היום יום הולדת לפורום

../images/Emo26.gif מוכנה לעזור את כאן? ../images/Emo36.gif

כשמה כן היא. אלופת העולם בפוריות. האורים והתומים של הלקראתיות. ותמיד תמיד מוכנה לעזור. מעמודי התווך של הפורום אחראית באופן אישי להגברת הילודה בפורום.

Baily

New member
../images/Emo26.gif לא יודעת אבל מקפיצה ../images/Emo36.gif

שגם זה אותו דבר

Baily

New member
מזל טוב לך ../images/Emo25.gif

מקווה שכבר בימים הקרובים נאחל לך שוב מזל טוב

BaLuna

New member
מזל טוב לכם ולפורום../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif

../images/Emo36.gifאיך עושים בן/בת??../images/Emo26.gif

והמשך ההודעה הוא בסגנון..."לי ולבעלי יש בן ואנחנו נורא רוצים בת, שמעתי שיש כל מיני דיאטות -יוגורט, מלפפונים חמוצים, חלב עמיד, עגבניות רקובות וכו' שמייצרות בנות.... למישהי יש רעיונות?? זה מאוד חשוב לנו - תודה!" או "בא לי נסיכה.. איזה תנוחה הכי טובה לייצר נסיכות?" אבל אני אישית דווקא רוצה בן. ומה שיבוא - ברוך הבא, העיקר שיהיה בריא (ואני לא פולניה
)

../images/Emo26.gifחום השחר../images/Emo36.gif

"בנות, אני מודדת כבר שבוע. אתמול החום שלי היה 36.5 והבוקר הוא פתאום 39! אין לי כ"כ סבלנות להתעסק עם זה כי נורא כואב לי הראש, הגרון והריאות. אני גם משתעלת נורא. מישהי יכולה להסביר לי את הקפיצה? זה אומר ביוץ? מוזר, רק לפני יומיים נגמר לי המחזור!".

שיגצה

New member
../images/Emo26.gifחום השחר 2../images/Emo36.gif

המצרכים הדרושים: מדחום דיגיטלי עדיף שתי ספרות אחרי הנקודה כדאי שישמור מדידה קודמת מודדים כל יום בשעה קבועה - בערך כשהדוויג מתעוררת אסור לקום מהמיטה בטח שלא בשביל לעשות פיפי שינה של שלוש שעות לפחות לשים שעון מעורר ולידו פינקס ועט כשהשעון מצלצל: להעיר את הבא-לי שיגיש את המדחום להירדם עם המדחום בפה, להתעורר עם הצפצוף להעיר שוב את הבא-לי שירשום מה התוצאה (ואם הוא מספיק עירני, שגם ידווח אם היתה עליה מאתמול או חלילה ירידה) עכשיו, מישהי מוכנה להסביר לי איך אני מתקנת מדידה?

../images/Emo26.gifבדקתי מוקדם מדי?../images/Emo36.gif

מה פתאום!!!! אנחנו נחכה לאיחור משמעותי. לעיתים ההודעה תתחלי במילים "לא יכולתי להתאפק..."

../images/Emo26.gif../images/Emo124.gifעידכון../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif

הודעות שמגיעות בסביבות 16:00, כשקופות החולים מעדכנות את תוצאות בדיקות הדם באתרים שלהם. בימים כאלו ניספרות כ-60 כניסות לאתר כל 10 דקות, על ידי אותה מנויה.

Baily

New member
../images/Emo26.gif ועוד משפטי ניחומים ../images/Emo36.gif

היום הוא היום הראשון לספירת ההריון שלך
כל עכבה לטובה
יד ביד אל החודש הבא (אותו אני דווקא אוהבת
)
עדיף לך ילד אביב (או ילד קיץ, או סתיו, או שתעזבי - חכי לחורף הבא)
את לא רוצה מודל 2006 ?

../images/Emo26.gif../images/Emo23.gif../images/Emo36.gif

סיבה טובה לפתוח שרשור מזל טוב שלישי (אחרי פסים ובטא) מלא בלונים
וקשקושים

../images/Emo26.gif../images/Emo45.gif../images/Emo36.gif

כל היום אנחנו עסוקות בלהחזיק אצבעות! פלא שהחמצן לא מגיע למוח? ולאט לאט נוצר פה קבוצת תמיכה למשוגעות
(שמצטרפות כמובן למשוגצת הראשית!!!)???

../images/Emo26.gifאני סמויה / פאסיבית../images/Emo36.gif

בדרך כלל יגרור תגובת: ברוכה הבאה
(ושהות קצרה) מבלונה.

למעלה