פסים והפרשות ורודות

Lily38

New member
פסים והפרשות ורודות

היי בנות...
אז יום ראשון בערב בדיקה חיובית עדינה מאוד. היום בבוקר בדיקה חיובית יפה וברורה...נראה שיש עליה של בטא, היום היום השני לאיחור. כבר 3 ימים יש לי הפרשות ורודות בהירות בהירות, פעם,פעמיים ביום.וכאבי מחזור לא איומים אבל מורגשים.( וכמובן פיפי ובחילות מציקות כל היום). אני בלחץ היסטרי מכל הפרשה אחרי הכימי שהיה לפני חודשיים...הבנתי שהפרשות זה תקין בכל הצבעים. למישהיא עוד היו כאבי מחזור והפרשות?
מחר אלך לבדיקת דם כבר..
צרפתי את שתי הבדיקות. החזקה יותר מהיום.

ענבר234

New member
היו לי

הי,
אז דבר ראשון מזל טוב על הפסים :)
גם לי היו הפרשות. בהריון אחד היום לי הפרשות ורודות ואפילו חומות ודמיות בשבועות 5 עד 7 וההריון הסתיים בטוב.
ההריון האחרון שהסתיים בגרידה התחיל גם עם הפרשות שלא הפסיקו עד הגרידה עצמה למעשה.
עכשיו אני בהריון, שבוע 5. יומיים אחרי שגיליתי היו לי 3 ימים עם הפרשות ורודות מעצבנות. הייתי בטוחה שזה יילך לכיוון רע אבל הם פתאם הפסיקו.
התשובה שלי היא שזה לא חייב להיות רע. כמו שכתוב בכל האתרים, בהריונות רבים (מעל 20%) מופיעים דימומים והכל מסתיים בטוב.
תהייה רגועה כמה שאפשר, אולי זה השתרשות ויימשך רק מספר ימים.
מאחלת לך שהבטא תוכפל ושהכל יהיה תקין

Lily38

New member
תודה! אמן אמן...לשתינו

העיקר הן כל כך מזעריות שאם לא הייתי עוד שניה בוחנת בזכוכית מגדלת לא הייתי שמה לב בכלל...וכם התחו'ב הציקה הזאת כל הזמן שמשהו נשפך שם ממך...אוף הלוואי והן יפסקו כבר... מלחיצות אותי נורא

tinkerbellyr

New member
היי ענבר ולי

אני קוראת את ההודעות שלכן ואת התגובות ומנסה ללמוד, כי המצב שלי דומה, נראה לי. לא עשיתי עדיין בדיקת הריון.
לפי הספירה שלי אתמול היה היום ה-28 ולא קיבלתי מחזור, במשך יומיים האחרונים היו לי הפרשות חומות בהירות, ומעבר לזה כלום. לא כאבי מחזור, לא רגישות בשדיים או כאבי מחזור אחרים שיש לי.
היום בבוקר כשקמתי הייתה הפרשה דמית על הנייר טואלט (סליחה על הגועל) ובתחתונית כלום.
מנסה לשמור על אופטימיות שאולי זה השתרשות, אבל האם זה יכול להיות? או שזה כבר מחזור רגיל וזהו?
האם כדאי לעשות בדיקת הריון, אני מפחדת לראות שלילי

mikmik291

New member
בהריון הקודם שלי

היה לי בשבוע 5-6 דימומים וכאבים של מחזור וההירון הסתיים עם תינוקת מתוקה ומדהימה.
מחזיקה לך אצבעות שהכל תקין

למעלה