לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2097020,970 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'למישהי יש תובנות?'
למישהי יש תובנות?
03/01/2019 | 11:21
11
197
התור לרופאה רק שבוע הבא....
הבוקר גם בעלי הנסיך מסר את מרכולתו לבדיקה.
תוצאות שלי ליום 3 של הוסת-
LH 5.6
 7.8 FSH
פרולקטין- 209
E-2 203
DHEA 4.9

נראה תקין.. השאלה אם יש משהו מעניין?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'האסטרודיול גבוה ליום 3'
האסטרודיול גבוה ליום 3
<< ההודעה הנוכחית
03/01/2019 | 12:23
3
101
בדרכ זה אמור להיות עד 150 ביום 3 למחזור
כנראה שזה מעיד על רזרבה נמוכה אפילו שfsh תקין 
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואלה? אוקיי טוב לדעת....'
וואלה? אוקיי טוב לדעת....
03/01/2019 | 12:44
2
65
תודה על המענה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא מדוייק ואל תלחצי'
לא מדוייק ואל תלחצי
03/01/2019 | 14:15
1
81
זה נכון שe2 ממסך  fsh  ושיש ציפיה לרמה של בערך 150
אבל מפה ועד לחשוב שיש לך בעיית רזרבה הדרך ממש ארוכה.... לדעתי כל רופא פריון שתפגוש יגיד לך שהפרופיל ההורמונלי סבבה לגמרי.
בהצלחה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה, כמובן שאני כבר בסרט'
תודה, כמובן שאני כבר בסרט
03/01/2019 | 15:13
62
אבל תודה,
הרגעת אותו קצת
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא מתמצאת בפרטים הקטנים,'
לא מתמצאת בפרטים הקטנים,
03/01/2019 | 22:54
6
77
אבל ממה שאני רואה אצלי, ההורמונים שלא מתנהגים בדיוק לפי הספר כנראה כן משפיעים לרעה, אפילו אם לכאורה הם תקינים. למשל ה-LH שלי נוטה להיות גבוה בתחילת החודש יחסית, אפילו שתקין, ובימים הבאים משייט לו ברמה גבוהה מאוד. מרופאים ששאלתי ומהאינטרנט אף אחד לא אומר שזה בעייתי, אבל עדיין, בחודש שעבר כשהזרקתי מנופור כל יום והצלחתי להשיג הריון כימי אחרי שנה+ בלי שום תוצאה, הופס, ה-LH היה נמוך כל החודש. אותו סיפור עם האסטרדיול, שלי תמיד 240 לפחות בתחילת החודש ואף פעם לא אמרו לי שזה לא בסדר, וגם לפי הסקאלה של הבדיקת דם זה תקין לגמרי, אבל בבדיקות שעשיתי היום אחרי חודש על מנופור פתאום היה רק 185.

רוצה להגיד שיש פה גם שלילי וגם חיובי.
השלילי זה שנראה, לפחות מהנסיון שלי, שאכן כדאי שההורמונים יהיו כמה שיותר קרובים למה שצריך להיות "לפי הספר".
החיובי הוא שנראה שגם אם זה לא ככה, זה בהחלט ניתן לתיקון, ואולי אפילו בלי יותר מדי קושי (כל עוד אין לך פחד יוצא דופן ממחטים ). תהיי אופטימית, יש למה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני לא מסכימה איתך...'
אני לא מסכימה איתך...
04/01/2019 | 09:46
5
63
הגוף לא קורא את הספר.. ולמעשה הספר הוא סוג של ממוצע של הרבה גופים. כל אחת מאיתנו שונה, וגם כל חודש התהליך הזה משתנה...
זה שאנחנו מחפשות הסברים ורציונליות בכל דבר, ואם אנחנו רואות סטייה קטנה, פתאום זה מסביר הכל.. זה האופן שבו המוח שלנו חושב אבל ממש לא האופן שהגוף שלנו עובד..
ההריון הכימי שלי הגיע בהזרעה שהייתה הכי לא בזמן, אחרי ביוץ, ואם E2 מטורף ביום שלוש...
הרעיון הוא שצריך לקבל שאנחנו (וגם הרופאים) לא יודעים הכל, שהגוף חכם יותר מאיתנו, ושלפעמים עודף מידע ומעקב יוצרים סטרס לא מועיל, כי אנחנו כבר נזרקות לרזרבה נמוכה או לזה שאנחנו לא לפי הספר...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'סטיה קטנה?'
סטיה קטנה?
04/01/2019 | 12:45
4
54
אני האחרונה שתאמין בעיניים עצומות לכל מה שהרפואה אומרת, אבל כשיש הורמון שאמור להיות משהו והוא באופן מתמיד משהו אחר (למשל ה-LH אצלי, שזה היה מאוד מאוד ברור), ועדיין לא משיגים את התוצאה הרצויה, אז כן, זה אחד החשודים העיקריים. לא מבינה למה לטמון את הראש בחול? כל התהליך הזה שכולנו עוברות כאן הוא תמיד הליכה על חבל דק בין להישאר עירניות ולחקור וללמוד כדי לא להרדם בשמירה, ומצד שני לא להיטרף לגמרי לתוך התהליך הזה ולהכנס לאובססיות. יש אמצע. בתגובה שכתבתי למאי ניסיתי ללכת על הקו הזה, כדי לתת לה מצד אחד את המידע, מהנסיון שלי לפחות, ומצד שני להרגיע אותה שבסך הכל היא בסדר.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כי במקרה של מאי מדדו לה E2 של 200 ביום שלישי'
כי במקרה של מאי מדדו לה E2 של 200 ביום שלישי
04/01/2019 | 13:19
3
44
וזה קורה להמון בנות, ואצל רובן זה ממש לא מעיד על רזרבה שחלתית נמוכה כפי שמיהרו להציע פה למאי..
יש לנו כל כך הרבה סיבות להלחץ, וזה ממש לא אומר שצריך לדחוף ראש לאדמה, אבל גם לא לחפש סיבות בכח
בהצלחה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נכון. אבל כן להיות עם יד על הדופק'
נכון. אבל כן להיות עם יד על הדופק
04/01/2019 | 14:21
2
52
וכן לברר מה זה אומר ולבדוק לעומק
אצלי היה fsh 12 ביום 3 ואסטרודיול תקין 140 . ובכל זאת ב4 חודשים הצלחתי להכנס 3 פעמים להריון. כך שרזרבה נמוכה לא תמיד משפיעה על פוריות האישה 
כן לחכות לבדיקת זרע של הבעל שזה כנראה יתן תמונה יותר ברורה למצב
המון בהצלחה ובשורות טובות 
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כולכן צודקות ומקסימות'
כולכן צודקות ומקסימות
04/01/2019 | 19:02
1
63
חזרו בדיקות הזרע ששם הבעיה יותר ברורה...
בכל מקרה החלטנו לחכות עם האכילת ראשים עד אחרי התור אצל הרופאה בשבוע הבא.
תודה על הדעות והתובנות.
ונחכה לבאות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ממליצה לך להכנס לפורום פוריות'
ממליצה לך להכנס לפורום פוריות
06/01/2019 | 12:45
49
שם מאוד הרגיעו אותי ונתנו לי להבין שהבעיה שיש לי היא מזערית 
שיהיה בהצלחה ובשורות טובות
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

12:19 | 25.03.19 shirael
13:55 | 23.03.19 noa199210
16:12 | 22.03.19 בורחת ואין רודף
14:46 | 22.03.19 tinkerbellyr
09:00 | 22.03.19 בורחת ואין רודף
07:34 | 22.03.19 שלי 331
09:13 | 20.03.19 שלי 331
05:52 | 20.03.19 maya678
14:01 | 19.03.19 אופטימית 123
19:56 | 17.03.19 mikmik291
22:48 | 15.03.19 noa199210
21:01 | 14.03.19 kishulala

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ