ולמשחק שלנו היום:

shirael

New member
ולמשחק שלנו היום:

עזרו לשירה לנחש ילדים וילדות - האם ההפרשות המרובות והמימיות ביואב 6 הן סימן להשתרשות או תופעת לוואי של הקרינון?
האינטרנט אומר גם וגם, כמובן.
עע

מאי292

New member
המשחק הזה יהרוג אותנו

גם אני בערך יואב 6 אם תרצי נתחרפן יחד

maya678

New member
יואב 5

מרגישה דקירות בבטן התחתונה וכמו התחלה של כאבי מחזור..
לא יודעת כבר אם זה רק בראש שלי או מה.. לא סומכת על עצמי יותר

shirael

New member
עדיין לא מרגישה כלום,

אתמול היו פחות הפרשות והיום שוב שיטפון. אה וישנתי ממש חרא, שזה לא רגיל. התעוררתי באמצע הלילה, ערה לחלוטין, ופשוט שכבתי ככה, לא יודעת כמה זמן. קמתי ב-11:30 כאילו דרסה אותי משאית.
מחר אעשה בדיקת דם בבוקר, בעקרון כדי לראות מה שלום הפרוגסטרון. זה כבר יהיה יואב 9 אז מניחה שאעשה גם בטא.. אני יודעת שיש סיכוי שיהיו עדיין שאריות של אוביטרל, אבל זה ייתן לי איזו רמה בסיסית להשוות אליה את הבדיקה שאני רוצה לעשות ביום שלישי. אם הבטא תעלה אני אמשיך לקחת תמיכה ואמשיך לבדוק, אבל אם היא תרד אז אפסיק את התמיכה, ואז בתקווה המחזור לא יאחר יותר מדי להגיע.
&nbsp

shirael

New member
למה את חושבת?

הבנתי שכשמשתמשים בכל התמיכות פרוגסטרון האלה זה לגמרי משנה את ההפרשות ואי אפשר לסמוך עליהן (כאילו שאפשר לסמוך עליהן בדרך כלל..).
אגב היום בינתיים מבול, פשוט מטפטפות טיפות. אכנס מאוחר יותר לעדכן בתוצאות הדם כשיגיעו.

shirael

New member
תוצאות דם, אשמח לשמוע מה דעתכן:

אסטרדיול - 2257.0 pmol/l
פרוגסטרון 62.6
LH - (נכתוב משהו שיתהפך לעברית) - קטן מ-0.5 IU/L
ובטא 5
&nbsp
אז...... יש לי מלא שאלות!
האסטרדיול מממשממממשמשממש גבוה, למה?
הפרוגסטרון סבבה, כל הכבוד לקרינון.
ה-LH בחיים לא היה לי כזה נמוך, נראה שאין בכלל. מה זה אומר?? בהסבר לתוצאות היה כתוב PREGNANT <0.1-1.5, ואלה התוצאות הכי נמוכות במקרא שם.
והבטא, הו הבטא. בייצתי כנראה בין שישי לשבת שעבר, כלומר שבת היה יואב 1, כלומר אני היום יואב 9. הזרקתי אוביטרל בחמישי בערב לפני ההזרעה. מה הסיכוי שאני רואה שאריות מהתמיכה?

מאי292

New member
תשמעי...

אסטרוגן אכן מאוד גבוה אולי באמת מנבא הריון.
בטא סיכמנו שתבדקי שוב עוד כמה ימים ונרהה מגמה... ואז תדעי אם עולה מהמם אם יורד כנראה שאריות...
ופרוגסטרון נראה טוב ככה שאם יש משהו הוא יחזיק.

אז בשורה התחתונה נשארנו עם ????

missh1

New member
לדעתי זה הריון! לא בקטע של להשלות

זה נשמע כמו הריון ... מתרגשת בשבילך

missh1

New member
אגב, בהריון האחרון שלי

ביוא"ב 10 עשיתי בדיקת דם והתוצאה הייתה 6 וקצת או משהו כזה.. לכן נשמע הגיוני מאוד בטא 5 ביוא"ב 9...

shirael

New member
תודה נשמה..

האמת, התחלתי להרגיש מה זה מוזר... סחרחורת וחולשה ועייפות, ובא לי מתוק אבל אין לי תאבון, והמתוק שאני אוכלת לא בא לי בטוב. חשבתי שאני צמאה אבל זה לא זה.
בכל מקרה אין דרך לדעת כרגע מה הסיפור של הבטא כי לקחתי אוביטרל וזה לגמרי אפשרי שאלה שאריות עדיין.

Mis Anna

New member
דעתי

תעשי בדיקה ביתית מחר.אם היא חיובית הבטא עולה.
אם יש לך סבלנות חכי.
אבל בעיני המדדים נראים טובים מאוד ויש סיכוי טוב

shirael

New member
שמחה שהגבת

גם לי יש תחושה טובה לגבי המדדים האלה... אבל עם בדיקות ביתיות אני גמרתי, אלרגית אליהן. פשוט אעשה מחר בדיקת דם, ושוב לוודאות ביום חמישי.

shirael

New member
בדיוק נכנסתי לדווח:

אסטרדיול 675
פרוגסטרון 26
אל אייץ' 3
בטא 5
&nbsp
אשכרה, לא עלתה ולא ירדה הבטא... כנראה באמת קיזוז מול השאריות של התמיכה. וכל ההורמונים הגבוהים זה פשוט שאריות מההורמונים שלקחתי לפני הביוץ. והפרוגסטרון ככה צנח ביומיים.... רק מראה כמה הורמונים זה דבר הפכפך.
בכל אופן, הביוץ היה בשבת לפני שבוע וחצי, כבר אין לי מושג אם זה אומר שהיום יואב 10 או 11, אבל קשה לי להאמין שממספר כזה היא יכולה לגדול תוך 4 ימים לסביבות ה-100 שאמור להיות הריון בריא.
אני חופשי עם חולשה ובחילות, וקשה לי לאכול - ניגשת לאוכל מתה מרעב ונחנקת משובע אחרי שליש מנה כבר. מדהים מה שאוטוסוגסטיה יכולה לעשות...
ממשיכה בינתיים עם התמיכה, ביום חמישי אבדוק שוב.

Mis Anna

New member
וואו באמת שינוי חד

טוב.. תמשיכי לקחת. תבדקי שוב חמישי.
נקווה לטוב

Mis Anna

New member
לצערי לא

אבל אי אפשר לדעת.. לא להספיד עדיין.
יש הפתעות בחיים.

למעלה