הבטחתי לעדכן

הבטחתי לעדכן ../images/Emo27.gif../images/Emo27.gif../images/Emo26.gif

אז כמו שאתן זוכרות (או שלא) ביום שני עשיתי בדיקת ביוץ ויצא קו נוסף (אמנם יותר בהיר מקו הביקורת אבל עדיין פס יפה וגאה) יום למחרת עשיתי בדיקה בערכת ביוץ אחרת (וגם בשעה שונה) והפעם כבר ממש הייתי צריכה משקפיים (ואין לי עדיין) בכדי לראות את הפס החיוור שהיה שם ! במקביל אני מודדת את חום השחר והיום
ה-פ-ת-ע-ה החום עלה
! אז לפי מה שאני מבינה (מהבדיקות) הביוץ היה ביום שני-שלישי והחום עלה ביום חמישי כלומר יומיים אחרי הביוץ!!!
נשמע הגיוני נכון?! סופסוף פיצחתי את סוד הביוץ (או לפחות ככה אני חושבת) את זה נדא בוודאות בעוד שבועיים בדיוק
ביילי אני מחכה לעדכון שלך בנושא

ביוץ

אין ספק שהביוץ מאחורייך. אני הייתי מניחה שהביוץ היה בשלישי-רביעי. גם אני משתמשת בשתי השיטות (ערכות ביוץ +מדידות חום) וגם אצלי העליה בחום מתרחשת יומיים-שלושה אחרי הערכה החיובית (כלומר יום-יומיים אחרי הביוץ). (משתנה בין חודש לחודש). מאחלת לנו הודעת פסים מפוארת ממך עוד שבועיים בדיוק

../images/Emo24.gif../images/Emo93.gifפיצחת לפניי ה../images/Emo106.gif שלך

תודה על החזקת האצבעות (אני באמת צריכה אותן) אבל אני מחכה כבר להודעה שלך

מתוקה, ה ../images/Emo106.gif שלך.

אני כבר ותיקה מדי במדידות בכדי להתחרות על ה
(זו לא חוכמה מצדי להצליח להסיק מסקנות אחרי כל כך הרבה חודשי "נסיון").

Baily

New member
אני מוכנה להסתפק בפרס ניחומים../images/Emo95.gif

ח"ח (חתיכה חסרה) - השגת אותי
אצלי רק היום הגיע איזשהו פס דקיק בערכת הביוץ, שמנסיון - הוא בטח יתחזק מחר (הכי כיף
בסופ"ש) וחום השחר עדיין מקובע על 36.4. מתי טקס הענקת המדליות ?

הטקס יתקיים בעוד שבועיים

עקב הביקוש הגדול הפרס זהה למקומות הראשון, שני, שלישי, רביעי..........(תלוי בכמות המשתתפות) והוא:
ביילי כל הכבוד על ההתמדה בבוקר ותחגגי בכיף את סופהשבוע
פינה חס וחלילה להתחרות אנחנו יכולות לחלוק את הפרס!! אני לא מוותרת עליך ב-9 חודשים הבאים

../images/Emo140.gifמה את אומרת?

לפי החום אני היום יוא"ב 1
לפי הערכות אני יוא"ב 2
נראה לי שאני הולכת על הערכות

Baily

New member
אז קבענו - הולכים לפי הערכות (-:

(בעיקר אם זה מקדם אותנו למטרה
) אז למעשה יוא"ב 1 הוא היום הראשון אחרי שהקו נעלם/נחלש ?

Baily

New member
נראה לי שכולן צוחקות עלינו ../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif

מ'פתום צוחקות עליכן?!?!?

אני פשוט לא בודקת ביוץ (לא בחום ולא בערכות) אז לא יודעת לענות באופן וודאי. העיקר שהזיהוי הוא וודאי - ושמטרה שלשמה התכנסנו פה - תגיע כבר.... א-א-א-א-א-מן

לא חושבת שאפשר לסמוך על היום בו הקו

לא חושבת שאפשר לסמוך על היום בו הקו נעלם או נחלש ... (לא בטוחה שהחלשות או העלמות הקו מעידה משהו חד משמעי על יום הביוץ). עדיף לסמוך על היום הראשון בו מופיע קו חזק (זהה או כמעט זהה לקו הביקורת) ולהניח שהביוץ יתרחש תוך 24-36 שעות ממנו.

Baily

New member
צודקת, אבל את מדברת על מועד הביוץ

ובאמת כדי לזהות אותו צריך, כמו שאמרת, להניח שהביוץ יתרחש תוך 24-48 שעות מהיום הראשון בו מופיע הקו החזק
אנחנו מדברות על משהו אחר, פרוזאי לגמרי (
) מתי לעבור מהרשימה של י"מ לרשימה של יוא"ב P-:

shlome1

New member
איזה כיף...

ששוב עברת לקבוצה שלי אז לי נשאר אומנם פחות משבועיים...אבל בכול זאת מחזיקה לי ולך הרבה הרבה עצבעות ותקוות והלוואי שהפעם נעבור לקבוצה השלישית ולא נחזור לראשונה................

אצלי יש עוד ימבה זמן.....

אפילו ביוץ עוד לא היה
ובטח יהיה השבוע כשהבעלול במילואים

למעלה