שבוע טוב :)

שבוע טוב :)

ווינקל, יש עדכונים? אני במתח...
אם ישנן בנות נוספות שרוצות לשתף אתן מוזמנות ❤

Winkel89

New member

אז.....לא התפאקתי.....בדקתי אתמול בבוקר ביוא"ב 12
לא ישנתי כל הלילה בין שישי לשבת מרוב לחץ מהבדיקה בבוקר
הייתי בלחץ ממש והיה לי מלא פיפי, קמתי כל חצי שעה לפיפי, שהיה שקוף כמו מים וזה עוד יותר הלחיץ אותי שזה לא טוב לעשות את הבדיקה עם שתן כל כך דליל...
ובכל זאת ב-8:00 בבוקר קמתי סופית והחלטתי לבדוק
והופיע פס נוסף!!! שקוף שקוף כמעט בלתי נראה חשבתי שאני מדמיינת לגמרי
הערתי את בעלי אמרתי לו שאני לא בטוחה אם הבדיקה חיובית או שלילית...אמר לי שאני אעדכן אותו כשאהיה בטוחה וניסה לחזור לישון

כמובן שלא הצלחנו לחזור לישון והפס גם הלך והתחזק...החלטתי ללכת לקנות בדיקה של קליר בלו הדיגיטלית.....ואכן היה חיובי!!!
אני עדיין בשוק טוטאלי. הייתי בטוחה שיש לנו בעיה ושזה לא יקרה בקרוב.
הייתי בטוחה שכשזה יקרה אחרי כל הציפייה אני אקפוץ ואצרח ואבכה אבל עד עכשיו אני פשוט....בשוק. ומפחדת שזה פתאום ייגמר . ומרגישה כאילו עוד רגע אני אתעורר ואגלה שהכל היה חלום.
היום בבוקר עשיתי עוד בדיקה רק לוודא שהפס באמת עדיין שם והיום הוא כבר ממש ברור....עשיתי גם בדיקת ביוץ סתם לקטע והיא לא יצאה חיובית ממש אבל הפס השני היה חזק מאוד כמו שיש לי יום לפני ביוץ.
בקיצור.......אני בהלם......ומקווה שהכל ימשיך תקין.
הבוקר הייתי בריצות להוציא הפנייה לבטא כמובן שדווקא עכשיו הרופאת משפחה שלי בחופש....אז הייתי צריכה ללכת לאיזה רופא שאני לא מכירה בכלל אבל העיקר שיש לי את ההפנייה ומחר הולכת לעשות

סליחה על החפירה אני פשוט מתרגשת כל כך ועוד לא סיפרתי לאף אחד חוץ מבעלי וחברה אחת קרובה מאוד.

יששששששששששששש

ברוך השם!!!!
איזה אושר!!!!!!
איזה כיף לפתוח ככה את הבוקר!
שיהיה המון המון המון מזל טוב! הריון תקין, משעמם, קל וידיים מלאות בע"ה!!!
הצלחת לשמח אותי❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Winkel89

New member
תודה רבה רבה

את באמת כל כך מקסימה ומחזקת!
אני ממשיכה להתפלל ולהחזיק לך אצבעות חזק חזק שעוד שבועיים את תפרסמי הודעה כזאת גם!!!

nuni55

New member
המון מזל טוב!!!

עקבתי אחרי ההודעות שלך החודש, זה ממש מרגש לראות שזה באמת מצליח אחרי כל ההמתנה והציפייה! גורם לי להיות יותר אופטימית.. הריון קל ובידיים מלאות!!

Winkel89

New member
תודה רבה!

איזה כיף שזה גורם לך להיות אופטימית
מחזיקה גם לך אצבעות לחודש מנצח!!

nuni55

New member
שאלה

אשמח לשמוע אם הרגשת / את מרגישה משהו שונה, אני ביוא"ב 9 היום ולא מרגישה כלום

היי נוני

אני אדחף לשאלה ואענה לך מהניסיון שלי. אני כרגע מנסה להיכנס להריון אבל ברוך השם יש לי ילד בן 9. אני יכולה לומר לך שלא רק ביואב 9 לא הרגשתי כלום, גם ביום הראשון לאיחור בו בצעתי בדיקת הריון לא הרגשתי כלום והיא יצאה חיובית.
עכשיו אני מנסה כבר 3 חודשים (החודש זה הניסיון הרביעי) וכל חודש הרגשתי את כל התחושות שקיימות בעולם ובסוף קיבלתי מחזור כמו שעון. לכן, אם את ביוא"ב 9 ולא מרגישה כלום זה ממש בסדר ואנחנו נמתין יחד איתך לפחות עד יוא"ב 12 ובע"ה נשמח בשמחתך כשתעלי לכאן 2 פסים יפים❤

nuni55

New member
תודה לך

מחר אני יוא"ב 12 אבל אני מפחדת לבדוק, כבר אין בי אמונה שזה יהיה חיובי אחרי שנה וחצי של כשלון

מה גם שהזרקתי הורמונים ויכול להיות שההשפעה עוד לא ירדה ותתקבל תשובה שגויה... אולי פשוט אחכה למכשפה בתקווה שלא תגיע

היי נוני

ראשית קבלי חיבוק ממישהי שמבינה לליבך❤
אף פעם אל תאבדי אמונה. השתדלי לפחות. אני מבינה את התחושות שלך לגמרי ויחד עם זאת מאמינה שתקבלי את הבשורה המשמחת בזמן הכי נכון עבורך ומתפללת ומייחלת עבורך שהזמן הזה הוא החודש הזה!!
את קיבלת טיפול הורמונאלי שמכיל את הורמון הבטא?

nuni55

New member
כן

לקחתי אוביטרל שמכיל את הורמון הבטא, אבל עכשיו הבנתי שכבר עברו 13 ימים מאז שלקחתי וההשפעה של ההורמון כבר אמורה לרדת...
המחזור שלי מאוד מדויק ואמור להגיע ביום שישי, מתלבטת אם לחכות או לבדוק כבר מחר.. כל החודש הייתי סבלנית ובלי ציפיות, ודווקא עכשיו התחלתי להיות לחוצה ולצפות... מפחדת להתאכזב שוב

מציעה לך..

להמתין. ורק בגלל ההורמון שלקחת.
בכל מצב אחר הייתי אומרת לך שביוא"ב כזה כבר בדיקת הריון תתן תוצאה אמיתית ושכדאי לעשות כבר את הבדיקה.
אשמח שתעדכני בהמשך.
מתפללת עבורך ��

nuni55

New member

כמו שאמרתי המחזור שלי סופר מדויק והתחילו כתמים.. אפילו לא הספקתי לעשות בדיקה

מחבקת אותך מרחוק.
לא להישבר, לא לאבד אמונה. בע"ה חודש חדש ותקווה חדשה❤
פה בשבילך אם מתחשק לך לפרוק❤

Winkel89

New member

קודם כל אל תספידי עדיין עד שהמכשפה לא באה באמת
יש הריונות שמתחילים עם הכתמות
וגם אם החודש זה לא זה אל תאבדי תקווה שזה יקרה!
זה יגיע וזה יהיה שווה הכל
מחזיקה לך אצבעות

Winkel89

New member
האמת שכלום...

באמת כל כך כלום שהייתי ממש בטוחה שזה לא זה
אולי ממש ממש טיפה רגישות בחזה, אבל ממש טיפה ואני לא בטוחה שאני לא מדמיינת את זה
ובכלל בחודש הראשון הרגשתי הרבה רגישות בחזה, רעב מטורף ועייפות מטורפת וחשבתי שזה סימן ולא נקלטתי
בחודש השני ביוא"ב 11 היו לי ממש בחילות שנמשכו כמה ימים ולא נקלטתי
והחודש באמת כלווווום והנה הפעם זה כן...
אז זה באמת לא אומר כלום!
מחזיקה לך אצבעות, תעדכני!!

Winkel89

New member
עדכון!

אמורה לא לקבל מחר
היום בטא 150

אני עדיין בהלםםםם

איזה כיף

תודה לאל על הניסים והנפלאות שהוא עושה לנו��