עולה כיתה..

shirael

New member
עולה כיתה..

כצפוי המחזור מתחיל להתקרב (כל הסימנים כבר פה והתחילה הכתמה) והרופאה מעלה אותי כיתה - מהשבוע הבא אתחיל להזריק מנופור, בתקווה גם לגייס כמה ביציות וגם להצליח לתזמן יותר ביעילות את הביוץ לצורך הזרעה, כי זה לא הגיוני שכל חודש הוא "בורח" לנו בשנייה שהזקיק מגיע ל-17מ"מ, שזה די קטן, עם אסטרוגן יחסית לא גבוה.
בנוסף החלטתי שאני עושה צילום רחם, עוד החודש, ושאני עושה את הצילום המשודרג שלא כואב ולא מפריע לחודש נסיונות, כי אני יכולה. הרופאה כיוונה אותי לכמה בתי חולים שיש להם את הבדיקה עם טופס 17, לא בטוח שעם מכבי, צריך פשוט להתקשר ולשאול. אם מעניין פה מישהי אחזור לדווח.
ראיתי שיש מחסור חמור בארץ באיקקלומין אז הצטיידתי בפרוטקציה ב-3 חפיסות שלמות! אני רואה עכשיו שלא אצטרך אותן, יש למישהי פה רעיון מה אפשר לעשות איתן? אשמח לתת באהבה למישהי שמחפשת, בטח יש בנות שמחפשות את זה בנרות, אבל לא יודעת איך למצוא כאלה.

shirael

New member
כמו כן,

החודש הקפדתי לא לעקוב, לא למדוד חום, לא לבדוק הפרשות ולא לתעד כלום. חשבתי על כל דבר אפשרי חוץ מהריון ולא נתתי לעצמי לברוח למחשבות אובססיביות. שמחה לראות שהחודש עבר בקלילות ובלי סבל מיותר, שזה כנראה הדבר הכי חשוב לי כרגע.

Mis Anna

New member
בהצלחהההה

אל תלחצי זה לא כזה נורא...
מה שכן מעקב מעקב מעקב... צמוד צמוד.. שלא תגיעי לגירוי יתר...
מקווה שאת טועה ובכל זאת נקלטת החודש. אבל אם לא אז מקווה שבאמת זה מה שיעשה את ההבדל וכמובן שחייב סוף סוף הזרעה.
&nbsp

shirael

New member
תודה!

כן אני מרגישה סבבה האמת... קיבלתי מינון 37.5 שזה בערך הכי קטן שיש במזרק אז מקווים שזה באמת יעבוד בלי לעשות בעיות.

shirael

New member
רק הכתמה בינתיים.

מאחר שהביוץ היה ביום ראשון אני לא מצפה שיתחיל ממש עד מחר לפחות..

shirael

New member
כמובן שקיבלתי

ממש בשעות האחרונות. ידעתי שאני לא בהריון... אבל אני מרגישה סבבה לגמרי
מחר בבוקר אולטרסאונד ודם ואז קדימה להזרקות.

Lily38

New member
העיקר האופטימיות!

בהצלחה רבה רבה, מחזיקה לך את כל האצבעות וגם ברגליים

haych

New member
לגבי האיקקלומין

פרסמי בפורום פוריות - בטוחה שיש בנות שישמחו.
בנוסף, יש קבוצות בפייסבוק, כדוגמאת "תרופות פוריות מוסרים באהבה".

בהצלחה!

shirael

New member
מעולה, בדיוק מה שחיפשתי!

אנסה בפייסבוק וגם בפורום. תודה

למעלה