ווינקל

Winkel89

New member
היי מקסימה!

אני ביוא"ב 7...מטפסת על הקירות כבר...מרגישה שזה לא זה....אבל מתפללת שאולי בכל זאת כן.
מתלבטת אם לבדוק לפני האיחור או פשוט לחכות למחזור...

מה איתך??

בוקר טוב

כל כך מבינה אותך.. אין מה לעשות עכשיו מלבד להתפלל והרבה!! מבטיחה שאתפלל בשבילך גם.
כמה שזה קשה, תנסי למשוך כמה שתוכלי עד לבדיקה. התחושות שלך שזה לא, הן נובעות מהפחד לחשוב שזה כן ולהתאכזב בסוף, אז אנחנו מנסות לפתח סוג של מגננה מהאכזבה חלילה ולא כי זה באמת לא (מקווה שהבנת למה התכוונתי). זאת לפחות המסקנה שאני הגעתי אליה מהניסיון שלי. מה שאני מנסה לומר בחפירה הזאת זה שאני כל כך אופטימית לגבייך ושביוא"ב 7 אין שום סימן שיכול להעיד שזה לא.
אני מחכה לביוץ.. אז אין לי שום דבר לחדש כרגע.
מאחלת לנו הצלחה ושיקרה הדבר הכי נכון לנו, בזמן הכי נכון עבורנו (ושהשילוב הזה יהיה החודש) אמן ואמן❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Winkel89

New member
תודה רבה!

היום כבר יוא"ב 8...וכן אני ממש מבינה ומזדהה עם מה שכתבת, הפחד להתאכזב הוא כל כך חזק

באיזה יו"מ את עכשיו? והאם את מתכננת לבדוק ביוץ או פשוט לזרום ולנסות לכסות כמה שיותר את סביב הימים הרלוונטיים?
אני ממשיכה להתפלל ולהחזיק אצבעות חזק לשתינו, אמן שזה החודש שלנו

אני החלטתי..

החודש להרפות מעט כי זה הכניס אותי ללחצים שעשו לי לא טוב. אני החודש לא בודקת ביוצים, לא סופרת ימים ולא יואב"ים. מרפה ושהשם יחליט עבורי מתי זה יקרה. אבל אשמח לספור יחד איתך את הימים שלך��

Winkel89

New member
זאת החלטה מעולה!

לדעתי זאת החלטה ממש חכמה ונכונה...הלוואי שהייתי מוצאת את הכוחות בתוכי להרפות ככה. אמן אמן אמן חודש מוצלח ככה

כיף לי ממש שאת פה, נראה שאפילו הצלחנו להחיות טיפה את הפורום.
נמשיך להתעדכן

מקסימה שאת

תודה על חיזוק ההחלטה שלי.
אכן הצלחנו מעט להחיות את הפורום וזה משמח אותי.
כמובן שנמשיך להתעדכן❤

ווינקל

יוא"ב 10. מחזיקה מעמד??
אני לא סופרת לעצמי החודש והתמכרתי לספירות.. לכן סופרת לך :)

Winkel89

New member
מחזיקה מעמד!

אכן יוא"ב 10...עכשיו זה אפילו יותר מפתה כבר לבדוק...
אבל החלטתי עם עצמי שאחכה מינימום עד יוא"ב 12
ומצד שני כל כך מרגישה שזה לא זה שמרגישה קצת מטומטמת לבדוק בכלל....

מבינה אותך כל כך

חכי ליוא"ב 12 ומשם אם תצליחי לחכות ליום ראשון בבוקר זה נראה לי זמן מצוין לבדוק (למרות שאני תמיד בדקתי ביוא"ב 10 וכמובן שהתאכזבתי)
את לא יכולה לדעת אם זה זה או לא זה!! אל תתעסקי בזה בכלל. הישארי עם תקווה. בכל מקרה, קל לדבר מהצד, אנחנו כולנו מטומטמות מסתבר כשמדובר בנושא הזה.. אז מבינה אותך לגמריי!
ממשיכה להתפלל ולהחזיק לך אצבעות.. ומחכה לבשורות בראשון בבוקר (ואם לא הצלחת להתאפק אז במוצ"ש).
אני אגב... בימי עבודה :)

Winkel89

New member
איזה יופי

מקווה ממש אתם מצליחים להנות מהתהליך, מזמן האיכות ביחד
מודה שלנו לפעמים קשה שזה קצת טכני בימים האלו ומאוד חשוב באמת לשחרר ולנסות פשוט להנות מזה
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק

למעלה