רוצה קצת לפרוק...

Kim54

New member
רוצה קצת לפרוק...

היי בנות,
אני חושבת שאין מקום מעולה לפרוק בו את מה שאנחנו מרגישות אם לא במקום בו יכולים להבין אותי הכי טוב.

לצערי בשנתיים האחרונות בעלי ואני הצלחנו להיכנס להריון 3 פעמים אך ללא שום תינוק. הריון כימי, הריון מולארי שלם ועוד פעם הריון כימי.
הייתי אצל כמה רופאים וכולם פה אחד אמרו לי שפשוט נפלנו על הצד הרע של הסטטיסטיקה ושנמשיך לנסות.
התחלתי בלי קשר לעשות בדיקות דם, קרישיות ויש לי תור גם להיסטרו אבחנתית.

בכל מקרה, אנחנו ממשיכים לנסות בלי קשר שאולי הפעם כן נצליח.

איך אתן מתמודדות עם כל הלחץ? גם לחץ נפשי, גם לחץ מהאנשים בסביבה, מהמשפחה...
פתאום כל החברות בהריון, כל הזוגות שאנחנו מכירים כבר מקימים משפחה ורק אנחנו נשארים מאחור.

איך מתמודדים עם זה בצורה בריאה?
אני מרגישה שזכיתי בזוגיות מדהימה והחלום שלי להעניק לבעלי כבר תינוק, וזה פשוט לא קורה עדיין.
כל פעם האכזבה מחדש.

מצטערת על החפירה, פשוט כל כך עוזר להקליד את כל מה שאני מרגישה כי אין באמת למי לפרוק. כל החברות שמכירות את הסיפור שלנו לא באמת יודעות איך להתנהג איתנו. להן יש תינוק/ת, משום מה לאף אחד אין בעיות להיקלט מהר וכל ההריונות עברו בהצלחה.

אני מאחלת לכל אחד ואחת בפורום הזה להתברך בהריון בריא ותקין!! ושיקרה כבר :)

Mis Anna

New member
יקירה

הסיפור שלך לא פשוט והתחושות שלך מובנות.
עם זאת חשוב לי להדגיש שלא כל הנוצץ זהב.
יכול להיות שנראה לך שכולם עם ילדים וכולם נקלטו בקלות והכל טוב ולא תמיד כך הדבר. אם יש משהו שקשה לנו איתו הוא כישלון והסתרתי טיפולים וכשלונות וההפלה.
אף אחד לא צריך לדעת מה עבר עלי. ולכן מי שיראה מהצד יראה שיש ילד וזהו. ויניח כי הכל עבר על מי מנוחות.
זה טוב שאת בודקת הכל כי אמנם כימי הוא דיי נפוץ מולארי הוא נדיר מאוד ואם כבר קרה לך כדאי בהחלט לעשות בירור מקיף.
כמו כן כשאנחנו רוצים משהו המחשבה יוצרת מציאות. כלומר אם אני רוצה הריון פתאום אראה מלא הריוניות מסביב. ואם ארצה משהו אחר גם הוא פתאום יתחיל לקפוץ לי בכל מיני מקומות. כי זה מה שבראש שלנו ולזה אנחנו שמים לב יותר.
אם כבר נקלטת 3 פעמים זה אומר שזה יקרה לך ועוד יהיה לך תינוק ומשפחה גדולה ככל שתרצי. תעשי את כל הבדיקות ותמשיכו לנסות. זה יקרה.
&nbsp
&nbsp

מאי292

New member
מהממת חיבוק גדול

האכזבה הזו שורפת את הלב והופכת את הבטן....

אבל תנסי להסתכל על הצד החיובי
נקלטת כבר 3 פעמים!!
הגוף של שניכם מתפקד כראוי את יודעת להיכנס להריון וכמו שכבר כתבו לך, זה יקרה לך בקרוב בצורה תקינה, טבעית ועד הסוף.

תרשי לעצמך להתאכזב ולבכות זה חשוב כדי לשחרר ולהמשיך לחודש הבא.

מ

למעלה