עדכונים ליום א'? /
מאמינה בהשם1 את פה?

Winkel89

New member
עדכונים ליום א'? /
מאמינה בהשם1 את פה?

אם את פה אשמח להתעדכן איתך....האם קיבלת מחזור בסוף?

ומזמינה את כל הסמויות שאולי היו שמחות שהפורום קצת יתעורר לחיים שוב לעדכן גם

אני מעדכנת שסוף סוף אחרי 5 ימים מורטי עצבים בהם בדקתי ביוץ 3 פעמים ביום וחשבתי שהוא כבר לא יגיע....נראה שהבדיקה מהיום חיובית או ממש ממש קרובה ללהיות חיובית. אז נקמפר היום ואני מקווה מאוד שגם מחר. קימפרנו גם ביום שישי. נשמע מספיק? כמובן שאחזור על הבדיקת ביוץ גם מחר ולפי זה אראה באמת מתי יתרחש הביוץ שלי...

שבוע טוב :)

לצערי קיבלתי אתמול :)
באיחור של יום, אז היו כמה שעות של תקווה אבל היא התנפצה אתמול בבוקר.
איזה כיף שזיהית את הביוץ. תמשיכי לבדוק סטיקים ולעשות המון המון אהבה עם בעלך.
בהריון הראשון (ההריון הזה בן 9 שנים היום) לא בדקתי ביוץ, מיום הטבילה במקווה החלטתי שאנחנו מקמפרים יום כן יום לא, מבלי לחשב ביוצים ונקלטתי בניסיון הראשון. אז מציעה לך (ולי) לעשות כך.

המון המון בהצלחה.. מחזיקה אצבעות ושולחת נשיקות (משהו לא תקין עם האימוג'ים אצלי) אז קבלי לב לב לב לב לב :)

Winkel89

New member
היי, איזה כיף שאת פה!

מבאס שקיבלת בסוף...אבל עכשיו את יודעת בוודאות וזה עדיף על החוסר ידיעה ואני מחזיקה לך אצבעות לחודש חדש ומנצח!!

גם אני חשבתי בהתחלה פשוט לעשות יום כן יום לא סביב הימים המשוערים של הביוץ (המחזורים שלי מאוד סידירם כל 28 יום רוב הזמן)
אבל אחרי הנסיון הראשון שנכשל נכנסתי ללחץ שאולי הביוץ שלי לא קורה בכלל/לא קורה מתי שאני חושבת שהוא אמור
בחודשיים האחרונים בדקתי עם סטיקים והוא דווקא מגיע בזמן המשוער באמת....אבל אני לחוצה וקצת פריק קונטרול אז התמכרתי לסטיקים

ובכלל הקטע הזה של יום כן יום לא לעומת כל יום סביב הביוץ...לא יודעת מה עדיף. אין לי מושג אם לבעלי יש בעיית זרע אז אני מרגישה צורך ללכת על הצד הבטוח ולעשות יום כן יום לא....מצד שני אם הביוץ שלי אמור להיות היום וקימפרנו אתמול מרגיש לי "בזבוז" לחכות לקמפר שוב רק מחר.....אני בדילמה

תמיד פה בשבילך :)

האמת שאני בדיוק כמוך.... גם במשך זמן המחזור החודשי, גם זמן הביוץ שהוא בדיוק לפי הספר וגם בהתמכרות לסטיקים (בשלושת החודשים האחרונים)
לגבי הביוץ הנוכחי שלך.. גם אם הביוץ היום וקימפרתם אתמול ותקמפרו מחר (והיום לא) הסיכוי להיקלט הוא גדול. גם אל תשכחי שמרגע שהסטיק חיובי זה אומר שהביוץ הוא בעוד 24-48 שעות.
אם בא לך לעלות צילומי סטיקים ושנבחן אותם יחד תרגישי חופשי... זה העניין הכי כייפי בפורומים האלה, לזהות פסים :)

בעניין בעיית הזרע אם ישנה.. אני מניחה שאתם צעירים ולא אחרי מספיק נסיונות בכדי לחשוב על זה בכלל. אז תמשיכו להנות מעצמכם ומהתהליך ❤❤

Winkel89

New member
את מקסימה

איזה כיף שאפשר לשתף ולהזדהות עם מישהו...
חחח אני גם מכורה להשוואת סטיקים! כל הטלפון שלי כבר תמונות של סטיקים

מצרפת שתי בדיקות מאתמול אחה"צ אחת של לייף אחת של סנסו טסט...נעשו עם אותה דגימת שתן, ואחת של סנסו טסט מלפני שעה. הבדיקות מאתמול נראות לי דיי חיוביות.....הבדיקה מהיום כבר נראית שלילית למרות שהפס השני עדיין חזק וברור מאוד. אז אני נוטה להאמין שהביוץ יהיה היום, בשעות הקרובות...מה דעתך?
ואם באמת ככה לא חבל קצת "לפספס" את היום? אני יודעת שאם קימפרנו אתמול ונקמפר מחר זה אמור להיות מספיק אבל בכל זאת מרגיש לי קצת פספוס לא לקמפר ביום של הביוץ עצמו.
החודש במיוחד אני מנסה שנהנה מהתהליך אחרי שחודש קודם קצת הלחצתי אותו מדיי והיה פיצוץ...אז אני מניחה שנזרום ונראה בערב גם לפי החשק שלנו.

Winkel89

New member
ככה יותר ברור

שתי בדיקות מאתמול מאותה שעה פשוט שתי חברות שונות
ואחת מהיום

כן..

אז נראה באמת שהביוץ עתיד להתרחש היום או מחר כי השיא של ההורמון היה אתמול.
אענה לך בכנות... אני הייתי מקמפרת גם היום וגם מחר :)
ויש מצב שגם מחרתיים.. חח..
אגב.. שמעת על הגבעוניות? הבנתי שנשים משתמשות בהן גם כעזר לקליטה להריון. הזמנתי לי, מחכה שתגיע... אנסה אותה החודש בע"ה.

Winkel89

New member
כן!

קראתי על זה פה בפורום ואני ממש שוקלת לנסות את זה.
מאיפה הזמנת? אשמח לשמוע פרטים.
וכן נראה לי שהיום נקמפר....ואם יהיה לו כוח אז אני מאוד מקווה שגם מחר. לגבי מחרתיים...חחח יש מצב שכבר לי לא יהיה כוח

Newhere7

New member
היי!

איך יודעים איזה להזמין? יש כל כך הרבה סוגים וגדלים.. ואיך מודדים את צוואר הרחם?

היי

האמת שאין לי מושג. לא העמקתי בזה.
כשביצעתי את ההזמנה היו לי שתי אופציות:
1. לאישה שטרם עברה לידה.
2. לאישה שעברה לידה.
אני עברתי לידה 1 ברוך השם ולכן בחרתי את הגודל ה2.

נתקלתי בכמה חברות שמשווקות, הכל היה נראה לי זהה באיכות ולכן הזמנתי את הזול יותר (לא קריטי.. 50 -40 שח פחות בערך)

Winkel89

New member
אני לא מבינה בזה אבל אנסה לעזור גם

ממה שהבנתי את בוחרת גודל לפי כמה פרמטרים
גיל- מעל או מתחת ל-30
לידה וגינלית- אם עברת או לא
רמת הדימום שלך- גבוהה/נמוכה

תנסי פחות או יותר לפי הפרמרטים האלה לנסות להחליט אם את צריכה מידה גדולה או קטנה...לא נראה לי שאמורים ממש למדוד את צוואר הרחם
אני מקווה שלא

אני מתחת לגיל 30 (ממש קצת מתחת אבל...), לא עברתי לידה וגם רמת הדימום שלי במחזור לא גבוהה אז נראה לי שאנסה להזמין את הקטן...

למעלה