לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2121621,216 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מי צודק אני או המקלון ביוץ'
מי צודק אני או המקלון ביוץ
<< ההודעה הנוכחית
22/05/2019 | 09:42
23
265
היי בנות
הייתי אמורה לבייץ אתמול לפי חישובים, אבל אתמול המקלון ביוץ היה חיובי וממה שאני מבינה הביוץ מתרחש 24-36 שעות אחרי רק. הכאבי ביוץ באו בכלל שלשום והפרשת פוריות נגמרה שלשום. איפה ההגיון? ועם זה שקמפרנו אתמול זה מספיק ויתפוס גם להיום?
מצרפת תמקלון מאתמול
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אם היום יותר כהה מאתמול'
אם היום יותר כהה מאתמול
22/05/2019 | 11:11
19
123
אז עוד ישזמן...
אם יותר חלש כנרטה שהשיא היה כבר והביוץ יהיה מחר או מחרותיים.

האם את מתכננת לקחת תמיכה של פרוגסטרון החודש??
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היום יש פס חלש יותר מאתמול. '
היום יש פס חלש יותר מאתמול.
22/05/2019 | 15:35
18
110
אבל עדיין יחסית חזק. אני מניחה אז שהביוץ היה כבר שזה טוב כי תפסנו אותו. כן אני רוצה לקחת במידה ואקלט
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כדי שתיקלטי את צריכה לקחת'
כדי שתיקלטי את צריכה לקחת
22/05/2019 | 17:53
17
136
החל מהביוץ ועד לבדיקת הבטא כ 14 יום אחר כך
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אבל אני נקלטת בלי'
אבל אני נקלטת בלי
22/05/2019 | 18:17
16
112
כבר פעמיים. הרופא שלי אמר ברגע שיש בדיקה חיובית אז להתחיל. 
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כן אבל אם הפרוגסטרון נמוך'
כן אבל אם הפרוגסטרון נמוך
22/05/2019 | 18:20
96
זה לא מחזיק....

תתיעצי בפורום של פוריות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בדרך כלל מתחילים'
בדרך כלל מתחילים
23/05/2019 | 22:12
14
76
מהביוץ ועד שבוע 8-10 ככה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הלחצתן אותי חח, התקשרתי לרופא'
הלחצתן אותי חח, התקשרתי לרופא
26/05/2019 | 11:06
13
81
אמר חד משמעית מהבטא החיובית
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני מטופלת פוריות בעברי.. '
אני מטופלת פוריות בעברי..
26/05/2019 | 11:55
12
86
וזה ממש מוזר מה שהרופא אומר. בטא עושים 14 ימים אחרי ביוץ. לפעמים ההריון כבר נפל (כימי) והבטא עוד לא הספיקה להתאפס. במקרה כזה לא עוזר להתחיל מהבטא. לכן במקרים של פרוגסטרון נמוך מתחילים תמיכת פרוגסטרון מיד לאחר הביוץ
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אולי בגלל שהיו רק 2 כימיים'
אולי בגלל שהיו רק 2 כימיים
26/05/2019 | 13:37
11
62
הוא כרגע לא רוצה להיות דרסטי. וגם אני לא נמצאת כרגע בטיפול או משהו בסגנון. אני נכנסת להריון והוא מחזיק שבועיים כזה...אני נוטה כרגע לסמוך על הרופא.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יקירה'
יקירה
26/05/2019 | 20:28
49
את כל פעם נקלטת... זו לא הבעיה שלך.
אבל מאיזושהי סיבה זה לא מחזיק.
וחבל ..
לפחות הייתי מבקשת לבצע פרופיל הורמונלי ביום 21-23 של המחזור החודשי.
אם הפרוגסטרון נמוך אז חד משמעית צריך תמיכה אחרת זה פשוט לא יחזיק.

מאחלת לך שלא תצטרכי כלום. אמן
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'טוב שקפצתי לבקר...'
טוב שקפצתי לבקר...
26/05/2019 | 22:02
9
65
מותק את זוכרת את הסיפור שלי בטח? איך שהתחלתי טיפול אפקטיבי של מנופור היה מיד הריון כימי. תוך יומיים הוא כבר היה בדימום ובדרך לאיפוס. בשני המחזורים הבאים קיבלתי תמיכת פרוגסטרון, ותוך חודשיים הייתי בהריון, ואכן המשכתי את הפרוגסטרון הזה עד שבוע 9.
שימי לב שאצלי היה רק כימי אחד ולא שניים, ושימי לב שאצלי מעולם לא היתה עדות למחסור בפרוגסטרון. כלומר מקרה לא קיצוני ולא דרסטי, ועדיין, כשקיבלתי תמיכה, היא היתה באופן חד משמעי, גם בהוראת רופאת הפריון ושוב בהוראת אחות הפריון, החל מיום אחרי ההזרעה\ביוץ. לא דקה אחת מאוחר יותר. זה הסטנדרט - כאמור, תקראי באינטרנט ובפורום פריון. נהדר שמחזיקים אצלך שבועיים אבל מאיפה את יודעת אם הבעיה מתחילה רק מקץ השבועיים האלה? אולי זו בעיה שמתחילה 3 ימים אחרי ההפריה בכלל? או בהשתרשות? אז מה אם הנפילה עצמה היא רק אחרי שבועיים... ואיך את יודעת תוך כמה זמן רמת הפרוגסטרון אצלך תעלה כתוצאה מהתמיכה שתקחי? את יודעת אם זה יקח יום או שבוע?
אם כבר החלטת שאת מתכוונת לקחת תמיכה, חבל לקחת בכלל את הסיכון הזה... קחי מהתחלה (כפי שנהוג) ותכסי את עצמך מכל כיוון, ויאללה שיהיה כבר זה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שאלתי גם בפורום רופאי נשים ועדיין אמרו לי מההריון עצמו'
שאלתי גם בפורום רופאי נשים ועדיין אמרו לי מההריון עצמו
27/05/2019 | 14:23
8
72
החודש כבר פספתי לקחת ישר אחרי הביוץ אז מה אתן אומרות להתחיל מעכשיו?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ממש מוזר, למה שיגידו כזה דבר? למה להסתכן?'
ממש מוזר, למה שיגידו כזה דבר? למה להסתכן?
27/05/2019 | 21:03
7
53
אולי זה ההבדל בין רופאי נשים לרופאי פוריות? שומעים על הרבה כאלה דברים... רופאי נשים מכירים את הסטנדרט ורופאי פוריות מוכוונים לדברים החריגים יותר.
אני נזכרת שהשחלות הפוליציסטיות שלי יצאו מאיזון מיד כשהתחלנו לנסות, ואני עליתי על זה ישר, וניגשתי לרופאת נשים מאוד מומלצת. היא כמובן אמרה לי להירגע ושהכל בסדר, ביוץ זה ביוץ, ואם לא זז כלום תוך חצי שנה נדבר. סתם שרפתי עוד חצי שנה על כלום, כשהיה לי ברור שההורמונים אצלי לא מאוזנים והביוץ לא מתנהל כמו שצריך - ואכן, רק מנופור הצליח לסדר את ההורמונים בבדיקות הדם שיתנהגו "כמו בספר", וכאמור, השאר היסטוריה.

בכל אופן אם יש הנחיה ומרשם לפרוגסטרון אין מניעה להתחיל בשום שלב גם אם עברו כבר כמה ימים מהביוץ, הרי אנחנו רוצים שההורמון יעלה כמה שיותר מהר - כל עוד כמובן בטוח במליון אחוז שהביוץ היה וחלף.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה ,כן בוודאות היה ונגמר לפי תחושות'
תודה ,כן בוודאות היה ונגמר לפי תחושות
27/05/2019 | 22:36
6
56
ומקלוני ביוץ וחישוב תאריכים. והפעם אני דיי בטוחה שתפסנו. טוב נתחיל וצקסימום נפסיק..לא יקרה כלום
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני חושבת שזו החלטה נכונה'
אני חושבת שזו החלטה נכונה
28/05/2019 | 20:30
5
39
יופי מאחלת לך חודש מנצח...
במועד הוסת תבדקי בטא אם היא חיובית לרוב ממשיכים תמיכה עד שבוע 9...
אם שלילי מפסיקים.
תעדכני ובהצלחההה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ובלי שאפסיק המחזור לא יתחיל? '
ובלי שאפסיק המחזור לא יתחיל?
29/05/2019 | 12:56
4
13
לצפיה ב-'כנראה שלא'
כנראה שלא
29/05/2019 | 19:29
9
לצפיה ב-'הדעות חלוקות...'
הדעות חלוקות...
29/05/2019 | 20:43
36
גם אני ניסיתי לקבל על זה תשובה ולא ממש הגעתי לקונצנזוס. נראה שיש בנות שבאמת לא יקבלו עד שלא יפסיקו, אבל יש גם בנות שזה לא מזיז להן ויקבלו בכל מקרה, ויש כאלה שיקבלו אבל בכמה ימים איחור.
כדי להיות בטוחה קחי את היום הכי מאוחר שלדעתך הביוץ היה יכול להיות, תוסיפי לו ... 12 יום נראה לי סביר, ואז תעשי בטא. זה אמור להיות מספיק מאוחר כדי שייצא משהו אם אכן יש משהו, ותקבלי אינדיקציה אם להמשיך או שאין טעם, ואז תוכלי להפסיק את התמיכה כדי שלא תתערבב לך עם קבלת המחזור.
מחזיקה לך את כל האצבעות!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זה משתנה מאישה לאישה'
זה משתנה מאישה לאישה
29/05/2019 | 21:36
1
29
יש כאלה שמקבלות למרות הפרוגסטרון ויש כאלה שלא.
במצב טבעי תקין, לאחר הביוץ, הזקיק של הביצית הופך לגופיף צהוב שמפריש פרוגסטרון, במידה ואין הריון הוא מתנוון לאחר 14 ימים רמות הפרוגסטרון יורדות, הגוף "מבין" שאין הריון ורירית הרחם מתחילה להתפרק וזו בעצם הוסת.
במידה ויש הריון, ההורמונים התומכים בהריון ממשיכים להווצר.
לפעמים הגופיף הצהוב לא מייצר מספיק פרוגסטרון או מתנוון מוקדם, לכן גם אם נקלט הריון הוא לא מחזיק, ואז יש צורך בתמיכת פרוגסטרון חיצונית.
כשיש תמיכת פרוגסטרון מבחוץ ואין הריון, הפרוגסטרון מונע מהרירית להתפרק ומחזיק אותה ואז האישה לא מקבלת מחזור עד שמפסיקה ורמות הפרוג' יורדות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה רבה, עזרתן לי מאוד:)'
תודה רבה, עזרתן לי מאוד:)
29/05/2019 | 22:25
3
לצפיה ב-'מה היה בסוף לפני חודש? '
מה היה בסוף לפני חודש?
23/05/2019 | 22:09
80
זכרתי שהעלית בדיקת הריון חיובית..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מה היה בסוף לפני חודש? '
מה היה בסוף לפני חודש?
23/05/2019 | 22:09
1
55
זכרתי שהעלית בדיקת הריון חיובית..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זה היה פס אידוי, לא חיובי '
זה היה פס אידוי, לא חיובי
24/05/2019 | 10:00
48

הודעות אחרונות

15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210
20:24 | 05.09.19 im mitzi
08:09 | 04.09.19 im mitzi
09:15 | 03.09.19 Winkel89
11:36 | 25.08.19 מאמינה בהשם1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ