דחוף אמאלהה

חסויה1909

New member
דחוף אמאלהה

שאלה דחופפפה
היי בנות
יש לי שאלה היום אמי אמורה לבל מחזור.
לפני יומיים נץחיל לי ממש טיפה ואתמול לא היה כלום
עשיתח בדיקה אשמח לעזרההה

shirael

New member
מזל טוב ממי,

יש לך פס חתיך וברור. לכי לעשות בדיקת דם ושיהיה בשעה טובה, בריאות ושעמום

METOKA27

New member
אצלי זה ניבא רעות

מקווה שאצלך לא
תעשי בדיקת בטא מחר והכפלה ככה תדעי אם זה הריון תקין או כימי

חסויה1909

New member
ואו

אני חוזרת לארץ רק בשישי, מה יש לעשות עד אז? או כשאגיע לאן עליי לפנות? איזה פחד! כשזה הכתמות זה כימי לרב?

METOKA27

New member
אצלי זה היה

אם זה לא יתפתח לך לדימום טרי אולי זה בסדר
תעקבי

LEELEE7

New member
לגבי הכתמות חומות בהריון

היי,
אצלי הכתמות חומות העידו על הפלה, מה שאכן קרה סביב שבוע עשר.
אבל, וזה אבל ענק, זה מאוד שכיח, ואני מכירה כמה וכמה בנות שדיממו ממש בהריון והכל תקין.
כמו שהרופאה שלי אמרה לי -
אין לדעת איך זה יתפתח. או שזה תקין או שלא. בשבועות מוקדמים מאוד, בגלל שאין מה לעשות - פשוט מחכים. בשבועות מתקדמים יותר (אחרי 23) כבר מנסים לטפל כי יש עובר חי.
שוב, מנוחה ותקווה.
לחברה שלי היו דימומים אדומים כמו מחזור והיום יש לה בת הורסת.

תרגעי ותנוחי, כי זה לא בשליטתך.

דרך צלחה, ל-9 חודשי בריאות ונחת, ❤

תעקבי אחרי זה ותהיי קשובה לגוף

אצלי זה ניבא על הריון מחוץ לרחם...בהריון שנקלטתי לאחר מכן לא היו לי הפרשות חומות בהתחלה אז הבנתי שזה היה פשוט לא תקין...אבל שוב כל אחת והגוף שלה...תעקבי אחרי הסימנים ואם את לא רגועה -יש רופא!

חסויה1909

New member
היי,

ביום שישי ישר מהשדה תעופה נסענו לרופאת נשים תורנית.
היא עשתה לי אולטרסאונד אמרה שיש נקודה אבל היא לא יודעת להגיד אם יש משהו או לא...אמרה שמזה יכול להתפתח הריון, או שלא..
נתנה לי הפנייה לבדיקת דם בראשון ושלישי לבטא. בנוסף בשלישי בבוקר יש לי את רופאת הנשים שלי, אומנם עדיין לא יהיו תשובות של הבטא השנייה אבל לפחות אני מקווה שהיא תוכל לעשות שוב אולטרסאונד ולראות שזה לא הפלה או הריון שלא מתפתח, חלילה וחס..אין לדעת עד שלישי.
ביומיים האחרונים ההכתמות ממש פחתו, יוצא גג טיפה אחת-שתיים ביום בצבע חום בהיר, אך ברור לי שזה לא תקין..
יש לי כבר איחור של חמישה ימים והאמת רק מהפחד שהדימום יכול לגרום למשהו רע אני עושה בדיקה ביתית כל יום, ברור לי שזה לא יראה שינוי לכאן או לכאן, אבל זה נהיה דיי אובססיבי בימים האחרונים רק מהפחד..
תודה ששאלת��

למעלה