בוקר-צהריים טובים

תזהרי שלא יכאב לך בצוואר מהצחוקים

אני עובדת עכשיו על:
אנחנו שנינו מאותו אשך.
האשך שלי, הוא האשך שלי.
לרחם שלי יש סולם.
לו הייתי ביצית.
תזיזי ת'ישבן, תעברי לעמידת נר.
את תבדקי ת'הפרשה הדביקה ושוב...
אני אוהב שוקולד עם פסים כחולים.
פס פס פס, כן אני עוד פס.
בוא אליי זקיק נחמד שב אצלי.
לכן רק שירו שיר לביצית. הדוויג, אם לא קשה לך, בואי ותעצרי את זה

../images/Emo11.gifאין הנחתום מעיד על דייסתו../images/Emo11.gif

ועוד באמתחתי:
אני זוכר אותה בדרך אל הרחם.
הנני פס.
הפרשה בלי סוסה.
את זקיקנו כתבנו על פתק כחול.
זרע! ההוא הלי הה"א!
הרחם של פיסטוק מלא הפתעות. הדוויג, לאן?

BaLuna

New member
עגבניה? לדעתי זו את!

את היחידה שיודעת על הצוואר שלי!

עם כאלה חברים...

בלונה שלנו גדולה וירוקה ממש בקרוב היא תיסע לאמריקה ושם תשתרלל, תתארנב, תז@#ין תביא לדייל שלה משם בן! * שמות לילדי בנות הפורום:
שחר.
קלוני.
פסיה.
זקי.
בץ. * ה ד ו ו י ג

חולות נפש.... ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרגתן אותי... מי זאת המשוררת המסתורית ? אני מהמרת על עגבניה... אבל איך התגעגעתי !!!!!!

כל כך הוקל לי!

השרשור הזה הוא קצת מוזר יצא הוא מפרופורציה בתוך רגע עכשיו הגעת, השקט שוב חזר ל-פ-ו-ר-ו-ם כי את חסרת עכשיו סופסוף הגעת ולי כבר נגמרו ההפתעות בכובע
* משאל-עם לפני ניתוק (של הדוויג מהפורום)

את ה../images/Emo28.gif אני מורידה

לאגדה והחידה את אחת ויחידה ולמרות שכבר יש בהחלט חשודה מי את באמת לעולם לא נדע כשרון מלידה עשית לנו יופי של יום חמודה התמוגגנו בבית ובעבודה אז תבואי כל יום ותודה...קרפדה?

מיאניומהשמי../images/Emo35.gif

עוד חוזר השרשור לא זנחנו לשוא הוא נמשך ונמשך כאן לנצח הדוויג כבר בסביבה שייגצה נעלמה ובלונה? תאכל היום קצח! כי נפשי נקשרה בשרשור הארוך אך לא פעם שכחתי לרגע מי אני מה הוא שמי מה הניק המקורי אולי בעצם קוראים לי ___? * יא, יא שירשורי יא שירשורי שרשור ארוך ללא גבולות לה לה לה יא יא שירשורי יא שירשורי והדוויגים פה בפינות
נכון שאין בו אין שכל רב והגיוון היחידי הוא השמות והמצב של שירשורי כן שירשורי! * ים השירשורים שמסביב מהמפרשים יצאה הרוח (ה-ר-ו-ח)
כל השייגצים, ההדוויגים ואני השתוקקנו עד מאד לנוח ניגמרו מכבר החרוזים והמילים כן, אני מזמן כבר התעייפתי ולכן אומר עכשיו שלום ולא אוסיף אני מהשרשור הזה כבר עפתי! * יוצאת מהארון: שמי שושנה (כן, כן - אני לא הדוויג). לאחרונה ירדתי מהפסים וייתכן ואף הגיוני שגם היום שכחתי לקחת את התרופות (או שאולי שוב התבלבלתי בין הכדור האפור-סגריר לבין הירוק-חוביזה?). אני לא כל כך מודאגת כי אני די בטוחה שעוד מעט יבואו החברים שלי עם החלוקים הלבנים ויקחו אותי למקום ההוא, עם הדשא הגדול ועם המון שקט. בדיעבד נראה כי אולי חרגתי מתפקידי, אבל אין ספק שאיכשהו היום הזה עבר לי בזכות סבלנותכן הרבה ואופייכן הנדיר. הדוויג: אני מקווה שתבואי לבקר אותי שם, במקום עם השקט. שיגצה: אותך אני בטוח אפגוש שם... בלונה: מה ניסגר איתך, גבר? ואיך הצוואר? ה"ה (החת' החס'): יש לך ד"ש מהלילות שלך. שנה מעוברת: היית נהדרת. לילי אנה: מזלטוב
ולכל האחרות: מפגש פורום אצלי במחלקה הסגורה בשבוע הבא?
תמו שידורינו לערב זה. אתן יכולות לשיר את "התקווה"

BaLuna

New member
אני לא יכולה יותר! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני קרועה מצחוק! יושבת פה מול המחשב וצוחקת! (אבל למה שאני אוכל קצח?!?!?). רציתי לכתוב לך שיר תגובה, אבל אני לא חושבת שאני מסוגלת לעמוד ברמה שלך, אז אני פשוט מכתירה את השרשור הזה כשרשור המצחיק של השנה. כן ירבו!

למה קצח?!

מסתכלים עליי כל הזמן מה הם רוצים? מה אכפת לי בעצם? בלונה היא אהבתי הגדולה (והיא חצי משוגעת, וגם אני בעצם). כשאני רואה אותה
אני רואה את האחת ויחידה: אותה! אם בביוץ הוא ימריא לשמיים
הוא יחטוף ממני בין העיניים אלא מה? * אילו ביוצים היו עפים מעל הים אילו ביוצים היו לוקחים קצת את הזמן אז לדיילים היו בטוח מצבים ולבלונות פחות עצביייים * ושוב נצאה עם בלונה יד ביד בלונה ונחזיק לך חזק ושוב נצא כך עם בלונה יד ביד בלונה הביוץ הבא שלך
ועד ארה"ב נגיע בוודאי נבקיע כי הויזה לא לשוא! * ולמה קצח, את שואלת? בשביל זה שלחתי אותך לאקדמיה???

BaLuna

New member
יש! גם אני קיבלתי שירים!../images/Emo6.gif

וממי שלי, אני עדיין לא יודעת למה קצח. באקדמיה אני לומדת פסיכולוגיה, לא תזונאות...

כאן הפרופסור שלך לעיניני חרטה

כפסיכולוג לעת-מצוא ותזונאי על-תנאי מוצא אני קשר בין המילה קצח למילים: נצח - רוצה לומר, כפי הנראה מדובר באדם שיאהב אותך לנצח. מצח - האם אותו אדם סובל מבעיות במצח (רוצה לומר: בעל קרניים, צר-מצח). רצח - ובכן, זה כבר פתוח לפרשנויות. ע"פ פרויד את בוודאי יודעת אבל ע"פ בלה לוינשטיין (מהמרכז לבריאות הנפש), מדובר כפי הנראה בכמיהות פרימטיביות השוכנות באדם עוד מימי כיבוש הר הבית. בצח - הו. זה בהחלט מעניין. כך אומרות האחיות פיק ומורן אייזנשטיין את המילה העברית "בטח". עיין ערך: "שיגצה". המהדרין כותבים: "בט'ח". עד כאן. אבקש ממך לא לאחר בהגשת עבודת המחקר שלך: "פורומים כבתי גידול למחלות נפש"- לכל המאוחר, מחר.

BaLuna

New member
אני חושבת שאבחנתי אותך!

את סובלת מהפרעת ניקים מרובים (על משקל הפרעת אישיות מרובה - את רואה, משהו למדתי באבנורמלית...). אני חושבת שאשתמש בך כ-case study! אח, פרויד היה מתמוגג ממך (ובמיוחד מהחלומות שלך... שוב הצצתי לך
)

את רומזת שאני סיכזוניקית../images/Emo35.gif

חלומות של אתמול הם הזיות מוזרות יש לי קצת הפרעות הן נפשיות בלונה כמעט פסיכולוגית טוענת שאני קצת מרובה אז אקפוץ לארובה תודה * לו היית לידי לו את כאן לו את כאן היית אז אותי מאבחנת לא כמרובה ולא כארובה אלא פשוט... מפגרת? * די, עברתי כבר את הגבולות הצפתי את הפורום עוד ועכשיו אלך הביתה ביתה די, הגזמתי לא נעים לי כבר ומה יהיה איתי מחר עוד בסוף אקרא לי בתיה בתיה ניפרד כידידים השתגעתי געתי געתי מידי המנהלות את נמלטתי לטי לטי טוב די. ביי. * מיקה שפיקה, אייך?

נֹעיתה

New member
קרפדה קטנה.....

ולי את מספרת שאת חולה אנושה לא יודעים מה יש לה..... יאללה יא מעבולה יש כבר מצ'וגעת אחת בחבורה... נראה לי את צריכה חופש דחוף מהאחו שלך! מתי את באה אני אכין לך בורקס קצח עם עגבניות שרי ממולאות

למעלה