בטא 69 והפרשות דמיות..בלתי נסבל (פריקה)

Lily38

New member
בטא 69 והפרשות דמיות..בלתי נסבל (פריקה)

אני בשבוע 4 פלוס 4...ומהתחלה עם הפרשות בהתחלה ורודות, ואז חומות ועכשיו חומות/אדומות...עובר לפעמים טיפה לתחתונית ( אתמול פעם אחת והיום פעם אחת). נמאס לי כבר מזה שכל פיפי זה סטרס מה אני אראה על הנייר...דיי או שיפסקו כבר ההפרשות האלה או שכבר יתחיל דימום וזה ייפול...לא יכולה יותר עם הלחץ הזה והתחושת אבל...
לפני חודשיים כבר עברתי כימי, לא יכולה יותר ככה

ענבר234

New member
מבינה מאד

כל כך מבינה אותך ומבאס שאין לי משהו מאד מנחם להגיד. אני יודעת בדיוק על אילו חרדות את מדברת. אני רק יכולה לספר שבהריון עם הבן שלי היו לי הפרשות בדיוק כמו שאת מתארת והכל היה בסדר. עשית בטא נוספת?
מחזיקה אצבעות שההפרשות יפסיקו
ושההריון יהיה תקין. אמן אמן!!

Lily38

New member
דווקא מאוד מנחם

שנולד לך אוצר קטן עם דימום. ישנתי צהריים וקמתי עם ממש דם טרי אדום כהה מטפטף וגושים ( סליחה על התיאור) הספדתי,שמתי פד ואפילו שמחתי עם כל העצב שבעולם שהסיוט הזה נגמר. אבל מאז הדם הזה אין יותר דימום. נגמר כמעט לגמרי, אומנם יש דקירות כמו של מחזור. עשיתי בדיקת ביוץ סתם לראות שהבטא אולי ירדה..אך לא יש קו ביוץ חזק שלא ראיתי בחיים( אני יודעת שזה לא אומר כלום..)...אמן או שיתחיל דימום שטפון או שלא יחזור יותר

ענבר234

New member
מטלטל

אני מצטערת לשמוע שהיה דימום אבל גם זה עדיין לא אומר כלום. ואני גם ממש מבינה שאת רוצה לדעת לכאן או לכאן. מה עם בדיקת רופא? או בטא?
שולחת לך חיבוק ומקווה שתקבלי בשורות טובות

&nbsp

Lily38

New member
הייתי ברביעי אצל רופא ובחמישי עשיתי בטא

הרופא אמר שמוקדם מדי לבדוק משהו. מחר אני צריכה לחזור על הבטא...בנתיים יש דימומים קטנים בניגוב בצע חום/אפור/ורוד בהיר

Mis Anna

New member
אי אפשר לדעת עדיין

יכולה להיות לפה ולפה. תעשי בטא מחר ומחזיקה לך המון אצבעות

Lily38

New member
תודה, הספדתי כל כך הרבה ב6 ימים האחרונים

שאני כבר מוכנה נפשית שהוא ייפול וזה בסדר. בע"ה הבא יהיה תקין. לכן אני אפילו לא מצפה שהבטא תעלה מחר...

למעלה