תשובות של בדיקת דם מעקב זקיקים

noa199210

New member
תשובות של בדיקת דם מעקב זקיקים

היי בנות
היום הייתי פעם ראשונה בבדיקת דם ואלה התוצאות שהתקבלו
הרופא זיהה גם בשתי השחלות זקיקים יפים בגודל 16 , אני ביום ה11
אמרו לי לבוא גם מחר..
נראה לכן שעד חמישי תהיה כבר הזרעה?

shirael

New member
טוב שאת הולכת גם מחר,

כי עם זקיקים בגודל 16 כבר לגמרי אפשר להתקדם להזרעה (כלומר להזריק אוביטרל ואז אחרי 36 שעות הם יגיעו לגודל סבבה), ואם לא תעקבי לעתים תכופות מספיק את עוד עלולה לפספס את הביוץ, כי האסטרדיול שלך כבר יופי גבוה.
הייתי אומרת שאם אחרי הבדיקות של מחר לא יגידו לך להזריק אוביטרל תבקשי שיסבירו לך בפירוט מה הקטע, כי כמו שאמרתי, אין שום סיבה לא להמשיך להזרעה כרגע.

noa199210

New member
באסה

הלכתי עכשיו והזקיקים נשארו אותו דבר.. רירית בעובי 6

shirael

New member
אההה בגלל זה הרופא לא מיהר להתקדם,

הוא קיווה שהרירית תתעבה עוד קצת.
טוב את רק ביום 11, יש לך עוד קצת זמן. תמשיכי לעקוב מקרוב ואולי תעשי קצת לעצמך דמיון מודרך על רירית יפה ושמנה.

noa199210

New member
מה זה אומר?

יום 14 זקיק 18 רירית 8
ובדיקות דם צירפתי..
למה הפרוגסטרון כזה נמוך??

Mis Anna

New member
נמוך כי עוד לא בייצת

את לקראת ביוץ. את אמורה לקחת אוביטרל?

noa199210

New member
כן

יש לי אוביטרול שמחכה במקרר בבית
האחות אמורה להתקשר אליי תכף.. אבל בבוקר אמרה שהיא חושבת שמחר כבר נעשה את ההזרעה
הגיוני נכון?
פשוט הפרוגסטרון הזה הבהיל אותי קצת

shirael

New member
יופי, נראה מצוין.

המערכת קצת טמבלית שצבעה לך את הפרוגסטרון באדום ככה, זה סתם אוטומט כי הוא "מתחת לסקאלה", אבל סקאלה של אישה (וגם האישה כשחושבים על זה) משתנה לפי התקופות בחודש, ולפני ביוץ אנחנו לא רוצים שיהיה פרוגסטרון כמעט בכלל, בעוד שאחרי הביוץ אנחנו רוצים כמה שיותר.
הרירית מצוינת, גם הזקיק, בהצלחה בהזרעה ותחזרי עוד שבועיים לדווח על בטא שמנה ויפה!
&nbsp
נ.ב. קראתי שוב את השרשור וראיתי שהיו לך שני זקיקים, עם רמת אסטרדיול שמתאימה לשניים, והיום חזרת עם זקיק אחד, וחצי מרמת האסטרדיול. סתם מעניין, כי לא ידעתי שזה יכול לקרות, כאילו זקיק מוביל אחד נספג חזרה בעצם..

מאי292

New member
לפי הנתונים מתאים למחר

אז היא בטח מיד תגיד לך להזריק ולהגיע מחר להזרעה.
הייתי כבר דואגת לטפסי התחייבות וכוסית סטרילית למחר.
המון בהצלחה

noa199210

New member
תודה בנות

האוביטרול תוך 36 שעות מביא ביוץ?
לא ממש מבינה מה הוא עושה
והבן זוג נכנס בהזרעה או שאין צורך?

shirael

New member
כשאת מזריקה אוביטרל הוא גורם לכל הביציות הבשלות שלך לבייץ,

וזה לוקח בממוצע 36 שעות. לפעמים 30, לפעמים 40, זה הממוצע. כמישהי שתמיד (תמידדדד) מבייצת בשבת ונאלצת לעשות את ההזרעה בשישי, אני יכולה לומר לך שזה לא נורא בכלל. גם אם הזרקת אוביטרל פחות מיממה לפני ההזרעה, הזרע יכול לחיות בסדר גמור במערכת שלך עד שהביצית תגיע, ואיך שהיא תצא הוא יחכה לה כבר במקום. אנחנו תמיד מגיעים למכבי ביגאל אלון (תל אביב) על הבוקר, יש שם גם מעבדת זרע, הבעל עושה את שלו והזרע מיד נכנס לתהליך ההשבחה. אחרי כשעה לוקחים את המבחנה ועולים למרכז בריאות האישה (או במקרה של יום שישי למרכז רפואה דחופה לנשים) והרופא התורן מבצע את ההזרעה בהליך פשוט וזריז. אצלי בן הזוג נכנס להחזיק לי את היד, כי זה אחד הדברים היחידים שגם הוא יכול להיות חלק מהם בתהליך הזה (זה ולסבול מצבי רוח של אישה הורמונלית בטיפולים).
כמובן תבררי עם הקופת חולים שלך בדיוק מה הנהלים באזור מגוריכם, גם לביצוע ההשבחה וגם לביצוע ההזרעה. בהצלחה!

למעלה