זקוקה לעידוד

kishulala

New member
זקוקה לעידוד

היי לכולן,
אני יחסית חדשה פה ובכלל בכל הנושא של לנסות להיכנס להריון.
זה החודש הראשון בו ניסינו והחודש השני בו עקבתי אחרי המחזור שלי. בשני החודשים באמת זיהיתי נכון את מועד הביוץ ובחודש בו ניסינו אפילו קלענו ליום הביוץ עצמו ובכל זאת זה לא עבד :(

אני אוטוטו בת 30, מרגישה שיש מצב שפספסתי ואם לא נקלטתי על ההתחלה, יכול להיות שזה לא הולך להיות כל כך קל... אוף
יש מישהי שחוותה מצב כזה והכל היה תקין?

נ.ב
ברור לי שהסיכויים לא גבוהים להיקלט על ההתחלה, אבל התחושה שמשהו לא בסדר מתחילה להשתלט עליי

tinkerbellyr

New member
מזדהה עם הרגשתך

גם אנחנו מנסים רק חודשיים, אבל התחושה הזאת שמשהו לא בסדר ישר מתחילה להשתלט, ואני מבינה אותך.
אבל זה לא כך, באמת.
אני עוקבת אחרי הביוץ, מנסה באותו יום וזה לא עבד.
אני מאמינה שהכל תקין ורק תחשבי חיובי
שנשמע בשורות טובות , אמן!

Lily38

New member
מזדהה מאוד

היי, חיבוק גדול. אנחנו מנסים מיוני שנה שעברה ואני יודעת בוודאות שלפחות כמה פעמים פגענו בידיוק בביוץ, ונקלטתי רק בדצמבר וזה היה כימי, מאז עברו כבר 2 ביוצים וכלום. חייה עם התחושת משו לא בסדר כל הזמן. ואני בת 27. כבר השלמתי עם זה שזה יקח זמן ואין לע דרך להתנער. כרגע לא בשלב שאני רוצה לבדוק משהו...רוצה לתת לזה עוד זמן. כמה שפחוץ נתעסק בזה ככה מהר יותר זה יגיע

liri251

New member
מנסה לעודד

בגיל 29 בילד הראשון התעסקתי בלי הפסקה בביוצים וכאלה ורק שהפסקתי להתעסק בזה והקשבתי לרופא שלי ופשוט עשינו יום כן יום לא סביב היום ה 10 עד ה20 נכנסתי להיריון. זה לקח 5 חודשים.
בהריון השני לא התעסקתי בכלום. רק בדקתי ביוץ. הייתי בת 31. נכנסתי להיריון בניסיון הראשון ויצאו תאומים.

למעלה