בדיקה ביתית חיובית ודם שלילית

nanag8

New member
בדיקה ביתית חיובית ודם שלילית

היי בנות, אני ממש מבולבלת, אני ביום ה-32 למחזור
אחרי הפלה שעברתי לפני 5 חודשים, המחזורים האחרונים שלי היו 30 ימים, 30 ימים ו27 ימים היה האחרון
בשבוע האחרון התחלתי להרגיש קצת בחילות(שיכול להיות פסיכולוגי), אבל גם התחילה לי נשירה מטורפת שאופיינית אצלי מאוד בהריונות ויש לי כמו כאבי מחזור חלשים חלשים מיום חמישי כבר שמזכירים לי כאבי התרחבות לגמרי!
אתמול עשיתי על הבוקר בדיקת שתן ויצאה חיובית עם פס מאוד חלש אך קיים,
היום הלכתי לבצע בדיקת דם להריון והייתי בטוחה שתצא חיובית אבל יצא נמוך מ-2
אין שום זכר לדימום או מחזור והבחילות עדיין קיימות אצלי
קרה למישהי משהו בסגנון ?? זה ממש מבלבל אותי!!!

secondtime82

New member
קרה לי בדיוק ככה בעבר

עם בדיקה של אי.בי. אפילו באותו יום בדיוק. וזה קרה שוב חודש לאחר מכן. מבינה את האכזבה שלך, אבל בדיקת הדם היא המהימנה ביותר.

nanag8

New member
דווקא לא, בדיקה של לייף

קניתי בדיקה זוגית הראשונה חיובית והשניה אני ראיתי שני פסים שהשני ממש כמעט לא נראה ובעלי לא ראה כך שאני לא יודעת להגיד אם שתיהן יצאו חיוביות
אחכה עוד שבוע שבועיים אולי ביוץ מאוחר ואם לא אז אלך לרופאת נשים שתתן לי כדור שיעשה מחזור
תודה ♥

Mis Anna

New member
כנראה מדובר בפס אידוי

מקווה שבכל מקרה נקלטת
יש לך מחזור לא סדיר? האם את עוקבת אחרי ביוץ?

nanag8

New member
קשה לי להאמין

אלא אם היה לי ביוץ ממש ממש מאוחר אז אולי עוד יש צאנס אבל האמת סקפטית ויותר מאמינה שהבדיקה היתה פגומה או משהו כזה
המחזור שלי היה פעם כמו שעון אבל אחרי ההפלה האחרונה שעברתי(בחודש רביעי לא כימי או משהו כזה) אז במקום לקבל פעם ב28 ימים קיבלתי בפעמיים הראשונות אחרי ההפלה פעם ב30 ימים והמחזור השלישי והאחרון עד כה היה 27 ימים
ולגבי עוקבת אחרי ביוץ, טפו טפו אני נקלטת מאוד מהר בד"כ ככה שאף פעם לא בדקתי עם מקלונים וכאלה, אלא רק הסתכלתי במחשבוני ביוץ מתי אני אמורה לבייץ פחות או יותר

למעלה