למישהי יש תובנות?

מאי292

New member
למישהי יש תובנות?

התור לרופאה רק שבוע הבא....
הבוקר גם בעלי הנסיך מסר את מרכולתו לבדיקה.
תוצאות שלי ליום 3 של הוסת-
LH 5.6
7.8 FSH
פרולקטין- 209
E-2 203
DHEA 4.9

נראה תקין.. השאלה אם יש משהו מעניין?

METOKA27

New member
האסטרודיול גבוה ליום 3

בדרכ זה אמור להיות עד 150 ביום 3 למחזור
כנראה שזה מעיד על רזרבה נמוכה אפילו שfsh תקין

londi81

New member
לא מדוייק ואל תלחצי

זה נכון שe2 ממסך fsh ושיש ציפיה לרמה של בערך 150
אבל מפה ועד לחשוב שיש לך בעיית רזרבה הדרך ממש ארוכה.... לדעתי כל רופא פריון שתפגוש יגיד לך שהפרופיל ההורמונלי סבבה לגמרי.
בהצלחה

shirael

New member
לא מתמצאת בפרטים הקטנים,

אבל ממה שאני רואה אצלי, ההורמונים שלא מתנהגים בדיוק לפי הספר כנראה כן משפיעים לרעה, אפילו אם לכאורה הם תקינים. למשל ה-LH שלי נוטה להיות גבוה בתחילת החודש יחסית, אפילו שתקין, ובימים הבאים משייט לו ברמה גבוהה מאוד. מרופאים ששאלתי ומהאינטרנט אף אחד לא אומר שזה בעייתי, אבל עדיין, בחודש שעבר כשהזרקתי מנופור כל יום והצלחתי להשיג הריון כימי אחרי שנה+ בלי שום תוצאה, הופס, ה-LH היה נמוך כל החודש. אותו סיפור עם האסטרדיול, שלי תמיד 240 לפחות בתחילת החודש ואף פעם לא אמרו לי שזה לא בסדר, וגם לפי הסקאלה של הבדיקת דם זה תקין לגמרי, אבל בבדיקות שעשיתי היום אחרי חודש על מנופור פתאום היה רק 185.
&nbsp
רוצה להגיד שיש פה גם שלילי וגם חיובי.
השלילי זה שנראה, לפחות מהנסיון שלי, שאכן כדאי שההורמונים יהיו כמה שיותר קרובים למה שצריך להיות "לפי הספר".
החיובי הוא שנראה שגם אם זה לא ככה, זה בהחלט ניתן לתיקון, ואולי אפילו בלי יותר מדי קושי (כל עוד אין לך פחד יוצא דופן ממחטים
). תהיי אופטימית, יש למה.

londi81

New member
אני לא מסכימה איתך...

הגוף לא קורא את הספר.. ולמעשה הספר הוא סוג של ממוצע של הרבה גופים. כל אחת מאיתנו שונה, וגם כל חודש התהליך הזה משתנה...
זה שאנחנו מחפשות הסברים ורציונליות בכל דבר, ואם אנחנו רואות סטייה קטנה, פתאום זה מסביר הכל.. זה האופן שבו המוח שלנו חושב אבל ממש לא האופן שהגוף שלנו עובד..
ההריון הכימי שלי הגיע בהזרעה שהייתה הכי לא בזמן, אחרי ביוץ, ואם E2 מטורף ביום שלוש...
הרעיון הוא שצריך לקבל שאנחנו (וגם הרופאים) לא יודעים הכל, שהגוף חכם יותר מאיתנו, ושלפעמים עודף מידע ומעקב יוצרים סטרס לא מועיל, כי אנחנו כבר נזרקות לרזרבה נמוכה או לזה שאנחנו לא לפי הספר...

shirael

New member
סטיה קטנה?

אני האחרונה שתאמין בעיניים עצומות לכל מה שהרפואה אומרת, אבל כשיש הורמון שאמור להיות משהו והוא באופן מתמיד משהו אחר (למשל ה-LH אצלי, שזה היה מאוד מאוד ברור), ועדיין לא משיגים את התוצאה הרצויה, אז כן, זה אחד החשודים העיקריים. לא מבינה למה לטמון את הראש בחול? כל התהליך הזה שכולנו עוברות כאן הוא תמיד הליכה על חבל דק בין להישאר עירניות ולחקור וללמוד כדי לא להרדם בשמירה, ומצד שני לא להיטרף לגמרי לתוך התהליך הזה ולהכנס לאובססיות. יש אמצע. בתגובה שכתבתי למאי ניסיתי ללכת על הקו הזה, כדי לתת לה מצד אחד את המידע, מהנסיון שלי לפחות, ומצד שני להרגיע אותה שבסך הכל היא בסדר.

londi81

New member
כי במקרה של מאי מדדו לה E2 של 200 ביום שלישי

וזה קורה להמון בנות, ואצל רובן זה ממש לא מעיד על רזרבה שחלתית נמוכה כפי שמיהרו להציע פה למאי..
יש לנו כל כך הרבה סיבות להלחץ, וזה ממש לא אומר שצריך לדחוף ראש לאדמה, אבל גם לא לחפש סיבות בכח
בהצלחה!

METOKA27

New member
נכון. אבל כן להיות עם יד על הדופק

וכן לברר מה זה אומר ולבדוק לעומק
אצלי היה fsh 12 ביום 3 ואסטרודיול תקין 140 . ובכל זאת ב4 חודשים הצלחתי להכנס 3 פעמים להריון. כך שרזרבה נמוכה לא תמיד משפיעה על פוריות האישה
כן לחכות לבדיקת זרע של הבעל שזה כנראה יתן תמונה יותר ברורה למצב
המון בהצלחה ובשורות טובות

מאי292

New member
כולכן צודקות ומקסימות

חזרו בדיקות הזרע ששם הבעיה יותר ברורה...
בכל מקרה החלטנו לחכות עם האכילת ראשים עד אחרי התור אצל הרופאה בשבוע הבא.
תודה על הדעות והתובנות.
ונחכה לבאות

METOKA27

New member
ממליצה לך להכנס לפורום פוריות

שם מאוד הרגיעו אותי ונתנו לי להבין שהבעיה שיש לי היא מזערית
שיהיה בהצלחה ובשורות טובות

למעלה