בחני את עצמך- האם גופך מוכן להריון?

בחני את עצמך- האם גופך מוכן להריון?

קבצתי מספר שאלות מכיוון הרפואה הסינית, שלא כל רופא מערבי ישאל אתכן. תשובה שהיא 'כן' יכולה להוות עבורכן רעיון של מאיפה להתחיל לטפל בגופכן, על מנת לקדם את בוא ההריון. 1. האם את סובלת מעצירויות? 2. האם את תשושה כבר בבוקר? 3. האם המחזור שלך מאחר ביותר מחודש לפעמים? 4. האם את מתוחה? 5. האם לפעמים את מסתכלת על בעלך וחושבת שאולי זה לא מתאים שזה יהיה איתו? 6. האם יש לך גושים במחזור? 7. האם את סובלת מכאבי בטן? מגרנות? כל כאב אחר לעתים תכופות? 8. האם את מתכננת הריון כי הגיע הזמן וצריך? 9. האם לא מתחשק לך לקיים יחסי מין? 10. האם יש לך כאבי עזים בביוץ או במחזור? 11. האם את שונאת את העבודה שלך? 12. האם את חושבת שהגיע הזמן לשנות את אורח החיים שלך? האם את אומרת לעצמך- טוב, אשנה אותו לאחר ההריון? 13. האם את אוכלת באופן לא בריא או לא מסודר? ועוד שאלה שהתשובה שלה אמורה להיות כן- האם מגיע לך להיות בהריון? שימו לב- הפנייה היא אל נשים בריאות, אשר אין להן בעיה ידועה ומורכבת. אם מצאתן סעיף שלדעתכן כדאי לטפל בו, אין צורך לפנות בהכרח לאפיק תרופתי, אלא הקשבה לגוף, אולי שינוי תזונה, מקסימום טיפולים משלימים. מוקדש בידידות לנ' שעושה שינוי, קודם כל למען עצמה, אח"כ למען ההריון שיבוא.

gudat

New member
תודה רבה ../images/Emo140.gif

אכן חשוב ומעורר מחשבות.

מעניין מאוד ......

מה כבר אפשר לעשות אם והיה וכן נמצאו מס' שאלות שהתשובה אליהן היא כן?

בחנ/י את עצמך..(../images/Emo68.gif+../images/Emo150.gif=|מו)

אכן, שאלון חשוב שרצוי מאוד להביאו לידיעת זוגות לפני הריון.... שרון אהבתי את השאלון אבל מה עם שאלון מקביל לגברים שלנו משהו שיתחיל ב..."בחן את עצמך..."
בתור אחת שמאמינה שילד מגיע גם מגבר וגם מאישה יחד אשמח לשמוע אם יש לך שאלון שכזה או לנסות ביחד לחבר... תודה

אין כמוך....

אבל חשבתי עוד קצת וחוץ מהאשה והגבר כיחידים.... יש גם את העניין הזוגי- האם גם התא הזה מוכן ....

התא הזוגי מקבל התייחסות בשאלה

האם הוא האדם הנכון עבורי. כל היתר - שיקולי כלכליים וכו' אינם באים לידי ביטוי בהצלחה שלנו בכניסה להריון. אבל אני אכין משהו שיששביע את רצונך.

פוּ

New member
אני מנסה לענות../images/Emo9.gif

1. לא 2. לא (אבל לפעמים עייפה
-נחשב?) 3. לא (האי סדירות נעה בין 30-47 יום כשב-4 חודשים האחרונים 30-35) 4. לפעמים 5. לא
(אבל בעקבות הפורום נחשפתי לבנות שאומרות שזה לא הבןאדם - אבל ילד יציל את המצב
מאוד מקומם) 6. לא (אני חושבת - אני אתחיל לשם לב יותר -מה הגודל שממנו יש לחשוש
) 7. כן - מכאבי בטן די חלשים בבטן התחתונה והרופא שלי שעד כה חשב שזה מהציסטה - ועכשיו מסתבר שלא - לא ממש עשה משהו בנידון
ואני כמובן עצלנית 8. לא 9. לא
(זה אחלה זמן איכות
) 10. לא 11. לא
12. לא (שיניתי ואני בשומרי משקל
אם זו חלק מהכוונה
) 13. לא - אבל הוא ישתנה גם אם אני לא ארצה
14. לא 15. ברור
אני אוהבת שאלות

פוּ

New member
יש../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif

בדיוק באתי לפתוח את ההודעה שלי לראות כמה כן מתוך 14 השאלות יש לי
אז בעצם הבעיה זה הכאבי בטן שיש לי לפעמים - הם חלשים אומנם
אבל החלטתי ללכת לרופא שלי שיתן לי הפניה לרפלקסולוגיה
רק שהוא לא היה אתמול
נראה מתי אני אזיז את עצמי בפעם הבאה

כשאת מזיזה את עצמך...

תזיזי גם אותי.... כבר הרבה פעמים טחנתי לכל מיני ת'שכל עם שאלות על רפלקסולוגיה שבא לי (גיגיש ביניהם- תודה לה) ועוד לא הלכתי....

פוּ

New member
אני אשתדל../images/Emo6.gif

נראה כמה זמן זה יקח לי
מה שבטוח לא בשבועיים הבאים - הם עמוסים בטירופ ובדלל שאני אחרי ביץ - אני לא נותנת לבחור לגעת לי ברגלים
וכל כך בא לי
אומנם הוא לא רפלקסולוגית אבל זה כל כך מרגיעה שהוא סתם לוחץ בכל מיני מקומות ומשחק לו
אוף בא לי עכשיו

פוּ

New member
לפי הרפלקסולוגיות כאן- אז אחרי ביוץ

יש נקודות שאסור לגעת בהן כי הן עלולות לגרום להפלה
אז כמובן שלא ניקח את הסיכון, וגם ברפלקסולוגיה - חצי חודש עושים וחצי חודש תחליף

gigish

New member
פו... ../images/Emo6.gif

אין שום בעיה (ואפילו רצוי) שהבחור יעסה לך את כפות הרגליים. בטיפול רפלקסולוגי ישנם אזורים שלא לוחצים עליהם באינטנסיביות אחרי הביוץ (כמו הרחם, אזורים הקשורים למערכת ההורמונלית), אבל הכוונה לממש לחיצות חזקות וממושכות על אותו אזור. כלומר, הטיפול הרפלקסולוגי הוא מעט שונה לפני אחרי הביוץ (ויש גישות ברפלקסולוגיה שלא מתייחסות לאחרי הביוץ כאל תקופה שונה. למשל המורה בסדנה החדשה שאני לוקחת - היא טוענת שאין הבדל בטיפול וששום דבר לא עלול לגרום להפלות
). בקיצור, תתפנקי על הבחור חופשי וליתר ביטחון שלא יעסה חזק מאוד ולא יתמקד על אזור הרחם (את כבר יודעת איפה זה...
)

פוּ

New member
../images/Emo12.gifבאמת../images/Emo35.gif אני רצה לסלון../images/Emo6.gif

איזה כיף
סתם נמנעתי
רגע - גם מסאז' בצוואר זה בסדר??? כבר הכנסתן לי פחדים
שקשה לי פתאום לחשוב אחרת

גם שיאצו, שזה כמו רפלקסולוגיה רק

על כל הגוף, לא עושים אחרי הביוץ ועד לסיום חודש שלישי. ליתר בטחון

למעלה