סירופ שיעול לשיפור ההפרשות

tarepanda

New member
סירופ שיעול לשיפור ההפרשות ../images/Emo3.gif

תשמעו בנות - עוד פטנט שמצאתי באינטרנט. חם מהתנור של הסבתות? כנראה שיותר מזה, כי עושה רושם שיש לזה גיבוי במאמרים מדעיים. תקראו את מה שכתוב בלינק הבא. מסתבר שאצל כ-30% מהנשים שלוקחות איקקלומין (clomid בלע"ז) הוא משפיע לרעה על איכות ההפרשות. הפטנט המוצע לטיפול בנושא הוא שימוש בסירופ מכייח (שניתן נגד שיעול) בשם רוביטוסין - עם הלוגיקה של מה שעוזר לדלל את הכיח יעזור לדלל גם את ההפרשות של צוואר הרחם ולהפוך אותן ליותר ידידותיות לשחיינים של הבעלול
לפי אינדקס התרופות ב infomed.co.il לא צריך מרשם רופא.

פנדה - גם אני קראתי על זה

יש איזשהו רופא שטוען שזה עוזר, באתר של ovusoft יש על זה מאמר קטן. הסירופ נמכר כאן לפחות בלי מרשם רופא. ולאור זה שאני מפתחת שפעת...אני חושבת שאני אנסה את הדבר הזה החודש בלי שתיכננתי. הקישור לאתר נמצא במאמר של מעייןבר על שיטת המודעות לפוריות.

פּוֹנְג

New member
הסירופ הטבעי שלנו הוא מיץ אשכוליות

תסתכלי במאמרים יש מאמר שכתבה טלי הרוקחת על כך. ועכשיו בדיוק התחילה העונה אז אפשר לעבור לסחיטה טבעית

Galit29

New member
אז איך לוקחים את הסירופ

אוראלית או ואגינלית?
למרות שהמאמר מאוד הגיוני - נראה לי קצת הזוי אפעס.

ילדוש

New member
אני שתיתי מיץ אשכוליות טבעי בחודש

שהריתי. (אולי מקרה ? בכל אופן, לא הזיק)

tarepanda

New member
לא 5 לפנות בוקר אצלך?

את קוראת אותי לסדר מהחלום השביעי? טוב, אני לוקחת את שארית היום גימלים והולכת הבית.

BillB

New member
יש פה איזה נסיכה אחת שמתחזה לי...

כן, אני מתעוררת בחמש בבוקר. אני מופרעת כבר אמרתי. בשש ורבע אני הולכת לשיעור ספינינג, בשמונה אני כבר שותה קפה עם בייגל חם ומיץ תפוזים עם הנסיך...

מעיןבר

New member
מוכר, מוכר...

אבל היות שזו בכ"ז תרופה החלטתי לא לציין פה את העניין. מיץ אשכוליות זה כיף וזמין אבל להתחיל לקנות רוביטוסין נראה (אפילו לי
) קצת מוגזם...

למעלה