ביוץ

maya678

New member
ביוץ

בדיקת ביוץ יצאה חיובי אתמול בערך ב17.. קימפרנו בערב (קימפרנו גם יומיים לפני).
היום הבדיקה יצאה כנראה שלילית (פס הבקרה משמעותית כהה יותר אבל הפס השני עדיין נוכח). האם זה אומר שהביוץ כבר התרחש מתישהו מאתמול להיום? היו גם כאבים חדים של ביוץ אתמול והיום בבוקר קצת.
אם נקמפר גם היום .. יש טעם? או שברגע שהיה ביוץ נגמרו הצ׳אנסים במחזור הזה?

מאי292

New member
ביוץ קורה 36 שעות אחרי

שהבדיקה חיובית.
ככה שלא פספסתם.
נשמע תזמון מושלם.
אפשר גם היום או מחר אם נשאר בכם כח.
בכל מקרה התזמון מספק בהחלט.
ותודה על התשובה למעלה

maya678

New member
מצרפת תמונה מהבדיקה היום..

לא מצליחה כבר להבחין.. זה שלילי.. נכון?
ושאלה נוספת - חשבתי שברגע שהבדיקה יוצאת שלילית זה אומר שכבר הביוץ התרחש לא? כלומר פחות מ36 שעות לא?

וברור ❤️ אני נמצאת במצב דומה מאוד לשלך ומבינה את כאבך לגמרי.

tulip32

New member
בטוחה?

בחודש שעבר ביום שהייתה לי תוצאה חיובית ,
גודל הזקיק באותו בוקר היה 22 (נבדק באולטרסאונד)
אני יודעת שהביוץ מתרחש עד 24 שעות מתוצאה חיובית.

tulip32

New member
מידע מהרשת...

מהי בדיקת ביוץ חיובית ומהי שלילית?
לאחר ביצוע הבדיקה יש להמתין בין 5-10 דקות ולהסתכל על התוצאות,
כאשר חשוב שלא להמתין זמן רב, משום שהפס יכול להעלם.
קו אחד חזק או בהיר מבשר שאין ביוץ, בעוד שתוצאה חיובית תהיה שני קווים באותה עוצמה של צבע.
אם התוצאה חיובית, עלייך לקיים יחסי מין בטווח זמן של 48 שעות כדי להגדיל את סיכוי ההפריה.

מה האמינות של בדיקת ביוץ? והאם יש מקרים שבהם היא "מזייפת"?
בדיקות הביוץ הביתיות הן אמינות ומדויקות, כל עוד הבדיקה התבצעה על פי הוראות היצרן,
כאשר היצרנים מבטיחים 99% אמינות באיתור הורמון LH.
יחד עם זאת, ישנם מקרים מיוחדים שבהם יכולה להתקבל תוצאה חיובית שגויה: כאשר אישה נמצאת בהיריון, בדיקה לאחר הפסקת גלולות (בחודשים הראשונים), אצל נשים המקבלות זריקות בטיפול פוריות, חודש ראשון לאחר הפלה וכו'.

maya678

New member
בהוראות של הבדיקה שלי

של לייף
כתוב שהביוץ מתרחש בין 12 ל36 שעות מהרגע שרואים תוצאה חיובית.
מתארת לעצמי שזה תלוי בהמון גורמים כמו מתי ביצעת את הבדיקה וגם כל אחת והגוף שלה..

METOKA27

New member
לא תמיד

לפעמים גם ברגע שיש חיובי הביוץ יכול להתחיל כל רגע

maya678

New member
עדיין משהו שלא לגמרי מובן לי..

אם הבדיקה יצאה חיובית, ויום אחרי זה שלילית - זה אומר שכבר היה ביוץ בין שני הימים האלה?
&nbsp
סליחה על החפירה בנושא.. פשוט רוצה לוודא שכיסינו לגמרי והאם צריך לקמפר גם היום (תוצאה חיובית ביום שני)

londi81

New member
את צריכה להבין את פעולת הביוץ בגוף

כ 36 שעות לפני הביוץ יש עליה חדה בהורמון שנקרא LH, הוא עולה דרמטית, ואז יורד ואז יש ביוץ... זה תהליך של 36 שעות..
הבדיקה מזהה את העליה הזו - כששני הקוים באותו צבע משמע שהעליה הדרמטית כבר החלה ולכן הביוץ צפוי בטווח של עד 36 שעות... כשהקו משנה צבע לבהיר יותר סימן שה LH כבר החל לרדת, אבל זה כאמור קורה ממש לפני הביוץ ובמהלכו...
בכל מקרה מה שצריך לזכור שביוץ היא לא פעולה נקודתית, את לא צריכה לתפוס אותה בשניה... הביצית משתחררת ל כ-24 שעות ובמקביל זרע יכול להחזיק מעמד עד 72 שעות...

למעלה