פאניקה

Mis Anna

New member
פאניקה

מחר יש לי ראיון עבודה הייתן מתחילות עבודה חדשה עם טיפולי פוריות?
מצד אחד ממש לא הזמן מצד שני בתחושה שזה עכשיו או לעולם לא

Mis Anna

New member
כן יש אבל לא בטוח שיישארו לי שערות

ויש פה הזדמנות פז שאני מפחדת לפספס

shirael

New member
אולי לא עשיתי מספיק (או בכלל) טיפולי פוריות..

אבל אני לא רואה למה זה צריך להפריע אם מתארגנים לזה מראש. קצת פחות שעות שינה בלילה ואפשר להספיק מעקב זקיקים ודם מוקדם בבוקר, אם צריך להזריק זה עניין של שתי דקות בשירותים... ואז מה נשאר? תור להזרעה\שאיבת ביציות\החזרה, שזה משהו שקורה פעם-פעמיים בחודש וזהו. פספסתי משהו?
או שאולי התכוונת מבחינת תסמינים לא סימפטים של הטיפולים? אותם יהיה קשה לסבול בכל עבודה שתהיי בה, ואולי אפשר גם להקל עליהם עם דיקור ורפלקסולוגיה וכאלה.
אם זאת עבודה שאת חרמנית עליה נראה לי ששווה לנסות, לא?

Mis Anna

New member
בפעם קודמת נדרשתי בהמון מעקבים

כל יומיים איחרתי לעבודה במוגזם חודש פלוס את לא יכולה לדעת איך תגיבי לטיפול. זה גם לא רק העניין של לצאת בהכרח אלא גם הגנה עליך אם את בהריון בעבודה חדשה וגם קצת לא נעים להכנס וישר לתכנן הריון. לא שזה באמת קשור אחד לשני אבל כאילו מרגישה כאילו אני מרמה מישהו בכך שלא מספרת

Mis Anna

New member
זה גם לא כזה פשוט בפעם הזאת

כי עכשיו יש לי ילדה שצריך לארגן בבוקר ואני לא בדיוק יכולה להעלם עם עלות השחר.
וגם אני מפחדת לאבד פרנסה בגלל שאולי לא יבוא להם טוב כל האיחורים והיציאות

METOKA27

New member
לא הייתי מתחילה עבודה חדשה

גם מבחינת הזכויות שלך של טיפולים חופשות מחלה וכו
וגם מהבחינה שזה לא נעים ישר בעבודה חדשה להעדר המון, ומן הסתם אולי יהיה לך אי נעימות להיות פתוחה איתם ולשתף אותם בכל התהליך

אני גם בדעה כמו מתוקה:)

כשנכנסים למקום עבודה חדש תמיד יש את הקצון להרשים, ומעבר לכך אנו גם נבחנים על ידי המעסיקים ולכן ערבוב של זה יחד עם טיפולי פוריות יכול להכניס אותך בהמון לחץ מיותר שאת לא צריכה כרגע וגם מעבר לכך כל העניין של חופשות וכאלו יכול להיות שיסתכלו עלייך בעין לא יפה ועדיף לא להתחיל ברגל שמאל במקום חדש.
אבל קחי הכל ברזיקה זו הדעה שלנו תעשי כמובן רק מה שטוב לך.
התייעצת עם הן הזוג?

missh1

New member
דווקא לא מסכימה עם הדעה פה.

חד משמעית כן להתחיל עבודה שטובה לך יותר. לחיות עם הרגשה שגם לא הולך עם הריון (אמן שתיקלטי החודש בעז"ה! )וגם פיספסת עבודה שטוב בה יותר , זה קשה הרבה יותר מאשר להיות רגועה שיש עבודה טובה בידייך, וגם הריון יהיה בעתיד. לכן, כן הייתי מתחילה את העבודה החדשה. בהצלחה !!!

Mis Anna

New member
התקבלתי

אז עכשיו באמת צריכה להחליט
הבוס שלי נורא תומך ונחמד אבל העבודה קשהההה עם הרבה לחץ ואין לאן להתקדם גם בתפקיד וגם במשכורת.
שם אני אתחיל במשכורת התחלתית כפי שאני עכשיו ואולי טיפה יותר והעבודה הרבה הרבה יותר קלה אם כי מדובר באותו תחום.
זה יהיה טפשי מצידי לא לקחת במיוחד כשהמנהלת אמרה לי טוב יש לי עוד כמה מועמדים אבל בקיצר התקבלת.
אאין לי מושג איך לבוא ולאכזב את הבוס שלי עכשיו באמת שאני באה בקטע טוב. ומקווה שלא ישנא
רשמית יש לי עד ראשון להחליט. היום מתחילה זריקות

shirael

New member
מזל טוב!

זה נשמע no brainer... ברור שללכת על זה, תעשי מה שאת צריכה לעשות ובהצלחה עם הזריקות!

Mis Anna

New member
תודה

מקווה שאני לא עושה טעות.
בגדול העבודה תתחיל עוד חודש.. כך שאם יאיר לי המזל ואקלט החודש יש מצב שאנס לעבודה כבר בהריון

למעלה