שאלה לגבי מעקב עם מקלוני ביוץ-

vichy86

New member
שאלה לגבי מעקב עם מקלוני ביוץ-

קרה למישהי שהמקלונים לא זיהו בכלל ביוץ, אבל נניח אם היא עשתה אולטראסאונד כן ראו שהיה בעצם ביוץ והמקלונים בכלל לא עלו על זה??

עשיתי הבוקר בדיקת ביוץ, לפי המקלונים - בגדול אין אף פס שני או שהשני ממש ממש בהיר על כמעט הבלתי נראה. אבל לדעתי אני ממש מרגישה תחושות שונות של "משהו שקורה" בצד באיזור השחלות כאילו זה בתהליך..
לפי חום השחר עוד לא היה ביוץ.

היו לי מקרים שמקלוני ביוץ זיהו אצלי ביוץ (של חברה מהארץ), אבל גם בגלל שאני משתמשת במקלונים שקניתי לאחרונה מחברה אחרת, זולה, דרך איביי (של ONE TEST מאנגליה, לא מסין אגב) והפסים שם מממממש בהירים, גם הפס בקרה, זה קצת מחרפן וקשה לראות.
תוהה אם אולי המקלונים האלה לא אמינים פשוט ולשלם יותר ולחזור למקלונים שאני יותר מכירה מהארץ.

METOKA27

New member
אצלי תמיד היו אמינים

גם אלה מסין
אולי יש כאלה שעליהם זה לא עובד
בכל מקרה הכי בטוח מעקב זקיקים ובדיקות דם

METOKA27

New member
כהה

ואם יש ביוץ הפס השני גם כהה כמןהו
אם לא, הפס חלש
מוזמנת לחפש בשרשורים פה מקלוני ביוץ שלי

vichy86

New member
חיפשתי עכשיו. זה לא נראה כמו פס הבקרה אצלי..!!

הזמנת גם מאיביי?
מקווה שלא יהיה צורך, אבל יש לך לינק?

LEELEE7

New member
אני לא בטוחה לגביי

היי,
אני גם מתחילה לחשוב שיש מצב שאצלי לא אמין ממש.
המחזור שלי מאוד מאוד סדיר, וכאבי ביוץ יש לי בתזמון טוב, אבל המקלונים לא מראים ביוץ. המקלונים מראים פס שני שהולך ומתחזק מיום ליום, אבל מיד אחכ מגיעה הירידה בעוצמתו (בערך בזמן שאמור להיות הביוץ), אבל לעולם לא הגיע לעוצמה חזקה כמו הפס ביקורת (שעפי המדריך, בכדי להגיד שהיה ביוץ, צריך שהפס השני יהיה זהה לפחות בעוצמתו לביקורת).
המדקרת שלי אמרה לי שבלימודיה אמרו להם שהמקלונים האלה לא טובים לרוב האוכלוסיה בכלל.
שבוע הבא יש לי תור לרופאת נשים, אחרי בדיקות דם הורמונליות. נראה מה היא אומרת... (אולי אני פוליציסטית? לא יודעת. המחזור שלי דופק כמו שעון, אבל אני בעלת משקל עודף גבוה מאוד).

למעלה