יואב 11 בערך, התחילו הפרשות לפני מחזור..

shirael

New member
יואב 11 בערך, התחילו הפרשות לפני מחזור..

באסה. זה לא ממש הכתמה, יותר שההפרשות נהיו מאוד נוזליות ותפסו קצת צבע, שזה בדיוק מה שקורה כשהפרוגסטרון מתחיל לצנוח לקראת מחזור חדש.
דווקא היתה לי קצת תקווה החודש, ביואב 7 פתאום היתה הפרשה ורדרדה בהירה בהירה לכמה שעות, וחשבתי שאני מרגישה את הרחם קצת יותר מהרגיל. טעיתי. שוב.
יאללה, חוזרת לעבודה, לחייך לתיירים מבחוץ ומבפנים כזאת עייפות מכל החרא הזה.

מאי292

New member
אוף מעצבן

את עוקבת אחרי חום שחר? האם עדיין גבוה?
&nbsp

Mis Anna

New member
מקווה שאת טועה ועוד תופתעי

אגב.. האם קיבלת תמיכה של פרוגסטרון?
מחזיקה אצבעות להמהפך

LEELEE7

New member
פרוגסטרון

לי יש הכתמות חומות כ-4 עד 7 ימים לפני המחזור. שבוע שעבר הייתי אצל הרופאת נשים שלי והיא אמרה רק להתחיל מעקב זקיקים, בלי תמיכה של פרוגסטרון. נרטה לי אבוד מראש בגלל ההכתמות...

shirael

New member
מעולם לא היו לי סימנים של מחסור...

תמיד עוברים 14 ימים מלאים מהביוץ עד הווסת, ובדרך כלל גם אין הכתמה בימים שלפני. כמו שאמרתי, גם כרגע זאת לא בדיוק הכתמה... פשוט היו איזה פעמיים במשך היום שהרגשתי שמשהו נוזל שם, כמו במחזור כשהכוסית מלאה מדי, ואחר כך ראיתי שזה הפרשה רגילה, רק במרקם נוזלי יותר ועם צבע טיפה כהה יותר. בחודש שעבר היה לי גם משהו כזה, ואחריו יומיים בלי כלום ורק אז מחזור. זה פשוט סימן שזה מתקרב. אולי בנסיון הבא אקפוץ לבדיקת דם שבוע אחרי הביוץ לוודא שהכל שם תקין. בכל מקרה ממה שאני מבינה גם אם הפרוגסטרון קצת נמוך זה יותר לכיוון של היקלטות ואז הפלה ופחות לכיוון של "כלום לא קורה אף פעם"..

maya678

New member
אני יואב 10 בערך

ומתחילה גם לקבל את כל התסמינים של לפני מחזור.. התכווצויות, נפיחות והתחילו גם לכאוב לי הרגליים משום מה..
מבאס ממש, בא לי שכבר אקבל ולסיים עם זה. ולא לחשוב כל הזמן אולי בכל זאת..

אבל לגבי ההפרשות - למה התכוונת? לא חושבת ששמתי לב שההפרשות שלי השתנו מלפני שבוע לעכשיו.. למה עליי לצפות?

shirael

New member
זה לא קבוע,

אצל כל אחת יש סט אחר של סימנים, וגם זה משתנה מדי פעם. את ההפרשה שלי תיארתי בפירוט מוגזם גם ככה בהודעה הקודמת, אז תקראי שם שוב

בעקרון ככל שרמת הפרוגסטרון יורדת בסוף המחזור ההפרשות נהיות פחות סמיכות ולבנות ויותר נוזליות (מזכיר את התקופה שלפני הביוץ).

shirael

New member
כנראה שהייתי בעצם יואב 12

והיום יואב 14, דם טרי. מחר כנראה יתחיל המחזור על אמת. כבר סיימתי את הסיבוב שלי בשאול, מרגישה שוב סבבה, חיבוקים לכולן

למעלה