היום יום הולדת לפורום

../images/Emo26.gifלהשתין על מקל../images/Emo36.gif

וגם:
לעשות עמידת נר- התנוחה האהובה עלינו וכמובן:
יוא"ב- יום אחרי ביוץ
י"ם- יום מחזור שאותם אני מגדירה כקיצור השנה

../images/Emo26.gif סימנים ../images/Emo36.gif

מילה המתארת בעצם כל דבר שקורה ביקום ממנו ניתן להסיק (בוודאות!) שאישה היא בהריון. או שיש לה מעי רגיז.

Baily

New member
../images/Emo26.gif דוגמאות לסימנים ../images/Emo36.gif

יש בחילות אין בחילות עייפה נמרצת הציצים כואבים הציצים גדלים הציצים קטנים הציצים נמתחים דקירות בבטן עצירות שלשול כאבים ברגליים כאבים בידיים כאבים באזניים יש הפרשות אין הפרשות החום עלה החום ירד השמש זרחה ירד גשם נפל לי ריס צנח לו זלזל

שיגצה

New member
../images/Emo26.gifעוד סימן../images/Emo36.gif

:-דימום השתרשות מהאף (ברצינות!)

../images/Emo26.gifסופר פארם../images/Emo36.gif

גוף שעושה מליונים על גבה של המתעברת העתידית (ערכות ביוץ, בדיקות הריון, טישו), ממשיך להתעשר ממנה לאחר ההתעברות (ויטמינים, כדורים נגד בחילות, טישו) וסוגר עליה ת'קופה בסופו של העייסק - טיטולים (מגבונים).

../images/Emo26.gifשאלת השאלות../images/Emo36.gif

"אתמול בלילה זוהה ביוץ והשתרללנו -סוף! עכשיו תגידו, יש ערכה שמזהה הריון יום אחרי?". "אני 10 ימים לפני איחור. שמעתי שהבדיקה "חרטה-ברטה" מזהה הריון בשלבים כאלו. יש למשהי נסיון איתה?". סוג של המשכיות למושג "נצח שנמשך שבועיים".

totatol

New member
גמאני-"להישאר עם הרגלים למעלה?" ו..

אחרי כמה זמן מותר ללכת לשטוף במקלחת?
לפורום המקסים הזה!

../images/Emo26.gifתגידו,זה לא נשפך החוצה../images/Emo36.gif

(וסליחה על התיאור). זה נשפך, ואם היה לך מזל של ילדה בת 16 בפעם הראשונה שלה - את היית נכנסת להריון גם אם הוא היה גומר בחוץ. זה נשפך, אבל דורות של אמהות לא הרימו את הרגליים למעלה (וכן רצו אח"כ לפיפי/למקלחת). מלווה לעיתים גם בהסברים קצת יותר מדעיים על נוזל הזרע והתאים עצמם, תנועתיות של הזרעים וכד'. יעודד לפרקים ע"י שירים של שיגצה ("מעלה מעלה מעלה").

Baily

New member
../images/Emo26.gif מתי היה הביוץ ? ../images/Emo36.gif

ילדות יקרות עזרו נא לאחותכן למצוא מתי היה הביוץ
(מצורף גרף) (מצורפת תמונה של מקלון ביוץ) (מצורף תיאור הפרשות - וסליחה על התיאור)

Baily

New member
../images/Emo26.gif ../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif ../images/Emo36.gif

פסגת השאיפות של כל בנות הפורום באשר הן

"צריכה עזרה דחוף"

= "יש לי שאלה שאני יודעת שאת התשובה עליה יכול לתת רק הרופא שלי ואפילו כבר קבעתי תור...אבל אני גם יודעת שאם אני אשאל אותה כאן התשובה תהיה שאולי אני בהריון והמון
..."

שיגצה

New member
../images/Emo26.gifמנצל"שת../images/Emo36.gif

גם לי יש שאלה מאוד חשובה שקשורה בדיוק לאותו נושא. בעצם רציתי לדעת אם למישהי יש את המתכון שהדוויג נתנה בשבוע שעבר לקדירת ירקות כתומים.

Baily

New member
../images/Emo26.gif האתר הקנדי ../images/Emo36.gif

למי יש ניסיון עם האתר הקנדי ? למי יש ת'כתובת של האתר הקנדי ? מה מוכרים באתר הקנדי ? תוך כמה זמן מגיע מהאתר הקנדי ? אפשר לתת כרטיס אשראי לאתר הקנדי ? למישהי יש הוראות תפעול של הבדיקות מהאתר הקנדי ? איפה זה קנדה ?

למעלה