לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'רשימת "פיצויים" להקלת דכאון המכשפה!'
רשימת "פיצויים" להקלת דכאון המכשפה!
<< ההודעה הנוכחית
06/11/2003 | 13:19
17
167
נכון שהגעת המכשפה זה אחד מהדברים הכי מדכאים שיש?!?

אז אני מציעה להכין כאן רשימה של"פיצויים" שיעזרו לנו מעט להקל על האכזבה של המפגש הלא רצוי הזה.
כך, גם אם אנחנו נפגשות במכשפה הרעה יהיה לנו לפחות משהו אחר לצפות לו!
מדובר בעיקרון בדברים ש"אסור" בזמן הריון (אחרת זה לא חוכמה!).

אז אני אתחיל.

להלן רשימת הפיצויים שאני מציעה למי שנפגשת עם המכשפה האדומה:
ללכת לחגוג את המכשפה בארוחת סושי חגיגית במסעדה!
לצאת למועדון ריקודים או פאב ולחגוג כמו שצריך עם בירה/כל אלכוהול אחר.!
לצאת לטיול רכיבה רומנטי על סוסים בחוף הים!
לארגן פיקניק רומנטי עם הבעל על חוף הים כשבתפריט עוגת מוס (מביצים מוקצפות ולא מבושלות), מוס סלמון מעושן ובקבוק יין משובח!
ללכת לשחק טניס/סקווש/כל משחק כדור אחר!
ללכת לפארק הירקון ולהשכיר רולרבליידס לחצי יום (ואפשר ליפול חופשי!)

מה עוד?!??
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'את גדולה '
את גדולה
06/11/2003 | 13:22
14
לצפיה ב-'כיסית את רב האפשרויות'
כיסית את רב האפשרויות
06/11/2003 | 13:58
1
37
אבל ננסה להוסיף:

* קונים לעצמנו מכנס/שמלה חדשה - מתוך הנחה שקיבלנו תוספת זמן שבה נוכל לנצל אותו/ה עד שנתחיל להשמין.
* קובעים יום פינוק עם המסאג' המועדף עלינו.
* אוכלים מה שמתחשק בלי לחשוב על כל המאמרים של מותר ואסור.
* עושים אמבטית קצף עם שמנים, מלחים ושאר פינוקים.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מה אני עשיתי...'
מה אני עשיתי...
06/11/2003 | 16:44
42
תרמתי להקמת האגף על שמי בבית של האופטומטריסט - חגגתי במשקפיים + משקפי שמש חדשים שמחירם פרופורציונלי למצב הנפשי שלי.

קניתי מכנסיים חדשים מתוך מחשבה שאם אני לא בהריון לפחות אני עדיין יכולה ללבוש בגדים כאלה.

יצאתי עם בעלול וחברה לאכול עסקית במסעדה סופר טעימה היום במקום לאכול בעבודה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בהחלט '
בהחלט
06/11/2003 | 14:12
32
כשהיא מגיעה אני מוזגת לי כוס בייליס עם קרח יאמייייי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' עושים יום מרוכז בג'קוזי ובסאונה'
עושים יום מרוכז בג'קוזי ובסאונה
06/11/2003 | 16:37
14
לצפיה ב-' מצוין - חשבתן על הכל...'
מצוין - חשבתן על הכל...
06/11/2003 | 17:04
6
12
לצפיה ב-'לא נכון! יש עוד מלא!'
לא נכון! יש עוד מלא!
06/11/2003 | 17:24
4
43
למשל אף אחת לא ציינה:

להשתתף במירוץ מרתון
לנסוע לטיול סקי ארוף בהרי ההימאליה
לעשות באנג'י ממגדלי עזריאלי

אני בטוחה שזה יהנה את רוב הבנות כאן! וזה לא מומלץ בהריון! אז זה מתאים יופי לרשימה!

נו - אין יותר תרומות?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היום 2 אנשים דיברו איתנו על סקי...'
היום 2 אנשים דיברו איתנו על סקי...
06/11/2003 | 17:28
2
28
קצת התבאסתי כי מצד אחד ממש ממש בא לי! זה קטע מטורף, מצד שני הם רוצים להתחיל לסגור דברים מעכשיו, ואנחנו יכולים להגיד כן או לא בערך בהתראה של שבועיים. ושיהיה רק בשבוע של לפני הביוץ וכו' וכו'.

לכי תסבירי לאנשים...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היתה לנו בדיוק אותה דילמה...'
היתה לנו בדיוק אותה דילמה...
06/11/2003 | 17:34
1
27
מזל שאין כסף אז לא ניסע! (אני כל כך רוצה...)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נכון...... סקי.......'
נכון...... סקי.......
07/11/2003 | 09:36
24
השנה מצד אחד רצינו לתכנן, אבל מצד שני קיוינו שלא נוכל לנסוע
אז עדיין מתלבטים ועדיין מקווים
(כמובן שכסף זו בעיה בפני עצמה)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מוסיפה כמה משלי'
מוסיפה כמה משלי
06/11/2003 | 17:46
26
ללכת לסנטרל פארק להחליק על הקרח.
לעשות שיעורי ספינינג בלי חשבון, ובלי לדאוג לדופק.
לשתות את הקפה של הערב עם שוט של בייליס'.
לשתות בירה עם הסטייק המדיום - רר בארוחת צהריים של שבת.
לעשות סקס בלי לחשוב מה התנוחה שיש הכי הרבה סיכוי שתוביל להפריה.
לחזור לישון כמו בן אדם אחרי לילות בלי שינה בגלל המתח והציפייה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'טוב בסדר, אז לא חשבתן על הכל'
טוב בסדר, אז לא חשבתן על הכל
07/11/2003 | 09:37
28
בסך הכל רציתי לפרגן
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שכחת קרפצ'יו,'
שכחת קרפצ'יו,
06/11/2003 | 18:49
32
ג'קוזי חם ומבעבע (דרך אגב - מוס סלמון מעושן למיטב ידיעתי אפשר - זה לא נא!), ללכת ללונה פארק ולעלות על רכבת הרים, פיראטים, אנקונדה וכיו"ב, רפטינג סוער או אבובים, והכי חשוב: להסניף ריח של קפה, כל עוד אפשר!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ויש לי עוד כמה...'
ויש לי עוד כמה...
06/11/2003 | 19:17
35
** לשתות כוס גדולה/ ענקית של אייס (רצוי ארומה) עם טעם וריח של קפה
** לעשן עוד סיגריה (אחת אחרונה)
** לעשות מקלחת עם מים חמים חמים (בלי לחשוב על זה שמבשלים את העובר ותצא ביצה קשה...)
** לצאת לסוף שבוע לטיול עם הילד בלי לחשוב על זה שאולי לא כ"כ בריא לי עכשיו לישון באוהל (ואני ממש אבל ממש לא טיפוס של אוהליםן- אבל מה לא עושים למען החוויה).
** לישון הכי טוב שרק אפשר....

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אם היא תגיע'
אם היא תגיע
08/11/2003 | 11:09
33
אני ארוץ לעשות חיסון נגד שפעת...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גלגל.... אני מתה עלייך! '
גלגל.... אני מתה עלייך!
08/11/2003 | 15:41
1
38
ביום עצוב כזה הצלחת לגרום לשפתיים שלי להתרומם קצת מעלה....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וכמובן רכבת הרים עם 10 לופים...'
וכמובן רכבת הרים עם 10 לופים...
08/11/2003 | 15:44
33
בהריון נסענו לטיול לצרפת, שהיה אמור להיות מסע פארקים (יורודיסני, אפטלינג, פוטורוסקופ ואסטריקס) ונאלצתי (בעצב רב) להמיר לטיול לעמק הלואר.

אני חולת רכבות הרים- וזה היה הכי חסר לי בהריון
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ