איך אני יודעת שאני באמת מוכנה?

איך אני יודעת שאני באמת מוכנה?

ישבתי וחשבתי בין הניקיונות לבישולים של פסח-איך אני יודעת שאני באמת מוכנה? מדי פעם בנות כאן שואלות את השאלה הזהו . התשובות שאני הגעתי אליהן נמצאות בקובץ המצורף.

../images/Emo99.gifאיזה יופי

המשפט שהכי נגע ללבי זה הלחי אל לחי. כשאני מדמיינת תינוק אני רואה את עצמי מחככת לחיים איתו ונושמת ממנו את הריח.

מקסים.פשוט יפה.

את כתבת אני מניחה? ובכל מקרה זו שאלה יפה.אני לפני שנה הרגשתי שזהו אני מוכנה. תחושת הבטן הזאת נתנה לי המון בטחון במהלך הכל כך מפחיד הזה בשבילי. אבל היום,אחרי הפלה ואולי חשש לעוד אחת אני מתחילה לחשוב שאולי אני עוד לא מוכנה.וזה נראה לי הכי בסדר בעולם לשאול את עצמך ולהקשיב לעצמך גם כשאתה נמצא כבר בתוך התהליך. אני מקשיבה עכשיו.רק מקשיבה...

תות בר

New member
מה זה אולי עוד אחת....?

גורוטושי תהיי אופטימית!!!! מחזיקה לך את כל האצבעות של כל המשפחה וחוג מכרי הקרוב בשבילך. מחכה בקוצר רוח לשמוע חדשות טובות..... אל תביני אותי לא נכון. אני לגמרי מבינה מאיפה הפחדים שלך נובעים ובתוכי יודעת שגם אני היתי מתנהגת כמוך... אבל הכי טוב זה להרים את הראש לחייך ולצפות לטוב
אל תדאגי מעכשיו על מה שיכול לקרות אח"כ. מה זה יתן לך? חג שמח ושטוף חיוכים

בייבילי

New member
כ"כ מרגש../images/Emo7.gif ואמיתי../images/Emo13.gif

כתבת דברים נורא יפים ומה שבטוח זה שמרגישים עד כמה את מוכנה
רק בשביל זה מגיעה לך
ואני מקווה שתקבלי אותה בקרוב מאוד כי באמת מגיע לך!

רוצות לשמוע משהו מצחיק?

אתמול כשכתבתי ושלחתי את הדברים, זה היה אחרי יום של ניקיונות ובישולים שלא נגמרים. נכנסתי עכשיו לפורום והחלטתי לקרוא את מה שכתבתי שוב ו-... התרגשתי עד דמעות. מוזר לא?

בייבילי

New member
נכון, לפעמים צריך קצת זמן ומרחק

כדי להעריך דברים... וחוץ מזה דברים שיוצאים מתוך ה
, תמיד מרגשים עד דמעות
שיהיה לך חג שמח ותמשיכי לרגש אותנו!

happy

New member
מקסים מקסים מקסים

זה כל כך נכון שזה מתסכל למה אני כבר לא אמא חג שמח והחודש זה החודש שלי

יפה, מרגש ונכון- מנסיונה של אמא ל-2

אני רוצה להגיד לך שהמוכנות והנכונות לשינוי חשובה בהחלט. ואם אתן חושבת שכעת לקראת השלישי אין תהיות ושאלות וחששות- בוודאי שיש. כי הרי כבר יש שניים, הם דורשים את שלהם ולמי יש כח לטפל בעוד אחד ? אבל מסתבר שהחיים מכינים אותנו לאט לאט להתמודד עם הדברים ואם אנחנו מוכנים וכבר מצפים- זה פשוט נהדר, ויהפוך את ההתמודדות לקלה הרבה יותר.

בלושית

New member
../images/Emo7.gifכל כך מרגש

אני זוכרת שכבר כתבת משהו בעבר, נכון? על איך חשבנו שלהיכנס להריון זה דבר קל..., בכל אופן,מאד מרגש מה שכתבת וכל כך נכון, אני והבעלול כל הזמן מדברים עליו/יה (למרות שהבעלול "מת" לתאומים) וכהמחזור מגיע בעלי אומר "הילד הזה יחיד ומיוחד ולכן לוקח לו זמן להגיע" וכל מיני כאלה אבל אנחחנו ממש מרגישים מוכנים. לפעמים שאנחנו סתם מטיילים או עם חברים שכולם כבר בעלי משפחות אני רואה את המבט בעיניו ואת הכמיהה וזה מאד מרגש אותי עד דמעות כי הוא אדם מאד מופנם לעומתי שאני מאד מוחצנת בכל מה שקשור לרגשות , וזה ממש עצוב/שמח כזה. מקוה שהאביב יביא עימו רק בשורות טובות אמן

baffy

New member
זה פשוט מקסים../images/Emo39.gif

כך הרגשנו בדיוק, לפני שהחלטנו להיכנס להריון בפעם הראשונה. כמה מרגש ויפה. רואים שזה בא לך מה
, ובאמת רואים שאת מוכנה. קרוקודילדנדי יקרה, אני בטוחה שכשתהי אמא, ואני מאחלת לך שזה יקרה בקרוב
, את תהי פשוט מושלמת

למעלה