יום אחרי המחזור ואין מחזור!

יום אחרי המחזור ואין מחזור!

שלום בנות יקרות,
חייבת את עצתכן!
ביום ראשון 16.9 הייתי אצל הרופא נשים לבדיקה שגרתית, במהלך הבדיקה עשיתי אולטרסאונד והוא אמר לי שנראה כי אני אחרי הביוץ והוא לא יודע בדיוק כמה זמן אחרי. לפי החישובים שלי זה היה נראה לי קצת אבסורד ולכן המשכנו לתת עבודה גם ביומיים אחרי הביקור (לפי החישוב שלי הביוץ היה אמור להיות באותו יום או יום אחרי).
אתמול הווסת הייתה אמורה להגיע ולא הגיעה!!
היום עשיתי בדיקת הריון שיצאה שלילית!
מה אומרות? פספסתי את הביוץ או שאין מה לאבד תקווה? קרה למישהי?��

מציינת כי הבדיקה היא של לייף

בהריון הקודם לא היו מקום לטעויות...הפעם נראה כי פס הביקורת ממש בהיר לעומת פעמים קודמות שעשיתי והיה פס כהה ושלילי !

missh1

New member
לא יודעת לומר לגבי הבדיקה של לייף אבל,

מדוע נראה לך אבסורד שהרופא ראה שהביוץ כבר התרחש? אם הוא ראה באולטרסאונד אין אני לא חושבת שיש פה מקום לטעויות..

כי זה לא לפי מעקב זקיקים

זו הייתה סתם בדיקה שגרתית לבדוק תקינות של הרחם ...
אז איך זה שהבדיקה שלילית?

missh1

New member
יכול להיות שהבדיקה שלילית

למרות שיש הריון.
דבר שני, סתם בדיקה שגרתית זה מספיק כדי לראות אם התרחש ביוץ או לא. ואם הרופא צדק הביוץ כן התרחש לפני ה16.9, כיסיתם גם את הימים האלה?

כן לשמחתי כן

העניין הוא שהכי מוזר שבעולם שעשיתי עכשיו את הבדיקה השנייה שבקופסה....ב5 דקות הראשונות לא הופיע כלום על החלונית אפילו לא פס ביקורת!
אחרי 5 דקות הופיע פס הביקורת עם פס בהיר לידו שנראה לעין! כל כך שמחתי התחלתי לבכות ואפילו התקשרתי לבעלי!
אחרי שדיברתי עם בעלי בטלפון נכנסתי לשירותים לקחת את המקלון והפס נעלם כאילו לא היה!
אני בחורה רציונאלית ומפוקסת ןבטח שלא הוזה! איך הפס נעלם? מה קורה עם הבדיקות האלו?

עשיתי בדיקה...ב5 דקות הראשונות

לא הופיע כלום בחלונית אחרי 5 דקות הופיע פס ביקורת ופס בהיר לידו...
4 דקות אחרי שהפס הופיע חזרתי לקחת את הבדיקה והפס נעלם לגמריי כלא היה!
עכשיו יש רק פס אחד .....מה זה היה? למישהי קרה? ויצא חיובי בסוף?

אני לא מדמיינת והלוואי ויכולתי לצלם לפני שזה נעלם!

אני מסתכלת על המקלון מכל זווית אפשרית ויש בו פס אחד מחניק...
מעלה את התמונה המאכזבת...(לא מפסידה שום דבר להעלות)

METOKA27

New member
יכול להיות שהיה ביוץ

ואפילו אם עבדתם קשה זה לא נקלט... בכל ביוץ הסיכוי להריון הוא 30%
מנסיוני אם היה הריון כבר היית צריכה לראות בדיקה חיובית... וזה שמאחר זה בגלל לחץ

טוב אני ממש לא בלחץ...חח

אני לא בלחץ וההיפך היו חודשים שהייתי יותר בלחץ ועוקבת כמו סטוקרית אחרי הביוץ והחודש לא עקבתי בגלל זה אני לא יודעת לומר מתי הוא היה...
פשוט זה היה במקריות שהרופא אמר לי...
יש לכן איזושהי תובנה בקשר לבדיקה?

ממשיכה לעדכן

הבוקר עשיתי בדיקה של קליר בלו...יצא לי קו בלתי נראה שאפילו במצלמה לא נקלט וניסיתי מכמה זוויות....עדיין לא קיבלתי....
הבטן ממש מתהפכת לי ( עברתי לפני חצי שנה ירידת מים מוקדמת בשבוע 18 שבו נאלצתי להיפרד מהעוברית הקטנה שלי).
מה אתן אומרות? בדיקת דם אעשה ביום חמישי...

METOKA27

New member
תעשי במקלוני סנסו טסט

או של איביי הן מאוד רגישות, קליר בלו לא אמין.
בהצלחה ובשורות טובות.. זה שהמחזור לא מגיע זה כבר סימן טוב, חום השחר גם נשאר גבוה?

יש לי בדיקת דם מחר אחכה לה

נראה מה יהיה! לא סדקתי חום השחר��
בגלל שלא עקבתי החודש! רק לפי מה שהרופא אמר לי אני יודעת שהיה ביוץ לפי 15.9

METOKA27

New member
אם היה ביוץ ב15 כבר בדיקות הריון היו מגלות

במידה וזה נקלט... לדעתי חבל לעשות בדיקת דם ולהתאכזב ... תעשי עוד בדיקת הריון קודם. חבל סתם להדקר ולקבל שלילי

למעלה