לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2085720,857 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מה יותר מומלץ שיאצו או רפלקסולוגיה|'
מה יותר מומלץ שיאצו או רפלקסולוגיה|
<< ההודעה הנוכחית
15/02/2004 | 20:47
55
816
ומי מכירה אנשי מקצוע טובים באיזור הוד השרון, רעננה, כ"ס?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני מכירה '
אני מכירה
15/02/2004 | 21:09
89
לא מכירה שיאצו לכן לא יכולה להשוות.
אני עושה רפלקסולוגיה אצל מישהי מדהימה!
גם נורילו הולכת אליה.
היא מקבלת בבני ציון (ליד רעננה) ממש פשוט להגיע אליה, והיא פשוט מקסימה!
היא מאוד עדינה ומרגיעה והטיפול אצלה זה פשוט שעה של כיף בלתי נגמר.
היא עושה לי רפלקסולגיה עד הביוץ, ואחרי הביוץ, אסור רפלקסולוגיה בהריון, לכן עושה לי הילינג.

שמה אלינור, והטלפון שלה מופיע בלוחות הפורום כאן

בהצלחה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני עושה רפלקסולוגיה'
גם אני עושה רפלקסולוגיה
15/02/2004 | 21:18
1
106
כבר חודשיים, לגבי שיאצו לא התנסיתי אף פעם כך שאין לי דעה. אני גרה בצפון הארץ לכן הרפלקסולוגית שלי לא מתאימה לך אבל אני מאד ממלצה על הטיפול, לפני שעה חזרתי מטיפול רפלקסולוגיה והיה פשוט כיף
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היום הייתי פעם ראשונה...'
היום הייתי פעם ראשונה...
16/02/2004 | 01:16
74
ברפלקסולוגיה, דרך קופ"ח כללית,
היה ממש ממש כיף...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לדעתי האישית'
לדעתי האישית
16/02/2004 | 08:31
1
97
אין הבדל
רפלקסולוגיה עובדת על נקודות אנרגטיות בכף הרגל שהטיפול בהן משליך אל הגוף. כלומר אם נוגעים לך בכף הרגל באיזור שאחראי על הקיבה, תרגישי השפעה על הקיבה
שיאצו עובדת על נקודות אנרגטיות בגוף באופן כללי ולא רק בכף הרגל. אם נוגעים לך בנקודה בגוף שאחראית על הקיבה, תרגישי השפעה על הקיבה
כלומר, 2 השיטות עושות אותו הדבר.

אני טופלתי ברפלקסולוגיה (כי זה מה שמצאתי).
יש בלוחות הפורום דף עם המלצות של מטפלים אלטרנטיביים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'|חיבוקתודה רבה'
|חיבוקתודה רבה
16/02/2004 | 09:02
22
לצפיה ב-'טוב, נו, אני לא אובייקטיבית...אבל'
טוב, נו, אני לא אובייקטיבית...אבל
16/02/2004 | 09:02
68
כמי שניסתה את שניהם, אליי השיאצ'ו מדבר פי כמה.
יש בת"א את מילי גבע המקסימה, מטפלת שיאצ'ו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'רפואה משלימה'
רפואה משלימה
16/02/2004 | 09:50
2
61
לדעתי הכי מומלץ למצוא מטפל שיודע מה הוא עושה, בעל ניסיון, ושיש לך איתו כימיה.
אני אישית יותר מתחברת לרפלקסולוגיה (נורא אוהבת שנוגעים לי ברגליים...).
מי שרוצה המלצות על מטפלים באיזור השרון - שתשלח לי מסר או תפנה אלי במייל.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'את יכולה גם להוסיף את ההמלצות שלך'
את יכולה גם להוסיף את ההמלצות שלך
16/02/2004 | 10:33
1
32
ללוחות הפורום.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה פונג.'
תודה פונג.
16/02/2004 | 11:23
14
הוספתי את עצמי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אולי יש מישהו שיודעת להסביר מה '
אולי יש מישהו שיודעת להסביר מה
16/02/2004 | 10:46
9
56
העקרון של הרלפקסולוגיה והשיאצו בהקשר הזה של פוריות?!
על מה זה עובד בדיוק? למה זה גורם?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בבקשה... למה זה עוזר ומה העיקרון'
בבקשה... למה זה עוזר ומה העיקרון
16/02/2004 | 11:18
3
56
אני עוסקת בתחום הזה ולכן תמיד נראה לי שזה נורא ברור "למה זה טוב"...
אז הנה:
הטיפול ע"פ הרפואה המשלימה מתחלק לשלבים שונים של המחזור.
השלב הראשון - לפני הביוץ - עובדים על נקודות אנרגטיות בדרך כף הרגל שקשורות לשחלות, לחצוצרות ולרחם. הרבה פעמים עוזר לסדר ביוץ או לחזק ביוץ קיים. המטרה היא להכין את הגוף לאפרות לקליטת הריון. מאוד מרגיע, נעים, משחרר.
השלב השני - זמן הביוץ - מעודדים קליטת הריון.
השלב השלישי - תקופת ההמתנה. טיפול מרגיע, שמחמם את המקומות הרלוונטיים בגוף, ומעודד קליטת הריון במידה והיתה הפרייה. הרבה עבודה על שקט, רוגע, נשימה, שלווה.
ואם הגיע המחזור - חודש חדש, טיפול חדש.

אגב, יש כאלה שמתחברות לרפלקסולוגיה (דרך כפות הרגליים), יש כאלה שמתחברות לשיאצו (העיקרון דומה, אבל המגע הוא בגוף עצמו, עם בגדים), יש כאלה שאוהבות עיסויים (מגע בגוף עצמו, עם בגדים תחתונים בלבד) וכו'.
החביב עלי מכל - שילוב של כולם. יש מטפלות/ים מוסמכים שיודעים כמה טכניקות ויכולים לשלב אותן בטיפול .
ולא פחות חשוב - ללכת למטפל מוסמך (עם תעודות - לא להתבייש ולבקש מידע על ההסמכות), אחד שכבר עובד מספר שנים ויש לו ניסיון, אחד שיש לך כימיה טובה איתו/ה ואת מרגישה ש"הגעת הביתה" בטיפולים.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה ואם '
תודה רבה על התשובה ואם
16/02/2004 | 12:36
2
31
את בתחום אולי את יכולה לספר לי גם על דיוק. שמעתי שזה אפילו יותר טוב מרפלקסולוגיה - מה בעצם קורה בדיקור?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לגבי דיקור אני לא יודעת לענות'
לגבי דיקור אני לא יודעת לענות
16/02/2004 | 14:30
34
משום שאני לא מדקרת.
אבל שמעתי על מדקרים טובים מאוד שבהחלט עזרו במצבים של מחזור לא סדיר / ביוץ "סורר" / שחלות פוליציסטיות וכאלה.
אם את רוצה עוד פרטים - שלחי לי מסר או אימייל.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תשובה על הדיקור'
תשובה על הדיקור
17/02/2004 | 10:14
33
הדיקור עובד על הזזת אנרגיות תקועות בגוף, משפר רמה הורמונלית ויכול להזיז את הביוץ למקום הנכון (אם הוא למשל מופיע בזמן מחזור זה לא כ"כ משרת אותנו, נכון?)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הסיבה העיקרית שאני התחלתי בטיפול'
הסיבה העיקרית שאני התחלתי בטיפול
16/02/2004 | 12:49
57
רפלקסולוגיה היא כדי להרגע ולהוריד מתחים. לא חשבתי על זה כאמצעי לטיפול בפוריות. אבל היה לי די ברור שכשאני אצליח קצת להרגע אני גם אצליח להכנס להריון. וזה באמת מה שקרה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נשמע מדהים, כמה כל זה אמור לעלות'
נשמע מדהים, כמה כל זה אמור לעלות
16/02/2004 | 14:04
3
24
לצפיה ב-'לגבי עלויות'
לגבי עלויות
16/02/2004 | 14:32
2
46
את יכולה ללכת דרך מרפאות רפואה משלימה של הקופה, יש להם הסדרים וזה יוצא די זול. החיסרון הוא שהמטפלים לא תמיד הכי מנוסים, עבור רובם הגדול זוהי תקופת סטאז'.
באופן פרטי, מטפל טוב לוקח לפחות 150 ש"י לטיפול, ולרוב מציע "סדרת טיפולים" שאז את סוגרת על מסגרת של 6 או 8 או 10 טיפולים ומקבלת הנחה בהתאם. אפשר גם לקבל החזרים דרך ביטוח רפואי פרטי שיש לו כיסוי אלטרנטיבי (כלומר לא דרך קופה).
אם את מחפשת מטפלת באיזור ר"ג או כפ"ס, מוזמנת לפנות אלי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מסכימה, אבל...'
מסכימה, אבל...
16/02/2004 | 15:35
1
27
לגבי מטפלים בקופת חולים, לא תמיד הם לא מנוסים. ישנם מטפלים שעובדים בקופ"ח שנים רבות והם בעלי ותק  וניסיון רב. א ב ל, האילוצים מלמעלה קובעים זמן מוגדר מאוד לכל טיפול ולפעמים העבודה מתבצעת טיפול אחר טיפול אחר טיפול, מה שכמובן יכול לגרום לשחיקה של המטפל. אם אני לא טועה בקופ"ח המטפל לא יכול לעשות טיפול שהוא משולב, אלא כל אחד מתמחה בתחומו (אבל אני לא ממש בטוחה בקשר לזה).
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נכון מאד. דיקור אפשר בקופ"ח אבל לא'
נכון מאד. דיקור אפשר בקופ"ח אבל לא
17/02/2004 | 10:16
39
כדאי רפלקסולוגיה ועוד פחות שיאצ'ו, שפיזית זה יותר קשה למטפל.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הכל מומלץ... '
הכל מומלץ...
16/02/2004 | 12:43
25
35
בתור רפלקסולוגית אני אמורה להגיד שרפלקסולוגיה יותר טובה, אבל אני גם מאוד אוהבת לקבל שיאצו, אז אני אגיד ששניהם...
כמה מילים על רפלקסולוגיה: רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול דרך כפות הרגליים והידיים, כאשר בבסיס התאוריה עומדת ההנחה שכל איבר בגוף משתקף בכפות הרגליים וכך אפשר לטפל בגוף כולו ע"י לחיצות / מגע / ליטוף בכפות הרגליים והידיים.
בהקשר של כניסה להריון, הרפלקסולוגיה מטפלת הן במימד הפיזי והן במימד הנפשי. למשל, במימד הפיזי - עזרה בהסדרה של מחזור לא סדיר / בעייתי ולפיכך גם בביוץ "סורר". בנוסף, "מכינים" את המערכת לקראת הריון. כמובן שהטיפול הוא אינדיבידואלי לכל אחת ואחת וחשוב לעבוד גם על דברים שאינם קשורים כביכול ישירות להריון (למשל, עצירות כרונית / כאבי גב וכו'), על מנת להתחיל את ההריון בצורה כמה שיותר מאוזנת.
במימד הנפשי, מי כמונו יודעת עד כמה המתח בתקופה זו הוא גדול ועד כמה חשוב להקטין אותו. ומה אני אגיד לכם? בעיני רפלקסולוגיה היא הדבר הכי מרגיע בעולם .... (ואני מנסה שלא להראות משוחדת...).
כמו שאמאאור אמרה כבר, הטיפול באמת שונה בתקופה של עד הביוץ ואחרי הביוץ. אני נוטה להתייחס לתקופה של אחרי הביוץ כאילו האישה נקלטה ולכן לא נוגעת במקומות שלא נוגעים בהם במהלך ההריון. (ואכן, ישנם מספר מקומות כאלו וזה העיקר - שכל מטפל שמטפל בנשים בהריון ידע היכן ל א לגעת). הטיפול בתקופה זו הוא יותר אנרגטי, מלטף, מכין את הקרקע. אני מאוד אוהבת לשלב גם רייקי בתקופה זו ולעיתים גם פרחי באך.
וואו, יש עוד הרבה מה להגיד... אולי בהזדמנות אני אכתוב מאמר...

ודרך אגב, לשאלתך, אני מכירה רפלקסולוג מעולה שאישתו מטפלת בשיאצו באזור השרון. אם תרצי תשלחי לי מסר. ואם את רוצה, אני מטפלת בת"א, אז גם תשלחי מסר...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה'
מסכימה עם כל מילה
16/02/2004 | 14:30
1
16
לצפיה ב-'ועוד משהו- לא כל מטפלי השיאצו יטפלו'
ועוד משהו- לא כל מטפלי השיאצו יטפלו
17/02/2004 | 10:18
31
בך בין הביוץ לקבלת המחזור, למניעת הפלות. זה כמובן לא אמור לקרות, ואם זה קורה זה מן הסתם לא מהטיפול, אבל לא לוקחים צ'אנס כאן. מהעוד שבשלושת החודשים הראשונים הסיכוי להפלה הוא יחסית גבוה, ואף מטפל לא רוצה לקחת על עצמו דמעות של מטופלת.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גיגיש שאלה'
גיגיש שאלה
16/02/2004 | 15:22
6
17
את מכירה מישהו שמומלץ לרפלקסולוגיה בהריון באזור ירושלים?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כן, שולחת לך מסר.'
כן, שולחת לך מסר.
16/02/2004 | 15:25
1
14
לצפיה ב-'עניתי לך. תודה.'
עניתי לך. תודה.
16/02/2004 | 17:07
7
לצפיה ב-'גיגיש עוד שאלה '
גיגיש עוד שאלה
16/02/2004 | 16:25
3
13
מכל השיחה המלהיבה הזאת בינתיים התקשרתי למכבי טבעי וקבעתי תור לרופא ממיין לשבוע הבא. מה אני אמורה להגיד לרופא הממיין הזה? האם אניאני יכולה לבחור את הרפלקסולוג שאני רוצה להיות אצלו (נניח שהוא ממליץ לי על רפלקסולוגיה) ואם כן - איך יודעים מי בקופ"ח הוא טוב כמו שאת אומרת ומי הוא סטאז'ר?!?

תודה
פיתקי

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מנסה לענות...'
מנסה לענות...
16/02/2004 | 17:51
1
10
לגבי הרופא הממיין, האמת היא שאין לי מושג, מכיוון שמעולם לא עברתי טיפולים דרך מטפל בקופת חולים ואני גם לא עובדת כמטפלת בקופ"ח.
עד כמה שאני יודעת הרופא הממיין קובע לאיזה טיפול תלכי על סמך הבעיה שלך וגם על סמך בקשתך. אם קיבלת המלצה על רפלקסולוג מסוים, לא נראה לי שיעשו לך בעיה. ורק להבהיר נקודה חשובה: בקופת חולים לא עובדים סטאז'רים!!! עד כמה שאני יודעת בקופות החולים מקבלים רק רפלקסולוגים בכירים (כאלה שלמדו לפחות שנתיים). ודרך אגב, גם אם אתן הולכות לרפלקסולוג פרטי - תוודאו שהוא בכיר! (לא להתבייש לבקש תעודה). חשוב שיהיה בכיר, במיוחד כשמתעסקים פה עם הריון ופוריות.
אין לי ספק שהרפלקסולוג/ית שתלכי אליו לא יהיה סטאז'ר, אבל אם אין בינכם כימיה / משהו לא נראה לך, תמיד אפשר לבקש להחליף. מאוד חשוב שתהיה כימיה ואמון!
דבר נוסף, אם כבר מדברים על סטאז'רים: בתי הספר השונים למכללה משלימה עורכים טיפולים כחלק מהסטאז'. בד"כ הטיפולים מתבצעים בבתי הספר / בקליניקות של בתי הספר, ניתנים בחינם או בתשלום סימלי ומתבצעים בפיקוח המורה והאסיסטנטים. זו יכולה להיות אופציה עבור אלו מכן שמתקשות לשלם עבור מטפל פרטי/ קופ"ח. שווה לברר במיכללות (רידמן, מדיסין, ג'נסיס וכו').

ולך פתקית - מקווה שתיהני ותפיקי תועלת מהטיפולים!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/02/2004 | 17:43
2
לצפיה ב-'תשובה לגבי קופ"ח- לרוב במקרים של'
תשובה לגבי קופ"ח- לרוב במקרים של
17/02/2004 | 10:19
14
בעיות פוריות יעדיפו לשלוח אותך קדם כל לדיקור סיני. מומלץ להיענות לבקשה, ואם יש כסף לשלב עם רפלקסולוגיה או שיאצו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'איך זה עובד דרך קופת חולים?'
איך זה עובד דרך קופת חולים?
16/02/2004 | 15:46
15
18
למי מגיע?

אצן עושות כל כך חשק

אני מרגישה את הדם זורם ברגלים מהתיאורים שלכן אני בזמן האחרון
כשהבחור רואה טלויזיה מרימה רגלים מורידה גברים והוא כבר מבין את הרמז
נכון שהוא לא רפלקסולוג (אולי אני אשלח אותו לקורס) אבל זה כל כך כיף ומרגיע גם אם הוא לא יודע למה הוא לוחץ דווקא באזור מסויים - פשוט מרגיע
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'פו - מורידה גברים ?'
פו - מורידה גברים ?
16/02/2004 | 16:10
12
9
לצפיה ב-'יש מבצע 79 שקלים 45 דקות'
יש מבצע 79 שקלים 45 דקות
16/02/2004 | 16:30
10
17
רפקסולוגיה דרך כללית מושלם (שלחו לי היום בדואר)
ובהריון זה טוב לעשות?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני הולכת דרך כללית מושלם...'
אני הולכת דרך כללית מושלם...
16/02/2004 | 16:43
9
25
זה עולה 68   ש"ח ל45 דקות.
למיטב ידיעתי לא עושים רפלקסולוגיה בהריון.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אופס...'
אופס...
16/02/2004 | 16:45
9
רק עכשיו אני רואה מה גיגיש כתבה לגבי הריון..
כנראה היא מבינה בזה יותר ממני אם היא מטפלת.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עושים טיפולים בהריון, רק לא דיקור'
עושים טיפולים בהריון, רק לא דיקור
16/02/2004 | 17:38
7
25
ברפואה המשלימה מתייחסים להריון כאל מצב מסוים, לא כאל "מחלה",
ולכן מותר ואף רצוי ומולץ לקבל טיפולים.
עם זאת, חשוב מאוד ללכת למטפל מוסמך ומנוסה, כי בכל זאת הריון זו תקופה רגישה וצריך להרגיש בטוחה בידיים של המטפל.
בשליש הראשון רצוי להימנע מקבלת טיפולים, מעצם רגישותו של ההריון וסיכוי ההפלה הגבוהים יחסית בשלב זה של ההריון, אלא אם מדובר במטופלת ותיקה ומנוסה שמעוניינת להמשיך לקבל טיפולים גם בשלב הזה (אע"פ שאני לא ממליצה לפני שבוע 13 מלא - למה לחפש צרות?). בשליש השני + השלישי - טיפולים, וכמה שיותר.
מה שאסור בהריון זה דיקור.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא נכון!!!! מותר וכדאי דיקור בהריון'
לא נכון!!!! מותר וכדאי דיקור בהריון
17/02/2004 | 10:23
6
18
למניעת כאבי גב, לחיזוק המערכת החיסונית של האם והעובר, לחיזוק מערכת העיכול, מניעת הקאות ועוד ועוד. חבל שאת כותבת משהו כ"כ החלטי ללא ידע על כך. דברי עם כל מדקר שמחזיק מעצמו, כולל כל המדקרים בקופת חולים והם יעידו על כך.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'על כך דעותינו חלוקות....'
על כך דעותינו חלוקות....
17/02/2004 | 11:15
5
12
אבל מותר לא להסכים, נכון?
יש לי חברה טובה מאוד, מטפלת מוסמכת בדיקור, שאומרת שמותר לעשות דיקור בהריון רק במצבים מאוד ספציפיים, ועדיף לא.
אני אישית סומכת על הדיעה שלה.
כמובן שזו הדיעה האישית שלי, אף אחת לא חייבת לקבל אותה ולא היתה לי כוונה לעורר "מלחמת עולם" בעניין...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בלי מחלמה, בואי נסכם- מותר, אבל'
בלי מחלמה, בואי נסכם- מותר, אבל
17/02/2004 | 12:47
4
10
צריך ללכת למומחה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מוסכם בהחלט'
מוסכם בהחלט
17/02/2004 | 12:58
3
10
ובקטע הזה המלצה כללית - תמיד ללכת למישהו מנוסה, מישהו שמבין מה שהוא עושה.
במיוחד אם מקבלים טיפולים בזמן ההריון, לא לתת למישהו לא מנוסה "להתגלח" עליך.
נכון שכולם צריכים לרכוש ניסיון - אבל הריון שהושג במאמץ הוא כל כך נדיר ויקר, למה לחפש צרות...

שרון, באיזה איזור בארץ את עובדת?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חיפה'
חיפה
17/02/2004 | 14:18
2
9
לצפיה ב-'לצערי לא מתאים - אני מהמרכז...'
לצערי לא מתאים - אני מהמרכז...
17/02/2004 | 14:20
1
10
אני מאוד אוהבת את התשובות שלך בפורום. יישר כח על המקצועיות !
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה. הסמקתי'
תודה. הסמקתי
17/02/2004 | 14:49
5
לצפיה ב-''
17/02/2004 | 14:54
3
לצפיה ב-'בקופ"ח מכבי מגיע למי שרוצה'
בקופ"ח מכבי מגיע למי שרוצה
16/02/2004 | 17:33
1
17
אני לא יודעת איך זה עובד בקופות אחרות. במכבי קובעים תור לרופא ממיין והוא מפנה לסוג הטיפול המתאים (דיקור / רפלקסולוגיה / שיאצו וכו').
עלויות - באיזור 60 ש"ח לטיפול, עבור סידרה של שמונה / שישה עשר טיפולים בשנה, לא זוכרת בדיוק.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'במכב"י- 65 ש"ח, 16 טיפולים בשנה'
במכב"י- 65 ש"ח, 16 טיפולים בשנה
17/02/2004 | 10:23
13
לצפיה ב-'טיפולים בזמן הריון'
טיפולים בזמן הריון
16/02/2004 | 18:03
8
28
אכן צודקת אמאאור - הריון הוא כמובן לא מחלה ולכן אין סיבה שלא לטפל בזמן הריון. א ב ל, מאחר וכמו שכולנו (לצערינו) יודעות, בטרימסטר הראשון ישנה סכנה גדולה יותר להפלות, מטפלים לא רוצים לקחת סיכון מיותר. נכון, יש כאן מידה מסויימת של פחד מתביעות וכדומה. (כביכול פוחדים שיאשימו את המטפל). והמנעות מטיפול בשליש הראשון היא קצת כסת"ח.
אני בדרך כלל מטפלת מתחילת ההריון בנשים שטופלו אצלי עוד לפני הכניסה להריון. (ואז אני גם מכירה את מצבן ות התגובה האישית שלהן לטיפולים והגוף שלהן כבר "מכיר" אותי ואת דרך הטיפול שלי). אם זו אישה שאינני מכירה, אני מעדיפה להתחיל לטפל בה בתום השליש הראשון, או לטפל בתחילה רק ברייקי.
במהלך ההריון רפלקסולוגיה יכולה לעזור לבעיות רבות: כאבי גב, בצקות, עצירויות, צרבות ועוד וכמובן שגם להרגיע מאוד. בשליש השני והשלישי היא מומלצת מאוד (להבדיל ממה שכתוב בספר של בר, משום מה...).
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מאד מעניין ושאלה!!!'
מאד מעניין ושאלה!!!
16/02/2004 | 18:50
7
11
אני התחלתי דיקור ורפחקסולוגיה, אבל לי נאמר שמותר לעשות דיקור בהריון אבל יש נקודות מסוימות שהן אסורות והמדקר שלי נזהר מלדקר באותם מקומות כשהוא מזהה שהיה ביוץ (לפי חום השחר). הרפלקסולוגית שאני הולכת אליה (פעם ראשונה, גם היא דרך קופ"ח) אמרה שהיא לא מטפלת בזמן הריון וכששאלתי אותה איך היא תדע אם אני בהריון התשובה שלה היתה "את כבר תדעי לבד, את תרגישי את זה", ואני אפילו את הביוץ שלי לא מרגישה שלא לדבר על כאבי מחזור שגם מזה אני כבר לא סובלת.
מה אתן אומרות? פשוט לא ללכת אליה אחרי הביוץ? לא ללכת בכלל? היא כאילו לא הבינה בכלל על מה אני מדברת. יש סיכוי לנזק?
תודה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'דיקור ורפלקסולוגיה - אחלה שילוב! |4'
דיקור ורפלקסולוגיה - אחלה שילוב! |4
16/02/2004 | 19:05
1
26
לגבי דיקור, אני לא מדקרת, אבל למיטב ידיעתי אכן אפשר לעשות דיקור בהריון מלבד נקודות ספיציפיות. לגבי הרפלקסולוגית, חשוב שתשאלי אותה שוב. היא לא יכולה לסמוך על כך שאת זו שתדעי/ תרגישי מתי את בהריון! אני מאמינה שאחרי הביוץ היא תיזהר יותר מלגעת באזורים "אסורים" בהריון ותתייחס אליך כאילו את בהריון (גם אם את לא תרגישי "בהריון".). חשוב לשאול שוב. היא לא מטפלת בכלל בזמן הריון?
ושוב, אני מבהירה, הדבר החשוב בטיפול באישה הריון הוא  לדעת היכן לא לגעת. וזה משותף גם לרפלקסולוגיה, גם לשיאצו, גם לעיסוי וגם לטיפולים במגע מסוגים אחרים.
כדאי לדבר על כך עם המטפלת. מאוד כדאי שיהיה לך אמון בה ושתסמכי עליה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה גיגיש'
תודה גיגיש
16/02/2004 | 19:12
4
אני מטופלת דרך קופ"ח ואני סומכת על המטפלים שם הבעיה היא שהרפלקסולוגית הזו לא ממש מבינה אותי. קצת קשה לי להסביר אבל אין בינינו ממש כימיה ואולי זה מה שמפריע לי. ציפיתי ממנה לתשובה קצת יותר עניינית ולפי מה שהיא אמרה היא לא מטפלת בזמן הריון. בפעם הבאה שאני אמורה להגיע אליה אני מקווה שאני אדע כבר (זה יהיה יומיים לפני האיחור...) ובכל מקרה של ספק אני לא אלך אליה.
אני חושבת שכימיה עם מטפל היא מאד חשובה, והמדקר שלי נפלא אבל אין לי כל כך ברירה כי המחיר במכבי הוא ממש חצי ממה שמוצע בשוק ואני קצת מוגבלת מהבחינה הזו.
תודה בכל מקרה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני אולי מהמחמירות בעניין הזה'
אני אולי מהמחמירות בעניין הזה
16/02/2004 | 21:36
3
19
אבל נשמע לי שהרפלקסולוגית שלך אולי לא מספיק מנוסה.
איך תדעי אם את בהריון? איך "תרגישי" את זה בשבועיים שלאחר הביוץ?
אני מכירה נשים שיש להן תשומת לב ומודעות אדירה לגוף, ובכל זאת הרגישו שהן בהריון רק בשבוע 5-6 לכל המוקדם.
אני הייתי מגיעה אליה לאחר ביוץ - במידה והיה סיכוי להפרייה - ואומרת לה שיש סיכוי להריון, כדי שהיא לא תעבוד על איזורים מסוימים.
כמו שגיגיש אמרה - ולדעתי היא צודקת מאה אחוז - צריך לדעת איפה לא לעבוד.

אגב, גם אני מטפלת בשליש הראשון של ההריון בנשים שהיו מטופלות שלי כבר בעבר, משום שאני מכירה את הגוף שלהן ואת התגובות שלהן והן סומכות עלי ואני עליהן. לגבי נשים שאני לא מכירה, אני אומרת להן לחזור אלי כשהן מתחילות את השליש השני וכל הבדיקות תקינות.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' מסכימה עם כל מילה! '
מסכימה עם כל מילה!
16/02/2004 | 22:53
2
1
לצפיה ב-'אז מה את ן מציעות לי...??'
אז מה את ן מציעות לי...??
17/02/2004 | 10:25
1
6
אני מטופלת כ 3 חודשים ברפלקסולוגיה ויש לי רק דברים טובים להגיד על הטיפול.
שלשום (יום א ") עברתי הזרעה . וביום ראשון הקרוב יש לי טיפול...
האם לבטל  או פשוט ליידע?
בזצמנו דיברתי עם המטפלת שלי והיא לא ממש ערה או מסכימה לעבודה שאחרי
ביוץ לא כדאי לטפל.
אז מה אתן מציעות ??
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני הייתי מיידעת אותה בכל מקרה'
אני הייתי מיידעת אותה בכל מקרה
17/02/2004 | 11:18
8
אם נורא בא לך על טיפול - לכי, אבל את צריכה ליידע אותה, ואולי לבקש ממנה לעשות טיפול שלא נוגע ולא "מעיר" את האיזורים הרלוונטיים של מערכת הרבייה, אלא טיפול מרגיע וכייפי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני כאמור בעד להמנע לאחר הביוץ'
אני כאמור בעד להמנע לאחר הביוץ
17/02/2004 | 10:25
19
מרפלקסיולוגיה ושיאצו עד המחזור, שהלוואי ולא יגיע....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'דיקור סיני'
דיקור סיני
17/02/2004 | 17:21
38
אני התחלתי החודש טיפול בדיקור סיני
זה טיפול שבאופן מדעי הוכח כיעיל לתמיכה בטיפולי פוריות (למרות שאני עדיין לא שם..)
גם הוא כמו רפלקסולוגיה יעיל להסדרת מחזור ודברים מאין אלה

יש לי מטפלת מקסימה ורגישה שמתמחה בנושא פריון וגניקולוגיה.
הטיפול מחולק לשלוש סדרות  
סדרת טיפולים לפני הביוץ,
טיפולים בימים הקרובים לביוץ
וסדרה אחרי הביוץ

כאשר הטיפולים מותאמים לבעיה.

אני ממליצה בחום לכל מי שנמצאת בשלב החצי שנה פלוס, רגע לפי שמתחילים להתערב בצורה רצינית לנסות משהו כזה אלטרנטיבי.
(אני סוגרת שנה לנסיונות אחרי הפלה בשבוע 10. מתוכם שלושה חודשים של איקקלומין)

לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

16:54 | 14.01.19 maya678
15:36 | 14.01.19 מאי292
11:16 | 13.01.19 tulip32
17:23 | 12.01.19 רונה1210
15:23 | 09.01.19 shirael
10:17 | 09.01.19 rons37
12:39 | 08.01.19 ענבר234
09:34 | 07.01.19 nuni55
10:21 | 03.01.19 מאי292
18:37 | 02.01.19 לוני90
12:47 | 01.01.19 shirael

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ