היום יום הולדת לפורום

מעיןבר

New member
../images/Emo26.gifשר"ב = שתן ראשון של הבקר

לכל מי שרוצה לעשות בדיקה לפני האיחור. והשימוש הנכון: "עשית את הבדיקה עם שר"ב
בשלבים מוקדמים זה עדיף..."

רק רציתי להגיד שאני אוהבת אתכן

ביום אפרורי כז ולחוץ כמו שעובר עליי, הצלחתן להשכיח מליבי קצת את הלחץ, המתח והדאגות ופשוט להקרע מצחוק אז רק רציתי להגיד לכן שאני אוהבת אתכן

../images/Emo26.gifאבקת קסמים../images/Emo36.gif

זה אולי הזמן לגלות שמדובר למעשה באבקת (ק)סמים: "איכותית במיוחד" "משובחת"

שיגצה

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo94.gif../images/Emo94.gif../images/Emo36.gif

תלוי מי כותב ההודעה: אושקוש = בננות! בוקר טוב! שיגצה = גם אתמול וגם היום נתנו לי בראש

../images/Emo26.gifכאבי ביוץ../images/Emo36.gif

|ביצה| עמומים צובטים נפוחים בגב (?) כל חודש באותו צד לא הרגשתי אף פעם וניכנסתי להריון, זה בסדר? מעיקים מצסטים דוקרים בועתיים (מ"בועה") מפריעים לי לחיי המין |ביצה|

../images/Emo26.gifאני מצרפת קישור../images/Emo36.gif

www.blablabla.pakpka.gulgulu.bolboloshkov.com.org.il\\\\\\hhhtttpppp אני מקווה שתצליחו להכנס כי אני לא כל כך יודעת איך מוסיפים קישורים. (העם הראשונה והיחידה שחסרות נסיון, שלא כבלונה, מנסות להוסיף קישור).

../images/Emo26.gifתנוחות מומלצות../images/Emo36.gif

ועוד: מפניני קנגה: "אז הנה מה שעוזר לי נורא אבל באמת מאוד:- 1. "דוגי סטייל" 2. כשבעלי מוריד את הזבל, אני מרגישה הרבה יותר פוריה. 3. אחרי קיום המצווה - הצד הנשי, רצוי לו שישאר מונח במאוזן לפחות 20 דקות. 4. בזבמן שהחצי הנשי מונח לו בלי יכולת תזוזה, יכול החצי הגברי לתרום ע"י הבאת שתיה, עוגיה זה לא רע בכלל, קצת נעמים בגב, ואם אפשר ספר טוב... 5. כשבעלי מנקה את האבק, ההורמונים שלי משתוללים. 6. יש הממליצים לעשות פרו ורבו יום כן יום לא להשבחת הזרע, אני ממליצה (בעיקר עדי להשביח את הבציות) לעשות יום מסעדה, יום טייק אווי... 7. יש אומרים שמסג' מתון בכפות הרגליים מעורר את האישה. 8. אני שמתי לב שהבציות שלי במיטבן מיד אחרי רכישת זוג נעליים חדש..." הייתי חייבת להביא את הציטטה המובחרת הזאת...

../images/Emo26.gifזה בטח ההורמונים../images/Emo36.gif

התרוץ הידוע של כל הריונית במדינת ישראל ובנות לקראת בפורום זה, לכל מצב רוח אפשרי:
טוב
רע
מצחיק
עצוב
עצבני
חרמני
בזבזני
ישנוני

למעלה