קצת נעלמתי, אבל...

• פותח הנושא lnln
  • פורסם בתאריך

lnln

New member
קצת נעלמתי, אבל...

אם משהו זוכר, באמצע החודש (לאחר בדיקת זקיקים) הייתי בדיכאון רציני,לאחר 13 חודשי ניסיונות, ראינו זקיק קטן 12 מ"מ ביום ה-11 וידענו שמאחר והמחזור שלי אורך 26-28יום, זה מעט מידי, איבדנו תקווה וקיימנו יחסי מין, סתם, בשבילנו. יומיים לפני הגעת המחזור נצפתה הפרשה וורדרדה-חומה בהירה, וכסובלת מהפרשות של עד 3 ימים לפני המחזור, הסקתי שהנה באה המכשפה.... אבל...ההפרשה הפסיקה יום אחרי+ הפרעות בשינה הגיעו במקומה (עכשיו אני קמה בין 2:00-4:30AM לא ברור אם מהלחץ או כתופעה מוקדמת). אז ביום שישי האחרון עשיתי בדיקה בייתית ב- 4:00AM ורעדתי כולי, הופיע עוד פס, שני פסים יפייפים, חשבתי שאני לא רואה טוב והלכתי להעיר את בעלי המתוק שציין בקול מעורפל כשקם "עכשיו 4 בבוקר?!" אבל כשראה על מה אנחנו מדברים כבר לא היה לו אכפת. יום אחרי חזרו ההפרשות החומות המגעילות וחשבתי שנגמר הסיפור, בעיקבותהן עשיתי בדיקה נוספת ביום ראשון שהראתה בדיוק אותה תוצאה, קבעתי תור לרופא לאתמול שאמר: "לא לדאוג, זה יכול לקרות, לנוח הרבה, ולא לקיים יחסי מין" +הפנה אותי לבדיקת דם, שתערך בעוד שעה, בערך אז נא להחזיק אצבעות, אני בפניקה, בהיסטריה, יכול להיות שזה באמת קורה?

hagaram

New member
עוד שאלה...

הלחץ היה לך בצד של השחלה שבא נראה זקיק? כי לי היה ממש כאב בצד הימני, והביוץ היה בשחלה השמאלית ורק אחרי כמה ימים התחילו דקירות קטנות שבאות והולכות בצד שמאל

lnln

New member
את צודקת

כשניסיתי לשחזר , הלחץ היה בצד בו לא נצפה כלום באותו יום, הזקיק היה בצד השני, מעניין עד שאמרת בכלל לא שמתי לב

פּוֹנְג

New member
הלוואי ונוכל להוסיף את הוורדרדה שלך

כסימן במאמר הסימנים שלנו בינתייים מחזיקה לך

u z a

New member
איזה גרף יפה!

הסיפור שלך נשמע טוב, ואני מקווה שאכן זוהי ההשתרשות המפורסמת. מחזיקה לך אצבעות, אוזה.

chapling

New member
מחזיקה אצבעות!!!!!

והמון מזל טוב, סוף סוף הופיעו שני הפסים הנכספים!!!!!!! לחודשים הבאים משעממים מאין כמוהם

../images/Emo24.gif מזל טוב!../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

ככה עושים
עם כותרת צנועה כזאת את מספרת לנו על
? זה קורה! זה קורה! תאמיני שהבטא שלך תצא גבוהה היום אז לפי הגרף, מעקב הזקיקים נעשה מוקדם מדי ולא אמר כלום על הביוץ הביוץ בכלל היה ביום ה-17, וזה בכלל לא מסתדר לי עם מחזור של 26-28 יום בכל מקרה, אולי טוב שהתאכזבתם ממעקב הזקיקים, כי את הילד הזה עשיתם בכיף והיו לך סימנים של השתרשות אז את יכולה לדעת בדיוק מתי הילד הזה התחבר לך לרחם הרבה מזל טוב ואושר
והריון קל וארררררוך

lnln

New member
אבל בדיוק בגלל זה התבאסנו

הבנת בדיוק את הבעיה, ביוץ ביום 17 במחזור באורך כזה זה נראה די בעייתי תודה, תודה, על כל האיחולים והברכות

מגלשה

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif

איזו הודעה כיפית על הבוקר. מחזיקה לך אצבעות לבדיקת הדם לבטא יפייפייה! תהני גיברת, נראה שאת ממש ב-ה-ר-י-ו-ן-!!! שיהיה ארוך וקל ובלי דאגות.

עדי1977

New member
מחזיקה לך אצבעות ../images/Emo57.gif

והמון המון מזל טוב. אל תשכחי לעדכן אותנו.

Galit29

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

נראה לי שמרוב שהתייאשת בעבר את כבר לא סומכת על כלום. תרגעי תשתי כוס מים קרים ותצאי לחיים החדשים שלך כי נראה לי שהם הולכים להשתנות. לבשורות טובות ומצויינות תמשיכי לעדכן. גלית

קובולט

New member
יקירתי איזה יופי!!!!!

מתי צריכות להגיע התוצאות???? שתי ערכות שמראות הריון כמו שאמרתי פה אלף פעמים הערכות מראות הריון זה נכון זה לא מדוייק רק בתשובה שלילית!!! מחזיקה לך אצבעות ולא לשכוח לעדכן כמובן

lnln

New member
תודה יקירתי

מקווה להצתרף למצבך ההריוני, נדמה לי שאני חייבת לך, הרופא שלי הוא הרופא המקסים שאת המלצת עליו

סנונית 1

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

בטח שזה קורה למה שלא יקרה? תהני מתוקה מהפסים היפים שלך וממה שגדל אצלך עכשיו. באמת כמו שהרופא אמר תנוחי ואנחנו כאן נחזיק לך אצבעות. מזל טוב.

hagaram

New member
איקאקלומין

איזה כייף לך, שיהיה במזל, אני מקווה שבדיקת הדם צהיה חיובית. שמעתי על הרבה בנות שבימים הראשונים היה להם דיום קל ביותר והכל היה בסדר. עשית מעקב זקיקים בעקבות איקאקלומין? אני החודש נטלתי את הכדורים האלה פעם ראשונה, אחרי 9 חודשים של נסיון וכושל ובדיקות מקיפות של שנינו שהראו שהכל בסדר. עכשיו אני אחרי הביוץ, לפני המחזור... אחרי שהיה ביוץ יפה עם שני זקיקים ולטענת בעלי רטיבות מרובה בנרתיק, מה שמוכיח ביוץ תקין ובכל זאת אין לי הרגשה שהצלחנו... מה שכן ביומיים הארונים (אני בערך ביום ה 16-18) יש לי הפרשות שלא היו לי קודם, פעם אחת הפרשה שנראתה ממש גבינתית, ופעם אחת ממש כמו שפיך, נקיות כאלה ואני תוהה מה זה אומר... אשמח לשמוע על דרכך

lnln

New member
איקקלומין

לפני חודש היה הניסיון הראשון והיחיד שלי עם איקקלומין הוא אכן השפיע אבל לא העלה פרות, והחודש היה "חודש הפסקה" (הרופא שלי מאמין בהפסקה בין הסבבים של האיקקלומין. לגבי ההפרשות כתבתי בגרף בדיוק מה שהיה ובאמת שאין לי מושג יותר מזה, אל תתיאשי גם לי ממש לא היה הרגשת הצלחה דימומים? הרגשה כאילו כל שניה המחזור מגיע? ועדיין, מסתבר שלא נגמרה התקווה ועדיין זה יכול להצליח.

lnln

New member
המון המון תודה

לכל הברכות , האיחולים ותיחזוק האצבעות, הלוואי שזה יצליח ואוכל לקחת את כולכם לפורום אחר, עגול יותר. תשובות אמרו שיהיו רק בערב,אז עכשיו אני מתפנה לאכילת ציפורניים קטלנית.

למעלה