בוקר-צהריים טובים

נהייתה כאן תחרות על שפיות../images/Emo35.gif

בפורום יפה בין הרים ושדות שוכנת הדוויג ועוד כמה מופרעות ובפורום חיות להן כיום מצפות, מבייצות וכמה הריוניות... תלו דרי הפורום שלט, תקעו מסמר מעל הדלת, וקבעו שלט בקיר: את הדוויג להחזיר
* אין לי הדוויג אחרת גם אם היא ת'נט סוגרת * הצביעו הדוויג אני בעד כפייה הדוויגית

mid night 30

New member
הנה משו

שלא אני כתבתי ואני לא רוצה לפתוח שרשור חדש בשביל זה.. אבל ממליצה להיכנס ולקרוא.. זה נותן פרספקטיבה קצת אחרת על החיים.. שרוני

ה ד ו ו י ג

מה שומם הוא חדרי כי הדוויג לא באה השעון שעל הקיר מלא אבק ובודד בפינה המחשב כמו בטטה בלעדייה העולם כה מיותם!!! ים של דמעות בשתי עיניי זועקת להדוויג: שובי אליי!!! קולי שובר את הדממה, שתשמע, שתשמע... עוד אלבש חולצתי כזאת, חומה-קקה עוד אלך להתקלח ואשוב למחשב אכנס הנה הדוויג - לא שבה איזה יום, יום נורא! פשוט עצוב... ים של דמעות בשתי עיניי אזעק לינשוף לשוב אליי!! קולי יחזור מהתיקרה, הדוויג בואי, אלא מה?! * אני יוצאת חוצץ נגד מידורה של הדוויג!

lilushi12

New member
אין לי זמן לשיר שירים -לצערי אני

בעבודה , אבל גם שם אני שרה לפעמים

שיגצת אותי../images/Emo70.gif

הו מה יפים הלילות השגוצים עת כולם אצל לילי פתאום נפגשים כנראה יש דמיון בין שיגצה אליי אחרת אין לי הסבר (או אולי...?) * ואני קוראת לך אל תלכי כי בלי הדוויג הפורום לא קיים * שנית הדוויג לא תעזוב

שיגצה

New member
לא אני לא הדוויג

לא אני הוא האיש.... כמו שכתבה "אני לא הדוויג", לא היה לי זמן היום למחשב אבל אני שמחה שאני אתכם פה ברוחי
אני מהמרת על מישהי שנעלמה לנו מהפורום מזמן...? אולי אני אתחיל שירשור חדש? "אני לא....."

למעלה