לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'שבוע טוב (:'
שבוע טוב (:
25/08/2019 | 11:36
25
195
ווינקל, יש עדכונים? אני במתח...
אם ישנן בנות נוספות שרוצות לשתף אתן מוזמנות ❤
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
25/08/2019 | 12:01
16
235
אז.....לא התפאקתי.....בדקתי אתמול בבוקר ביוא"ב 12
לא ישנתי כל הלילה בין שישי לשבת מרוב לחץ מהבדיקה בבוקר
הייתי בלחץ ממש והיה לי מלא פיפי, קמתי כל חצי שעה לפיפי, שהיה שקוף כמו מים וזה עוד יותר הלחיץ אותי שזה לא טוב לעשות את הבדיקה עם שתן כל כך דליל...
ובכל זאת ב-8:00 בבוקר קמתי סופית והחלטתי לבדוק
והופיע פס נוסף!!! שקוף שקוף כמעט בלתי נראה חשבתי שאני מדמיינת לגמרי
הערתי את בעלי אמרתי לו שאני לא בטוחה אם הבדיקה חיובית או שלילית...אמר לי שאני אעדכן אותו כשאהיה בטוחה וניסה לחזור לישון 
כמובן שלא הצלחנו לחזור לישון והפס גם הלך והתחזק...החלטתי ללכת לקנות בדיקה של קליר בלו הדיגיטלית.....ואכן היה חיובי!!!
אני עדיין בשוק טוטאלי. הייתי בטוחה שיש לנו בעיה ושזה לא יקרה בקרוב.
הייתי בטוחה שכשזה יקרה אחרי כל הציפייה אני אקפוץ ואצרח ואבכה אבל עד עכשיו אני פשוט....בשוק. ומפחדת שזה פתאום ייגמר . ומרגישה כאילו עוד רגע אני אתעורר ואגלה שהכל היה חלום. 
היום בבוקר עשיתי עוד בדיקה רק לוודא שהפס באמת עדיין שם והיום הוא כבר ממש ברור....עשיתי גם בדיקת ביוץ סתם לקטע והיא לא יצאה חיובית ממש אבל הפס השני היה חזק מאוד כמו שיש לי יום לפני ביוץ. 
בקיצור.......אני בהלם......ומקווה שהכל ימשיך תקין.
הבוקר הייתי בריצות להוציא הפנייה לבטא כמובן שדווקא עכשיו הרופאת משפחה שלי בחופש....אז הייתי צריכה ללכת לאיזה רופא שאני לא מכירה בכלל אבל העיקר שיש לי את ההפנייה ומחר הולכת לעשות
סליחה על החפירה אני פשוט מתרגשת כל כך ועוד לא סיפרתי לאף אחד חוץ מבעלי וחברה אחת קרובה מאוד.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יששששששששששששש'
יששששששששששששש
25/08/2019 | 12:25
2
78
ברוך השם!!!!
איזה אושר!!!!!!
איזה כיף לפתוח ככה את הבוקר!
שיהיה המון המון המון מזל טוב! הריון תקין, משעמם, קל וידיים מלאות בע"ה!!!
הצלחת לשמח אותי❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה '
תודה רבה רבה
25/08/2019 | 12:33
1
57
את באמת כל כך מקסימה ומחזקת!
אני ממשיכה להתפלל ולהחזיק לך אצבעות חזק חזק שעוד שבועיים את תפרסמי הודעה כזאת גם!!!

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אמן ואמן!!'
אמן ואמן!!
25/08/2019 | 12:39
43
תודה רבה❤
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'המון מזל טוב!!!'
המון מזל טוב!!!
25/08/2019 | 17:32
1
42
עקבתי אחרי ההודעות שלך החודש, זה ממש מרגש לראות שזה באמת מצליח אחרי כל ההמתנה והציפייה! גורם לי להיות יותר אופטימית.. הריון קל ובידיים מלאות!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
<< ההודעה הנוכחית
25/08/2019 | 20:33
34
איזה כיף שזה גורם לך להיות אופטימית 
מחזיקה גם לך אצבעות לחודש מנצח!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
25/08/2019 | 17:38
10
83
אשמח לשמוע אם הרגשת / את מרגישה משהו שונה, אני ביוא"ב 9 היום ולא מרגישה כלום
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי נוני'
היי נוני
25/08/2019 | 19:58
8
75
אני אדחף לשאלה ואענה לך מהניסיון שלי. אני כרגע מנסה להיכנס להריון אבל ברוך השם יש לי ילד בן 9. אני יכולה לומר לך שלא רק ביואב 9 לא הרגשתי כלום, גם ביום הראשון לאיחור בו בצעתי בדיקת הריון לא הרגשתי כלום והיא יצאה חיובית.  
עכשיו אני מנסה כבר 3 חודשים (החודש זה הניסיון הרביעי) וכל חודש הרגשתי את כל התחושות שקיימות בעולם ובסוף קיבלתי מחזור כמו שעון. לכן, אם את ביוא"ב 9 ולא מרגישה כלום זה ממש בסדר ואנחנו נמתין יחד איתך לפחות עד יוא"ב 12 ובע"ה נשמח בשמחתך כשתעלי לכאן 2 פסים יפים❤

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
27/08/2019 | 22:06
7
38
מחר אני יוא"ב 12 אבל אני מפחדת לבדוק, כבר אין בי אמונה שזה יהיה חיובי אחרי שנה וחצי של כשלון
מה גם שהזרקתי הורמונים ויכול להיות שההשפעה עוד לא ירדה ותתקבל תשובה שגויה... אולי פשוט אחכה למכשפה בתקווה שלא תגיע
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי נוני'
היי נוני
28/08/2019 | 00:43
6
35
ראשית קבלי חיבוק ממישהי שמבינה לליבך❤
אף פעם אל תאבדי אמונה. השתדלי לפחות. אני מבינה את התחושות שלך לגמרי ויחד עם זאת מאמינה שתקבלי את הבשורה המשמחת בזמן הכי נכון עבורך ומתפללת ומייחלת עבורך שהזמן הזה הוא החודש הזה!!
את קיבלת טיפול הורמונאלי שמכיל את הורמון הבטא?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כן'
כן
28/08/2019 | 12:53
5
33
לקחתי אוביטרל שמכיל את הורמון הבטא, אבל עכשיו הבנתי שכבר עברו 13 ימים מאז שלקחתי וההשפעה של ההורמון כבר אמורה לרדת...
המחזור שלי מאוד מדויק ואמור להגיע ביום שישי, מתלבטת אם לחכות או לבדוק כבר מחר.. כל החודש הייתי סבלנית ובלי ציפיות, ודווקא עכשיו התחלתי להיות לחוצה ולצפות... מפחדת להתאכזב שוב
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מציעה לך..'
מציעה לך..
28/08/2019 | 13:31
4
46
להמתין. ורק בגלל ההורמון שלקחת.
בכל מצב אחר הייתי אומרת לך שביוא"ב כזה כבר בדיקת הריון תתן תוצאה אמיתית ושכדאי לעשות כבר את הבדיקה.
אשמח שתעדכני בהמשך.
מתפללת עבורך ��
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
28/08/2019 | 14:56
33
תודה רבה את מקסימה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
29/08/2019 | 12:05
2
51
כמו שאמרתי המחזור שלי סופר מדויק והתחילו כתמים.. אפילו לא הספקתי לעשות בדיקה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
29/08/2019 | 12:26
31
מחבקת אותך מרחוק.
לא להישבר, לא לאבד אמונה. בע"ה חודש חדש ותקווה חדשה❤
פה בשבילך אם מתחשק לך לפרוק❤
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
29/08/2019 | 14:34
29
קודם כל אל תספידי עדיין עד שהמכשפה לא באה באמת
יש הריונות שמתחילים עם הכתמות
וגם אם החודש זה לא זה אל תאבדי תקווה שזה יקרה!
זה יגיע וזה יהיה שווה הכל 
מחזיקה לך אצבעות 
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'האמת שכלום...'
האמת שכלום...
25/08/2019 | 20:35
97
באמת כל כך כלום שהייתי ממש בטוחה שזה לא זה
אולי ממש ממש טיפה רגישות בחזה, אבל ממש טיפה ואני לא בטוחה שאני לא מדמיינת את זה
ובכלל בחודש הראשון הרגשתי הרבה רגישות בחזה, רעב מטורף ועייפות מטורפת וחשבתי שזה סימן ולא נקלטתי
בחודש השני ביוא"ב 11 היו לי ממש בחילות שנמשכו כמה ימים ולא נקלטתי 
והחודש באמת כלווווום והנה הפעם זה כן...
אז זה באמת לא אומר כלום!
מחזיקה לך אצבעות, תעדכני!!

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עדכון!'
עדכון!
26/08/2019 | 18:00
7
158
אמורה לא לקבל מחר
היום בטא 150
אני עדיין בהלםםםם
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'איזה כיף'
איזה כיף
27/08/2019 | 20:25
4
57
תודה לאל על הניסים והנפלאות שהוא עושה לנו��
בע"ה שימשיך לך הריון בריא וקל❤
תודה שאת משתפת אותנו בשמחתך❤❤
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה תודה תודה'
תודה תודה תודה
28/08/2019 | 10:20
3
47
אכן נס נפלא ומדהים!! ואני מודה על זה כל רגע ורגע וכל כך מקווה שימשיך תקין. 
הבוקר הלכתי לעשות שוב בטא וכבר כוססת ציפורניים מהמתח...
ואני עדיין פה מחכה לשמוע עדכונים משמחים ממך גם, הלוואי!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מעדכנת שוב...'
מעדכנת שוב...
29/08/2019 | 09:12
2
93
אתמול בטא 364
התוצאות הגיעו רק עכשיו ולא אתמול והיה לי קשה ממש לחכות
אבל העיקר שהגיע וזה יקצת יותר מכפול מלפני יומיים
יואו אני מתחילה ממש להתרגש
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
29/08/2019 | 10:44
1
30
את יכולה להתרגש בחופשיות ובלי חשש!! תהני מהתקופה, היא מהממת!! ❤❤❤❤❤❤
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה מקסימה'
תודה מקסימה
29/08/2019 | 11:06
28
מצד אחד קשה לי לעצור את ההתרגשות
מצד שני מאוד חוששת לשמוח ולהתרגש ושחס וחלילה טפו טפו טפו משהו לא יתפתח כמו שצריך
משתדלת לשמור על אופטימיות זהירה ולהנות מהתקופה הזאת כמה שאפשר!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
27/08/2019 | 22:08
1
67
מרגש! המון בהצלחה ותמשיכי לעדכן אותנו
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
28/08/2019 | 10:21
58
מחזיקה אצבעות לשמוע עדכון משמח גם ממך
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ