זריקות להשראת ביוץ

רונה1210

New member
זריקות להשראת ביוץ

היי בנות, באיזה יום של המחזור בדר״כ מתחילים את הזריקות?
אני שואלת כי נקבע לנו תור לפתיחת תיק במרפאת פוריות ביום שלישי הקרוב וקיבלתי הרגע מחזור. מתבאסת לגמרי שהחודש הזה ילך עכשיו לפח. אני אהיה ביום השלישי למחזור כשנגיע לשם, יש סיכוי שיתחילו בטיפול כבר החודש? או שירצו לבדוק אותי לפני שוב למרות שאני מגיעה אליהם לאחר הפניה ממומחה פוריות? אנחנו עוברים לשם עקב אי תגובה לאיקקלומין..(פוליציסטית)

76לילי

New member
זריקות להזרעה או יחסים

אני התחלתי גם ביום ה-3 וגם ביום ה-5.
IVF אני מתחילה חודש הבא ואכן צריך ביום ה-2 למחזור אז אני פספסתי את החודש (גם בגלל ענייני ביורוקרטיה )
בהצלחה

מאי292

New member
מצטערת לשמוע

הייתי מתקשרת אליהם ואומרת שקיבלתי מחזור ומבקשת לדבר עם אחות לשאו אותה מתי אמורים להתחיל טיפול ומסבירה שמאוד חבל לך לפספס חודש.
אולי היא תגיד שזה בסדר גמור להתחיל ביום ה 3 ואז אין לך מה לדאוג.
בהצלחה יקירה

רונה1210

New member
תודה אהובה!

האמת שחייגתי והיא אמרה שכל מקרה לגופו ובהחלט יתכן שיתחילו טיפול באותו יום.. מקווה שאכן יהיה כך ולא אפספס את החודש!
בהצלחה גם לך

רונה1210

New member
האמת שהיה ממש מאכזב :/

מרפאה נחמדה הרופא נראה אחלה וגם האחיות נחמדות מאוד אבל לא מתחילים את הטיפול החודש.. ובגלל הדבר הכי מעצבן שיש!
אין לי פנקס חיסונים ולא יודעים אם אני מחוסנת נגד אדמת, למרוץ שאני בוודאות יודעת שהתחסנתי בעבר.. אז מחר אעשה בדיקת דם לבדוק נוגדנים ואם לא אצטרך ללכת לעשות שני חיסונים- מנה עכשיו ומנה עוד חודש ורקאז נתחיל בטיפול.. כל כך התאכזבתי עד כדי כך שהזלתי כמה דמעות באמצע הפגישה כמו תינוקת.. אולי יש עוד סיכוי פיצפוני שמחר (יום 4) אקבל את הבדיקות ואני אכן מחוסנת ואיכשהו זה יגיע לפני השעה 15:00 ואספיק להתקשר ולקבל את הפרוטוקול לחודש הקרוב, למרות שקשה לי להאמין.. תודה על ההתעניינות אהובה!

shirael

New member
מעצבנים.

מצטערת שאני הולכת עוד יותר לבאס אותך, אבל לפי הוראות היצרן של החיסון הזה צריך להמתין 3 חודשים אחרי שלוקחים אותו לפני שנכנסים להריון. מקומם שהרופאים לא יודעים את זה בעצמם. זה כתוב שם בבירור.
אגב, זה לא רק אדמת במזרק אלא גם חצבת חוזרת, ואין אפשרות להפריד, את לוקחת שלושה או אף אחד.
בקיצור, מאוד מקווה שאכן ימצאו אצלך נוגדנים.

מאי292

New member
ממש נודניקים

אני גם מחוסנת בשתי מנות וגם עשיתי בדיקת נוגדנים שיצאה נמוכה!
והאחות אמרה לי אם עשית 2 מנות אין סיבה למנת נוספת אפילו שאין חי מספיק נוגדנים....
אז מציאה לך להפוך את הבית, להתקשר להורים, לחפש במרפאה... אם יהיה לך תיעוד של 2 חיסונים בעבר. מה שיש לרובנו כי זה בשגרת החיסונים.
ישחררו אותך.
&nbsp
ובנימה אחרת ווואי איך אני מבינה את עניין ה"להפסיד" חודש אבל מצד שני זה משחרר חודש אחד לא לקוות, לא להתאכזב, לא למדוד, לא לספור... פשוט להיות שוב אישה למלא מצברים ולהגיע מוכנה לחודש הבא רעענה ומוכנה מתמיד.
וביום שנחבק ילד זה לי ישנה לנו חודש יותר או חודש פחות.
בהצלחה יקירה

למעלה