הזרעה- התייעצות

רונה1210

New member
הזרעה- התייעצות

היי בנות,
רוצה לשמוע את דעתכן כדי לא לפתח ציפיות לחינם.
קצת רקע- אני פוליציסטית ולאחר טיפול של חודש אחד באיקקלומין- כדור אחד ביום שלא צלח העלנו את המינון לשני כדורים ביום בשילוב עם הזרעה החודש.
ביום שני הייתי אצל הרופא (יום 12 למחזור) והזקיק הכי גדול שנצפה היה בגודל של 9 מ"מ ורירית 8- אני עוד מממשיכה מאז לקחת אסטרופם.
מחר יש לנו הזרעה, והיום בבוקר הזרקתי אוביטרל.
מה הסיכוי שבכלל היה ביוץ עם זקיק כזה? הרופא מעט התאכזב מהגודל הוא אמר שציפה ללראות זקיק בסביבות ה-12 מ"מ אבל שבכל זאת נלך על הזרעה..
אשמח לשמוע דעתכן

Mis Anna

New member
לא הבנתי סליחה

לא עשית מעקב נוסף לפני שהוחלט לך הזרקת אוביטרל?
איך את יודעת בכלל שזה המשיך להתפתח כראוי?
קצת סיכון.
בהנחה ואכן זהו היה זקיק מוביל אם כי כלל לא בטוח, זקיק גודל בין 1-2 מ"מ ליום.
אז יש סיכוי שהוא עוד קטן בכלל.. מוזר לי ההחלטה על הזרעה על עיוור. זקיק בשל נחשב מ16 מ"מ.

רונה1210

New member
לא, לא עשיתי

הרופא פשוט אמר לי להזריק היום ומחר ההזרעה אחרי איזה שהוא חישוב שהוא עשה.. אני תוהה אם יש בכלל סיכוי שהזקיק גדל מספיק.. בכללי נראה שהאיקקלומין לא כל כך משפיע עליי

רונה1210

New member
עשינו את ההזרעה

הזקיק היה 18 הוא אמר שאין מה להפסיד ורצה שנעשה את ההזרעה החודש ככה או ככה כדי שעל הדרך נעשה בדיקת זרע..
מה הסיכוי שזקיק בגודל הזה מספיק?

Mis Anna

New member
מעולה זקיק מושלם

אני חייבת לציין שהיה פה סיכון מצד הרופא. בהחלט כדאי היה לעשות עוד מעקב ביניים.
הלוואי תקלטי בהצלחה!

רונה1210

New member
איזה כיף!!

תודה!! אם ככה מוזר שהוא אמר שהגוף לא מגיב טוב לטיפול באיקקלומין. כנראה שהוא ציפה לראות משהו אחר..
הלוואי שזה כבר יהיה זה..

Mis Anna

New member
אני חושבת שהוא ציפה לזקיק גדול יותר ביום 12

כי הוא "הסתמך" על אשליית הביוץ ביום 14 למחזור. וזאת לא חשיבה נכונה. ככה לי זה נראה לפחות.
ואחר כך בלי לבדוק בשנית שום דבר הניח הנחה "מושכלת" לכמה יגדל אותו זקיק. בלי לבדוק בשנית. זה שגוי בעיני בכל כך הרבה מובנים.
יצא לך מעולה באמת אבל יכל להיות גם אחרת.
1. הזקיק יכל לא לגדול בכלל.. אי השפעה של ההורמונים.
2. יכלו לגדול בזמן הזה אפילו עוד 3 ואז כבר היה מסוכן להזרעה.
3. הזקיק יכל לגדול לא מספיק ולא להגיע לבשלות.
הוא שיתף אותה במחשבתו שאת לא מגיבה טוב להורמונים ובכל זאת הלך על הזרעה על עיוור זה גם לא ברור.
&nbsp
זה באמת מזל שהכל הסתדר.
עוד שבועיים פסים

shirael

New member
שמחה לשמוע שהיה בסוף זקיק גדול ויפה,

מסכימה מאוד עם אנה - הרופא לא יכול היה לדעת על בטוח שהזקיק יגדל מספיק בזמן, וגם לדעתי הוא לקח פה סיכון. המערכת של כל אישה עובדת אחרת, וגם אצל אותה אישה בין חודש לחודש יכולים להיות שינויים גדולים, גם עם תרופות.
הלוואי שלא תצטרכי יותר, אבל אם שוב קורה דבר כזה, זכותך המלאה להעלות את הספקות האלה ואם התשובה לא מספקת אותך זכותך המלאה לבקש להוסיף עוד בדיקה, נגיד יום לפני האוביטרל, כדי לוודא שהכל שם מתנהל כמו שצריך. זה הגוף שלך והתהליך שלך.
לפני חודש קרה לי משהו דומה, שבבדיקה ביום ד' הזקיקים עוד היו יחסית קטנים והרופאה אמרה סבבה, תבדקי שוב ביום א', והזרעה למחרת. הרגיש לי רחוק מדי, הרגיש לי שבטוח נפספס ככה את הביוץ, אז התעקשתי שלפחות יתנו לי לחזור על הבדיקה ביום ה' ואז נחליט. ואכן, הזקיק המוביל גדל ב-3 מ"מ ביום אחד, ולמחרת כבר עשינו הזרעה.

למעלה