המתנה קשה

Mis Anna

New member
המתנה קשה

עוד שבוע... מה איתכן?

אכן ארוךךךך

אני גם התייאשתי מבדיקות מוקדמות אז בכלל לא בודקת לפני האיחור.
הגעתי למסקנה שקל הרבה יותר להתמודד עם הווסת ותחילת מחזור חדש מאשר עם בדיקה שלילית ואז להמתין לווסת בעודי יודעת שאין סיכוי, כאילו זה ימים שהם בזבוז זמן ושתבוא כבר הוסת!
אז ההמתנה שלי היא 15 יום. כי אצלי הווסת מופיעה רק אחרי 14 ימים שלמים ומלאים מהביוץ.

היום אני ביואב 14. נראה אם תגיע מחר. לא אופטימית במיוחד כי אין לי שום תופעות הריון.
הדבר היחיד המוזר הוא שלא יצא לי החצ׳קון מחזור שלי חחחח אבל זה כבר קרה בעבר ועדיין הווסת הגיעה.

מקווה ממש ממש בשבילך ובשביל כולן פה לסיבוב מנצח!

Mis Anna

New member
מאחלת לך שלא יגיע

אני בכלל לא יכולה לבדוק מוקדם כי אני מקבלת זריקות hcg לתמיכה. הכי מוקדם שאני יכולה לבדוק זה יום ראשון. ויום שני אני גם ככה עושה בדיקת דם כבר.
&nbsp

תודה. הגיעה כצפוי בול בזמן במלוא הדרה.

לא יודעת מה כבר יכול להיות שונה בחודש אחר שכן יצליח. מנסים כבר 7-8 חודשים מאז האובדן. וכביכול הכל תקין. מלבד כמובן הגיל שלא הולך אחורה.

כמו שכתבתי בעבר כנראה שהכי נכון זה לקבל את זה שלא יהיו לי עוד ילדים ולהמשיך הלאה לדברים אחרים בחיים. גם לזה יש יתרונות בהחלט. רק שאחרי שכל כך נקשרתי להריון שאיבדתי ממש קשה לי לסיים בכזה טון צורם.

מקווה מאוד עבורך לחודש מנצח.

Mis Anna

New member
מקווה שחודש הבא תצליחו

אל תוותרי.. מחזיקה לך המון אצבעות. קחי כמה ימים לנפש ואז תחזרי בפול כוח

מאי292

New member
אוףףף חודש מעצבן ומוזר

לא מבינה מה נסגר עם חום השחר החודש... אני קצת מקוררת ואני מקווה שזה כל הסיפור, זנחתי את מקלוני הביוץ כי אין לי סבלנות לזה.
מודדת חום כל בוקר עוקבת אחרי צוואר הרחם וההפרשות.
איבדתי אמון בחודש הזה כבר.
רק בא לי לבכות מהתסכול.

Mis Anna

New member
וואי באמת נראה מתיש

תמשיכי לבדוק מקווה שהחום יעלה בקרוב. בכל מקרה אתם מכסים יפה.

shirael

New member
מנסה פעם רביעית להשיב מדפדפן אחר,

נראה אם זה יופיע הפעם...

shirael

New member
אוקיי אני רואה שזה עובד...

החודש אני עוקבת עם האפליקציה של Fertility Friend והיא פשוט מדהימה, כמה מידע יש שם, כמה כלים לניתוח, ממש מעולה. לפיה אני כרגע ביואב 7, הרופאה ביקשה שאעשה בדיקה ב-1.11 והזמן זוחל לו לאט... חוץ מפטמות מממממממממש רגישות (סליחה), שזה משהו שהיה קורה לי הרבה בחודשים שהמחזור היה סדיר יחסית, אין לי שום סימנים. לפני כמה דקות היה לי גל של בחילה אבל אולי זה קשור לזה שאכלתי אבטיח בעשר בלילה תוך רביצה על העוקם מול הטלויזיה

לפחות הטמפרטורה במגמת טיפוס שזה נחמד לראות. מצד אחד אני די פסימית כי לא נראה לי סביר שזה פתאום הצליח. מצד שני אני יודעת שהיו 3 זקיקים שזה לא הולך ברגל. עע, כל פעם מחדש אני מגלה שהשלב שלפני הביוץ - הבדיקות והריצות והסידורים והתיאומים והתזמונים - הרבה יותר קל נפשית כי את מרגישה שאת בעשייה, שיש לך השפעה על משהו. השלב של עכשיו, של ההמתנה השקטה, כשהכל כבר לא בידיים שלך - זה מה שצריך בשבילו עצבים של בודהה.

Mis Anna

New member
הבעיה עם תסמינים

שהרבה מהם ניתן לשייך לאוביטרל. הרי הכנסת לגוף הורמון הריון. את תרגישי בהריון. ולכן זה מאוד מבלבל. אני קיבלתי החודש גם חיזוק נוסף של אוביטרל 3 ימים אחרי הביוץ אז חגיגה... בנוסף לתמיכה שמעלה את הפרוגסטרון גם כיף חיים.
החום שלי במהלך היום עומד קבוע על 37.4-37.7 ואני מרגישה גלי חום כל היום.
חום השחר קצת בעייתי כי אני לא מצליחה למדוד אותו בצורה אמינה בגלל קימות בלילה. אבל מעל הקאבר.
מליוני תסמינים. באמת. יובש בעור שפתיים ופנים. אף גדוש שזה קבוע אצלי בהריונות. נפוחה ממשששששש. כאבי מחזור כל הזמן בערך. פטמות כואבות. צרבות נוראיות. הכל מהכל...
מקווה שזה זה. בעיקר שהתסמינים מתגברים מאוד ביומיים האחרונים.
ולא דועכים כצפוי.

למעלה