וואו כמה זה קשה להיכנס להיריון...

המכילה

New member
וואו כמה זה קשה להיכנס להיריון...

אני כל כך שמחה שנתקלתי בפורום הזה.
אני אחרי ניסיונות של 8 חודשים להיכנסל להריון (בת 32).
לא חשבתי שזה יהיה כל כך מסובך. יכול להיות שאפילו חטאתי בחטא ההיבריס שאמרתי לבעלי, בניסיון הראשון נצליח (כמו שהיה לאחותי ולבת דודתי).
אני כמה ימים לפני מועד הוסת וכל הציפייה הזו הפכה להיות קשה מנושא. הפחד ששוב זה לא יצליח ולהיכנס שוב לאותו מעגל של ניסיונות ואכזבות.
אני בטוחה שכולכן כבר קראתן את זה מאות פעמים ומרגישות גם אותו הדבר, אבל חשוב לי לפרוק.
אין לי כל כך עם מי לדבר על זה. אצל אף אחד אצלי במשפחה לא לקח יותר מכמה חודשים ספורים להיכנס להיריון וגם כולם מתחילים לשפוט ולהגיד שלבעלי יש בעיה ממש בלי סיבה.
ועכשיו לשאלה קונקטרית:
האם רופא נשים יכול לשלוח לבדיקות לתחילת בירור פוריות או שצריך ללכת לרופא מומחה לפוריות?
תודה

Mis Anna

New member
כל כך מובן התחושות שלך

במיוחד כשיש כזה לחץ מסביב
רופא נשים רגיל גם יכול לשלוח לבדיקות. אם את רוצה להתחיל בירור תתחילי מפרופיל הורמונלי.

ונילית1

New member
איתך פחות או יותר באותו שלב

גם אני בת 38, מנסים בערך 10 חודשים.
רופא הנשים שלי הפנה אותי לבדיקת פרופיל הורמונלי (בדיקת דם) וצילום רחם.
את בעלי הפנה לבדיקת זרע... הכל תקין.
לקחתי איקקלומין בהמלצת רופא הנשים ולא עזר, עכשיו בסבב שני.
אם לא יעזור, כבר קבעתי תור לרופאה מומחית לפיריון.
אני ממליצה לך לעשות את הדברים במקביל, קחי הפניה לרופא מומחה ותעשי במקביל לפחות בדיקת דם ובדיקת זרע.
גם ככה יכול להיות שיקח זמן עד לתור למומחה.
מבינה את התסכול כי אני חווה אותו בעצמי. אף אחד אצלנו לא יודע ואני מעדיפה שככה ישאר. אני אדם מאוד פרטי ובעיקר כשזה נוגע לנושאים האלו.
שיהיה לנו בהצלחה!

המכילה

New member
תודה

שיהיה גם לכם בהצלחה!
קצת קשה לשמור על זה בפרטיות כשכולם שואלים בכל מקום בבית, בעבודה וכו' אם אני בהיריון...

בכל מקרה נקווה לטוב, אין ברירה אחרת!

לואיזה20

New member
לצערי מכירה את התחושה

אנחנו מנסים כבר שלושה חודשים , אני בת 38 וזה מתסכל מאוד שאין הריון והיו לי מחשבות אפילו לוותר ולהתמקד בעבודה ולשכוח... אולי זה סוג של בריחה מהמציאות הכואבת .. אני לא יודעת מה יהיה עלינו ..

המכילה

New member
לואיזה היקרה

אני מאןד מתקשה שלא לחשוב על זה אבל עדיף כמובן לשחרר...עובדת על זה.
3 חודשים זה לא הרבה זמן לנסות ואולי תיקלטי בזמן הקרוב. אם לא יצליח ב 3 חודשים הקרובים תפני לרופא נשים להתייעץ.

נקווה לבשורות טובות!

למעלה