רוצה למות

secondtime82

New member
מבאס לגמרי

אבל לצד הפרקטי - היית בא״ס? מהשלב הזה הבטא פחות הכרחית, האם שללו הריון מחוץ לרחם?

Mis Anna

New member
בשלב הזה

רק תמשיכי לעקוב.
האם הבדיקות באותה מעבדה? לפעמים יש הבדלים בין המעבדות.
האם עדיין יש דימום?
תנסי לגשת ביום ראשון לאולטרסאונד שוב

מורי1122

New member

לצערנו הדברים האלה לא בשליטתנו בכלל.
מקווה שבהקדם תקבלי תשובות, לכאן או לכאן...
שולחת לך חיבוק!

LEELEE7

New member
אל תספידי....

אל תספידי לפני שנקבע משהו.
בתור מי שעברה את זה, אני יכולה להגיד לך משהו, שאמרו לי שוב ושוב בבית החולים ורופאים שונים -
בשלב התחלתי כזה, זה לא בשליטתך או בשליטת הרופאים. אם זה צריך להמשיך זה ימשיך, ואם מלכתחילה משהו לא היה תקין - זה יפול, גם אם תקבלי מיליון תרופות. זה לא בשליטתך ולא באשמתך. את יכולה לנוח מפה ועד הודעה ידשה וזה לא יעזור. הריון עם עובר בריא מחזיק הרבה מאמץ. קחי לדוגמא נשים שנכנסות להריון וממשיכות עם אלכוהול וסמים וההריון בכל זאת מחזיק. אין משמעות כרגע לשליטה שלך.
הכל עוד פתוח,
אני כאן לתמוך גם בפרטי אם תרצי,
מחזיקה לך אצבעות

חסויה1909

New member
כבר לא יודעת..

היום בטא 3790
אני כל הסופש פשוט בכיתי ללא הפסקה כי אמרו שכנראה הריון לא תקין
היום פתאום הבטא עלתה
אבל ברור לי שבכל מקרה כנראה בגלל שאז העלייה היתה ממש מזערית סביר להניח שאין פה תקווה..
מאד מבואסת..אמרו לי לחכות ל23 לאולטרסאונד
לא יודעת איך אפשר להעזר בסבלנות עד אז

secondtime82

New member
חייבת לומר שאני באופן אישי

לא הייתי מחכה עד ה 23 לא״ס. מדובר על עוד 10 ימים! בא״ס טוב (של מכון) בערכי הבטא האלה אמורים כבר להבין מה קורה שם. אני אחרי שני הריונות חוץ רחמים, מקווה מאד עבורך שזה לא המצב אבל לא הייתי מחכה וכן הולכת לשלול אפשרות כזו. פשוט לכי לרופא אחר ואפילו תבקשי הפנייה למיון אם צריך (ואז תלכי בשעות הבוקר, כשהמכון א״ס עובד).

יעשו לך, אם תגידי שאת בהריון ומרגישה רע או משהו...

אבל אם תגידי להם שהבטא משחקת, או שאת רוצה לראות שק זו לא סיבה מבחינתם לא.ס. דחוף...

בשורות טובות

Mis Anna

New member
לא חייב מיון

אם יש לך מרכז בריאות האישה בעיר אז יש להם מוקד למצבים כאלה.
תתקשרי למרכז בריאות ותשאלי מתי אפשר לבוא להיבדק אם את לא מרגישה טוב

dogli3

New member
באיזה שבוע את?

התנהגות כזו של בטא יכולה להעיד על תאום שפרש, ועדיין יתפתח הריון תקין.

חסויה1909

New member
הייתי במיון

עשו אולטרסאונד ראו שק הריון ואמרו לחכות לאולטרסאונד ב23.10 כי זה נראה רק קטן ביחס לגיל ההריון אסל נכון לעכשיו אי אפשר לדעת והרופא אמר לא לעשות יותר בטא עד הבדיקת us ואגב, על פי המחזןר זה שבוע חמש פלוס שלוש

Mis Anna

New member
יופי

שק זה מה שמצופה לראות בשלב זה.
לאיזה גיל הריון הוא אמר שזה מתאים

חסויה1909

New member
לא

לא אמר
אבל אין קוטר עוברי לכן לא ידע להגיד אם ההריון מתפתח כראוי או לא..אבל אמר שנראה קטן לעומת השבוע..

מורי1122

New member
ברור לי שזה לא ירגיע אותך, אבל חייבת להגיד לך שאין שום

משמעות לגיל הריון לפי המחזור, רק לפי מועד הביוץ. למשל, יכול להיות שלפי המחזור את בשבוע 5 + 3 אבל בפועל את בשבוע 4+ (מניסיון).
מקווה שתשמעי רק בשורות טובות. לדעתי כדאי לך להמתין עד הא"ס ב- 23.10, כי גם אם הכל תקין (בע"ה!!!) לא ניתן יהיה לראות זאת לפני כן.
מחזיקה לך אצבעות יקירה.
&nbsp

חסויה1909

New member
נסיכות

תודה רבה
האמתי שבגלל שהלימודים התחילו אני יותר עסוקה וכך הזמן יעבור, אבל זה בראש שלי תמיד..מתפללת!

מפעם

New member
גם לי זה נראה כך

הבטא שלך יפה ועצירה עם התקדמות בהחלט תואמת תאום פורש.. גם הדימומים שהיו לך מתאימים. גם זה שהרופאה אמרה שהיא לא מזהה שק בודאות (כי זה רק נקודה באולטראסאונד ואם זה 2 זה יכול לבלבל)..
אז כמובן שאין מה לעשות חוץ מלחכות אבל מאחלת לך המתנה שפויה והריון מלא ותקין עם ידיים מלאות בסופו:)

METOKA27

New member
מה שלומך??

יש חדש ממך?
חשבתי עליך, וכמה ימים שלא הצלחתי לשלוח הודעות
אשמח לעדכון

למעלה