היום יום הולדת לפורום

../images/Emo26.gifה"פ../images/Emo36.gif

בעבר הופיעה עם הפס הממש ממש ממש חיוור הראשון. לאחרונה, משיקולי
נדחית עד לבטא תלת ספרתית לפחות ומחזיקה את תורניות ומאתגרת את תורניות ספירת המלאי בדילמות מוסריות.

lianiv12

New member
פסיות=

פסיות
= בנות מקסימות שחכות שבערכת ההריון (לא הביוץ) יהיו פסים חביבים בניגוד לפסימיות הם פסיות

Rainbow26

New member
../images/Emo26.gifבוקר/לילה טוב../images/Emo36.gif

מלווה ב-
-- המצאתה של נעה24 (או נעיתה בכינוייה החדש מאז שמלאו לה 25). הודעה זו נועדה להזכיר לכולנו את העובדה שהפורום שלנו הוא בעצם טרנס-אטלנטי, וכשהבנות בישראל חורפות
, הבנות בשאר קצוות הגולה מוציאות את הערכה לשמש ומנסות לדמיין קו שני (כי בחוץ יש אור חזק יותר אז אולי ייראו משהו....
).

../images/Emo26.gifנוקי-נוקי../images/Emo36.gif

או בגרסה המלאה: "נוקי נוקי, בוא ונעשה תינוקי" תרגום: סקס עם מטרה לשמה

../images/Emo26.gifהזרעים הגיבורים ו... ../images/Emo36.gif

הזרעים הגיבורים והביציות הלביאות לא זוכרת מי כתבה, אבל הצחיק אותי מאוד בזמנו ואימצתי את המונחים.

קנגה רו

New member
../images/Emo48.gif מזל טוב, ממולדת שמייח ותודה

אומנם עברתי דירה אבל עדיין קוראת, מחזיקה אצבעות, שמחה על כל זברה שמגיחה לאויר העולם והלב מתכווץ עם כל מאוכזבת חודשית. בימים הראשונים שלי למדתי המון - למדתי ש"קליטה" זה לא בעיה יחודית ללקוחות החברות הסלולריות. למדתי ש"חום השחר" הוא לא בעיה ששמורה לאוגסט בלבד. למדתי ש"מעקב זקיקים" הוא לא מונח מהתוכנית המיתולוגית "בלש גשש". למדתי שיש "הפרשות קוטג'" ויש "הפרשות נזלת". למדתי על ערכות ביוץ, איקקלומין, חצוצרות פוליציסטיות הומוגניות הטרוגניות וסתם כאלו ששיכות להסתדרות העובדים ושובתות. למדתי שכל פס הוא פס, ולא כל בחילה מבשרת את "בוא האביב". בעיקר למדתי סבלנות מהיא. ובלי הפורום הזה באמת הייתי הולכות לאיבוד. ובעל הנס שלי? למד להגיד תודה על כל שניה ושניה שאני כאן בפורומים וחוסכת ממנו תאורי זוועה על "כיסא האינסטלטור" בדיקות אולטרא סאונד וגינליות, כדורים שמרי ביוץ, מקדימי ביוץ מאחרי ביוץ וסתם חומצה פולית ... אז חזק ואמץ!!!

למעלה