אז עוד יומיים המכשפה אמורה להגיע

Lily38

New member
אז עוד יומיים המכשפה אמורה להגיע

אז מה יש לנו מסיפטומים?
כאבי מחזור ✓
וירוס שלא עובר✓ ( חודש שעבר הריון כימי עשה לי דלקת בשן בינה במשך שבועיים שלא עברה גם עם אנטיביוטיקה)
כובד בעגן✓
טעם חמצמץ לכל הסכום בבית ✓
חודש ראשון שאני לא משתגעת מהציפייה...ואין לי מושג מתי היה הביוץ. אולי זה מה שיביא חודש מנצח . כבר לא מצפה

shirael

New member
אהבתי את הטעם החמצמץ!

באמת, זה סימן שהיה לך גם בחודש הקודם. אגב בהשראתך שמתי לב גם בכימי הקצרצר שלי, שפתאום לסלט האלוהי (והטבעוני, למען הסר ספק) שאני תמיד מכינה היה פתאום טעם לוואי של דגים

&nbsp
אגב, הצעה הוליסטית שלי לסיבה ל"דלקת בשן בינה" - פעם היו לי כאבים בלסת, באזור השיני בינה, שבאו והלכו במשך חודשים. היו ממש מציקים, וגם הלכו והתחזקו. השיניים היו פרפקט, אך אחד לא ידע מה הבעיה, עד שהמטפל שלי כפרה עליו אמר לי "נו זה ברור, על מה את כועסת כרגע נשמה?" ואני כזה, מה פתאום כועס- רגע, בעצם אני מאוד כועסת על משהו! וזהו, ברגע שהבנתי שאני כועסת, והכרתי בזה, אחרי כמה דקות שכחתי מהכאב והוא דעך. מאותו רגע כל פעם שכאב לי בלסת שאלתי את עצמי על מה אני כועסת, ותמיד תמיד הסתבר שבאמת כעסתי נורא על משהו ופשוט לא סיפרתי את זה לעצמי. אחרי כמה פעמים כאלה הכאבים הפסיקו לבוא...
&nbsp
מאז הכימי שלי, אחרי שירדו ההתרגשות וההורמונים, היו לי ימים מאוד מטלטלים, מלא בכי וטנטרומים שלא היו מביישים כל בן שנתיים (תודה לאל שבמרומים, רק כשהייתי לבד). כאילו היתה מלא אנרגיה רגשית שהיתה חייבת להשתחרר איכשהו, בלי קשר להאם אני מרגישה טוב או רע (הרגשתי די בסדר בחיי), אז היא פשוט השתחררה ככה.
&nbsp
אז אולי זה משהו דומה אצלך... כל הרגש העודף הזה מצא לו דרך ביטוי, בלסת. אם זה אכן זה, אז אולי כל מה שאת צריכה במקום אנטיביוטיקה זה כמה סשנים טובים של לרקוד עם מוסיקת מטאל בסלון ולפרק איזה כרית במכות

Lily38

New member
חחחח איזה מקסימה את שאת זוכרת חחח

דווקא הדלקת הייתה כי השן בינה עם חור ומתפוררת, תודה לאל עקרתי אותה לפני 3 שבועות. אבל כן גם אצלי כשה אני נמצאת בטלטלה רגשית תמיד מתנפחות השיני בינה קבוע, או יש קלקולי קיבה איומים. לגבי הטעם החמצמץ מפחדת שאני הוזה סתם כי אני מחכה לזה ( שלא נדבר על זה שהצינון לקח לי חוש טעם,ריח וחצי שמיעה,אוזניים סתומות כמו האף חחחח)...נחיה ונראה.

Lily38

New member
החלק הכי נורא זה שאני מוצאת את עצמי מלקקת את המזלגות בהגזמה

להבין עם חמוץ לי או לא...צריך לראות את הפרצוף של בעלי באותו הרגע...

למעלה