שעוד סימן למחזור המתקרב-אוףףףף) אחרי 4 חודשי ניסיון (שזה עוד נחשב טוב) אני כבר מתחילה לבכות ולהתאכזב ולאבד את התקוה...עוד יותר מלחיץ שמצב בריאותו של סבא שלי ממש לא טוב (כנראה גידול בלבלב) ורציתי שלפחות הוא יחזיק מעמד ויראה נין ממני או שלפחות יידע שאני בהריון וזה יחזק אותו
אני יודעת שזה לא תורם הלחץ הזה, אבל אני לא יכולה להיפטר מזה...

אפרתי פ

New member
אל תתייאשי עדיין

הרבה פעמים לא מרגישים שום דבר שונה - הסימנים למחזור והסימנים להריון דומים מאד... מחזיקה לך
שסבא שלך כן יראה נין ממך בקרוב מאד!

כן אבל

תוך כדי כתיבת השרשור נתקפתי בכאבי ראש, כמו מיגרנה שזה עוד סימן למכשפה שצריכה להגיע + הברכיים וכמובן החזה = מכשפה על מטאטא. טוב אני מתחילה להשלים עם העובדה שהחודש לא יהיה החודש שלי
. ד.א יש לי תור לרופאת נשים ביום ב' מה אני צריכה לבקש ממנה אחרי 4 חודשי ניסיון כושלים???

שאלה קטנה??

יש לי תור לרופאת נשים ביום ב' מה אני צריכה לבקש ממנה אחרי 4 חודשי ניסיון כושלים??? תודה לכן וסורי על השיגועים

למעלה