הפרשות דמיות 5 ימים לאחר ביוץ

Lily38

New member
הפרשות דמיות 5 ימים לאחר ביוץ

היי בנות.
להארכתי עברו 5 ימים מהביוץ ( בערך פלוס מינוס יום) והיום פתאום התחילו לי הפרשות דמיות ורודות עם סיבים אדומים(סליחה על התיאור), מה זה?! אמורה לקבל רק ביום שבת הבא (ב8.12).

shirael

New member
הופה, נשמע טוב!

כמובן שהשונות אינסופית מאישה לאישה ומהריון להריון, אבל מה שאת מתארת מתאים לא רע מבחינת אופי הדימום והתזמון שלו - להשתרשות של עובר ברחם. מחזיקה בשבילך אצבעותשזה אכן המצב, נראה לי שתוכלי לעשות בדיקה כבר לפני יום שבת הבא.

Lily38

New member
תודה:

לא לא לא לא, רק אחרי האיחור חחח, דיי לאכזבות. נחכה ונראה...גם תקופה עמוסה בטירוף לכן קל לא לחשוב על זה .

shirael

New member
וואי לגמרי,

אני כבר יואב 9 ונחושה בדעתי לשמור על קור רוח ולהתעסק ב-כ-ל דבר אחר חוץ מהריון, וכמו שאמרת, לא לעשות שום בדיקה עד איחור.

Lily38

New member
ונראלי שאני מבייצת היום....כאבי ביוץ. כנראה זה היה הפרשת ביו

shirael

New member
אוי

טוב אני לא יודעת איך בדקת ביוץ לפני 5 ימים ועד כמה זה ודאי. אם היה ביוץ בטוח אז כאבים יכולים גם כן להיות קשורים להשתרשות... אבל את מכירה את הגוף שלך הכי טוב.

Lily38

New member
אני כבר לא יודעת...

לפני שהתחלנוצלנסות הוא היה כמו שעון. היום הגוף מתחרפן לי אני כבר לא מבטנה מה קורה... זיהיתי ביוץ לפי גם כאבי ביוץ והפרשות אופייניות...פתאום עכשיו שוב יש כאבים חזקים בצד שמאל כמו ביוץ...

shirael

New member
אז נשמע שהדבר הכי טוב לעשות

זה לדאוג לצד הפרקטי ליתר בטחון (זאת אומרת לקמפ"ר), ולתרגל מהצד הנפשי את האיזון להיות בחוסר ידיעה הזה ובחוסר שליטה.
אגב גם אצלי היה כבר מחזור סדיר לגמרי במשך שנים, למרות הפוליציסטיות, אבל ברגע שהתחלנו לנסות הוא התחיל להשתגע.

Lily38

New member
את מתה מצחוק

עכשיו יש קצת בצד ימין גם ובצד שמאל וכאבי מחזור באמצע...אולי זה חא ביוץ בכל זאת ������

למעלה