מקנאה ובא לי למות מבושה

מאי292

New member
מקנאה ובא לי למות מבושה

אז ביום ראשון חזרנו מרופא הפוריות שהמליץ על הזרעה....
ובאותו יום גיליתי שגיסתי בהריון.
ככה נסיון אחד ופוף בטא 130000
וכמובן שהיה לי יום שחור, אני אפילו לא בטוחה מה אני מרגישה.... כעס, קנאה, אכזבה, אושר, שמחה, ציפיה?
אנחנו מדברים על האחיין/ית שיהיו לי בקרוב שאני הולכת לאהוב יותר מאת החיים עצמם.
אבל מה איתי???!?!? מתי תורי????
אני כועסת על עצמי שאני מרגישה ככה מה שמכניס עוד מנעד נוסף של רגשות שליליים.

אוף בא לי למות.
רציתי לפרוק ושתגידו לי שאני לא משוגעת.

maya678

New member
ממש לא משוגעת!

זה הכי טבעי ואני לא חושבת שתוכלי למצוא מישהי שלא הייתה מרגישה ככה באותו מצב. טבעי שנרגיש רגשות קנאה כשזה משהו שאנחנו ממש רוצים.. ואם זה קורה עוד לבן אדם שקרוב אלינו אז על אחת כמה וכמה שזה יצבוט.
אבל בעיניי יש 2 סוגים של קנאה.. רעה (צרת עין) וטובה.. הגיוני שכשאת רוצה משהו ממש ממש ומישהו אחר שקרוב אלייך מקבל את זה, זה כואב אבל עובדה שאת יודעת שאת הולכת לאהוב את האחיין הזה ולפנק אותו חבלז :). אז גם תורך יגיע ואולי אפילו תגדלו אותם בהפרשים ממש ממש קטנים (אמן!)

Lily38

New member
לא בושה בכלל, גם אני מקנאה

כל העבודה שלי בהריון, שתי חברןת קרובות ילדו לא מזמן וחברה שאני גם עובדת איתה צמוד בהריון שני אחרי חודש של ניסיונות. מרגישה שמחה בשבילה אבל צורם לי, וכואב לי כי אני מנסה ומנסה ומנסה והפעם הצליחה אז ההריון נפל...משתדלת לשתתף פחות בשיחות על הריון. זמננו יגיעה , אמן בקרוב

secondtime82

New member
מבינה את התחושה

גם את הקנאה, וגם את הבושה. חוויתי את זה בדיוק. והתבאסתי על עצמי. ועבר לי. שיהיה לנו בהצלחה!

vichy86

New member
מבינה אותך לגמרי!

אני תמיד מנסה לגרש ממני את הקנאה, ובאמת אומרת לעצמי בלב- שזה לא על חשבוני ושאני לא צריכה להיות צרה :p ואמן אצלנו בקרוב..

למעלה