טיפולי סקלרותרפיה והיריון

noa199210

New member
טיפולי סקלרותרפיה והיריון

אני ובעלי מנסים להכנס בהמשך שנה וחצי להיריון ועד היום לא הצלחנו..כולל הזרעה. לפני כ4 וחצי שנים עשיתי סקלרותרפיה ובאמת לא יצאו ורידים עד שבחצי שנה אחרונה התחילו לצאת באיזורים אחרים ברגליים. אני נורא מתוסכלת מזה ואני מבינה שאני לא יכולה לבטל את עצמי (אחרי שהבטחתי לפני כמה חודשים שאני אתן עוד צ'אנס להכנס להיריון), הציפייה להיריון גדולה מאוד אבל אני לא יודעת מתי זה יקרה. אני רוצה להתחיל טיפולים שוב, אני תוהה לעצמי האם זה עלול להזיק לעובר אם ואכנס להיריון בזמן הטיפולים? אני לא דואגת מהכסף או שהורידים יחזרו בזמן או אחרי היריון..כרגע זה מפריע לי ואני מאוד רוצה להעלים אותם.
החומר שמוזרק הוא פולידוקאנול ולפי מה שקראתי בפורומים של רופאי כלי-דם, הוא נעלם תוך יממה.
מישהי מכירה, עברה את הטיפול?
אני ממש לא יודעת מה לעשות..הדבר האחרון שאני רוצה זה לפגוע בהיריון אבל מצד שני אין לי מושג מתי זה יקרה ואני מרגישה ממש רע עם הורידים האלה..זה לא משהו בקטנה..

מאי292

New member
היי יקירה

הייתי מתייעצת עם רופא כלי דם.
ואם את צריכה בוודאות לא להיות בהריון אז תקבעי את הטיפול לאחרי הוסת... אם היא קבועה כמובן.
או להחליט שחודש אחד שמים את זה בצד לטובת זה שזה גם בסדר.

noa199210

New member
העניין הוא

שזה בערך 4-5 טיפולים שהמרווח בינהם חודש, חודש וחצי
והרופאים אומרים שהם לא ממליצים כי הם לא רוצים לקחת את הסיכון שאולי כן יפגע
למרות שממה שקראתי גם באנגלית עד היום לא היה מקרה כזה.
תקלה רצינית חח
זה או שאני לוקחת את הסיכון עליי ועושה
או שאני לוקחת הפסקה מלהכנס להיריון בחצי שנה הקרובה בערך
וזה מטורף בשבילנו כי אנחנו ממש צמאים לילד

maya678

New member
היי

אם הייתי במקומך לא הייתי לוקחת את הסיכון וגם לא הייתי מפסיקה את הניסיונות.. ברור לי שזה משהו בשביל עצמך וזה מאוד חשוב לא לטבוע בתוך הניסיונות וכן להשקיע בעצמך.. אבל נראה לי קשוח להפסיק לחצי שנה אחרי שאתם מנסים כבר כל כך הרבה זמן.
מה גם שאני מכירה בנות שדווקא לאחר הלידה התגברה בעיית הורידים.. אז לכי תדעי אם תעשי טיפול ואז זה יחזור בבום לאחר לידה?

מאי292

New member
מסכימה עם maya

חשבתי שזה טיפול בודד....
גם לא הייתי מפסיקה לנסות כל כך הרבה זמן....
אבל... ושוב צריך לראות.
אם תמיד תעשי טיפול בזמן שאת בוודאות לא בהריון אז אולי זה אפשרי.
אבל אם אני זוכרת נכון סיפרת שאת נוסעת בהסעות לעבודה וגם ככה כל המעקבים מקשים עליך... אז לא הייתי מתחילה עוד תהליך כזה שדורש תמרון.
&nbsp

noa199210

New member
הגעתי למסקנה

אני אתחיל את הטיפול, זה בדיוק יוצא לי כמה ימים לפני ביוץ
והחומר נעלם יום אחרי הזריקה ואין סיכון לעובר
וככה אעשה כל חודש בין המחזור לביוץ
ואם אכנס להיריון, אפסיק את הטיפולים והכסף שטויות ביחס להיריון :)
בכל מקרה, יצא רק טוב

maya678

New member
מעולה. העיקר שתהיי שלמה עם עצמך :)

זה הכי חשוב. שתעשי בלב שלם
וכמו שאמרת - בכל מקרה ייצא רק טוב
&nbsp

למעלה