בוקר-צהריים טובים

בוקר-צהריים טובים../images/Emo42.gif../images/Emo96.gif

ולפעמים החגיגה נגמרת כיבוי אורות המנהל אומר לך "האינטרנט כבר לא" ואין שרשור רשמי לבוקר העולה
אדם קם בבוקר ופתאום הוא מגלה שהדוויג נעלמה כך הלכה לעבודה נותרנו כאן בדד בדד תחושה קצת גלמודה אם הדוויג לא תחזור יהיה קשה נורא תחזיר לנו את הדוויג מנהל העבודה... * בשמלה אדומה (אדום-רמזור) הדוויג קטנה יחידה ותמה שאלה ת'מנהל: "למה"? וכל התפוזים בכל הפורומים עמדו חיוורי פנים ולא מצאו תשובה עמדו חיוורי פנים
ו'תגעגעו נורא! * הדוויג, תני לי יד ונלך אל תעזבי אותי לא, אל תעזבי אותי בדד פה אני כל כך לבד אז תני לי יד ונחזור אל לפורום הדוויג, יש לך כאן אחריות בלי השרשור שלך הבוקר פה לא נפתח עד ערב תגידי כבר למנהל שיוותר ובואי הנה כמו גשם
התנועה להחזרת הינשוף
הדוויג - עכשיו! ה הד הדו הדוו הדווי הדוויג היחיד (לא ממש חרוז, תוותרו) דור שלם דורש את הדוויג תנו להדוויג לנצח

הדוויג אני לא../images/Emo3.gif

הקיץ הזה תלבשי לבן כי לא יהיה לך מחזור ודאי תקבלי מכתב אהבה האהוב את הסטאז' יגמור ותיהיי שמנמנה עם בטן גדולה תלבשי רק בגדי הריון כי בקיץ הזה תלבשי לבן ולא יהיה לך מחזור אני אבקר בביתך הנאה וביחד נבחר שמות כי בקיץ הזה תלבשי ל-בן כי לא יהיה לך מחזור * הדוויג, הדוויג האחת 496351 צבע עיניים ?
צבע שיער ? הגובה 120 ס"מ משקל __ ושמונה ק"ג הדוויג, הדוויג האחת תחזרי אלינו לאלתר! * טסט בהדוויג אחותי היא הכי הדוויג שלום עם הדוויג הדוויג עולה

אני לא שיגצה

ואני אומרת שאם את לא "נזהרת" וגם אם לפעמים קצת נשברת אבל את אף פעם לא מוותרת ואני חוזרת שאם את עושה ולא רק מדברת למיטה את בעלך גוררת לעוד איזו התארנבות סוערת ואני משערת שאם ביוצים את סופרת אז אפילו שהיא זולה וחיוורת הקנדית אף פעם לא משקרת אז אני מהמרת שגם אם יש ימים שזה נראה אחרת בקרוב גם את תהיי...מאחרת כי הגיע הזמן לשנה מעוברת

../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif את גדולה../images/Emo45.gif

זה באמת לא אותו דבר בלעדיה....אולי נשבית את ה#%$##$

הדוויג - מאז ולתמיד../images/Emo70.gif

השמש
לא תזרח בלי הדוויג ברקיע ירח ילבין את חיפה והקריות זקיקים בקנה, זרעונים בצריח נצעק כאן ביחד עד שהדוויג תחזור * הדוויג הקטנטונת הדוויג היפה הדוויג מנותקת מהאינטרנט שלה נשארנו כאן אנחנו בלי הדוויג המלכה עצוב בודד ורע לי בלי הדוויג בסביבה עד מתי נשב בשקט עד מתי נחכה הדוויג שובי אלינו הגעגוע מכה נחכה ונמתין פה תחזרי כבר אולי הדוויג שובי אלינו כי קשה, בוודאי * כי בלעדייך כל העיר הזאת ריקה והרחובות בה יתומים ברגע של געגועים ברגע של דממה אלחש לך: שובי הדוויג שובי כבר - את המלכה

lilushi12

New member
../images/Emo168.gifאיזו משוררת

לא ידעתי שאת כזו אומנותית

הדוויג לנצח!

שיגצת ומצאת - אל תאמין! אני נושאת עימי גם צער גם שתיקה ישבתי וחרזתי חרוזים בלי הרף הלא חשבתי ש אני כה מוכשרה הלא חשבתי ש תעשו אותי לטרף!! שיגצה העצלה את הכבוד קוטפת שיגצה לא נראה כלל כי התעוררה
שיגצה לא כתבה חרוז אחד הבוקר אך היא קוטפת חרש את התהילה!!! *
קרנבל בפורום קרנבל הדוויג לא פה וחבל! הדוויג לא פה ו ח ב ל !! צועד הפורום על ביצים בשקט-שקט מציצים
אם הדוויג כבר חזרה או מה שעות שעות, בעבודה * תוחזר הדוויג לאלתר! עקירת הדוויגים מפרקת את העם!

גם שיגצה אני לא

להדוויג ולי יש סוד נחמד שעוד לא גילינו לאף אחד: אנחנו נכניס למנהל שלה כאפה נגלגל אותו חזק בתוך לאפה בשבוע הבא, בשבוע הבא נציץ ל"לקראת" בכל יום ובכל שרשור, בכל הודעה: הדוויג על החתום
* מי הוא בכלל מי הוא בכלל אותו "לא הדוויג" אולי הוא שפן?
אולי הוא סתם טמבל? ואולי הוא בכלל אף אחד? כן, אולי הוא בכלל אף אחד? ואולי הוא שיגצה אולי או לא אולי - הוא נחמד?! * פקחתי את עיני, היה אז בוקר קר והדוויג לא בפורום וזה מנוכר הייתי עצובה עצמתי את עיניי שאגתי בחוזקה: הדוויג, שובי אליי!!
* אין הדוויג אין חברים! תעמיס לי הדוויג אין אין אין כמו הדוויג

../images/Emo6.gifאת חולה (או שזה ההורמונים שוב??)

דחוף למצוא עבודה
!!!! או לפחות לעבור כבר לגור עם בא-לי
.... או לאכול משהו בבית הפנקיק
..... או לנסוע קצת לצפון
!!! או להוציא ספר שירי ביוץ
!!! אין עליך

תשובה לא נכונה!

מי שמביט מי מאחור לא יודע מי אני מי שמביט בי מאחור יכול לחשוב אותי לשיגצה???? * בתחנה לבאר שבע עמד קטר ושמו בישראל: המנהל לשעבר קטר כל כך ישן קטר כל כך נושן ניתק את הדוויג מאיתנו - מכוער! ויאללה יאללה יא קטר תחזיר את הדוויג אל הפורום לאלתר! * בלי הדוויג אני חצי בנאדם

את שואלת על המצ'וגעת...

אחרי שיגצה את היית ההימור שלי... טוב, חזרה לשולחן הכתיבה

למעלה