פרוגסטרון?

shirael

New member
פרוגסטרון?

מועדים לשמחה בנות!
הביוץ היה בסוף יפה וברור אחרי האוביטרל. בגלל שהיו הרבה הפרשות לאורך הדרך הייתי כל פעם בטוחה שהשיא שלהן מאחורי, אבל בדיעבד באמת כמו האחות אמרה, ההפרשות הכי "טהורות" היו בשבת בבוקר. כיסינו יפה את חמישי שישי וגם שבת, אז לפחות מבחינה הזאת אני רגועה.
מה שכן היום יואב 4 אמור להיות, והחום לא ממש עולה . בדרך כלל אחרי 3 ימים הוא מזנק מעל 36.6 אבל היום הוא עדיין בסביבות 36.3. אין לי בדרך כלל הכתמות לפני הווסת וגם הלוטאלי שלי בדרך כלל 14 יום.. מצד שני, שני המחזורים האחרונים היו די עקומים, אחד בלי ביוץ בכלל ואחד עם ביוץ מוקדם באסטרוגן נורא נמוך, ואחריו לוטאלי של שבוע, עם הכתמות ובדיקת דם שראתה פרוגסטרון נמוך. הביוץ החודש היה כבר ברמת אסטרוגן תקינה, אז אני נוטה לחשוב שגם הפרוגסטרון יהיה כבר בסדר.... אבל מצד שני כאמור החום לא עולה.
יש טעם לעשות בדיקת דם? מפחדת שהכל יכשל בגלל משהו פשוט כמו מחסור בפרוגסטרון...
אגב בכלל אני בטוחה שאין מצב שאני בהריון, המוח שלי פשוט לא מסוגל אפילו להעלות על דעתו שזה הצליח ��

Mis Anna

New member
כן לבדוק

וגם תבקשי תמיכת פרוגסטרון
ואם יש לך גרף שעשית אשמח לראות כדי להבין מה קורה עם החום

shirael

New member
לא, אני כבר שנים לא עושה גרפים,

מאז שהטמעתי את השיטה הטבעית אני רק עוקבת בסביבות הביוץ, לפניו ואחריו, ולא רושמת את זה בשום מקום.
הקאברליין שלי הוא כאמור 36.6.
החודש הטמפרטורה היתה 36.16 וכדומה בימים שהגוף ניסה לקדם ביוץ, ו-36.3 בימים שהיתה תקיעות.
בכמה ימים שלפני הביוץ החום היה סביב 36.1, ביום שישי 35.9 וביום שבת 35.89 (זה היה הביוץ) ומאז אני על 36.3 בערך כבר 4 ימים..

Mis Anna

New member
הקאבר ליין

משתנה בהתאם לכל מחזור. כפי הנראה הקאבר שלך פה הוא בערך 36.1
בגדול אחרי הביוץ ישנה עליה של 0.5 לערך. שזה כמעט מה שקורה אצלך.
לדעתי אם תעשי גרף יהיה לך יותר קל להבין מה קורה.
בכל אופן את אחרי ביוץ. ואפשר לבקש תמיכה הורמונלית אם את דואגת וגם לעשות בדיקת דם

shirael

New member
מוזר,

ממה שלמדתי בסדנה וחוויתי במשך השנים הקאברליין מסתנה מאישה לאישה, אבל לא ממחזור למחזור.
בכל מקרה זה לא משנה את השורה התחתונה.. אם אני רואה שמחר הטמפרטורה נשארת נמוכה אלך לעשות בדיקת דם, תמיד עדיף לדעת.

Mis Anna

New member
הקאבר

נקבע בכל מחזור. יכול להיות שאצל אותה אישה כל פעם המדידה תהיה דומה כל חודש. אבל את לא יכולה לקבוע שהקאבר 36.6 בלי שהייתה לך אפילו מדידה אחת כזו.
אם למשל 5 ימים מדדת 36.16 בביוץ נפלת ל35.9 והטמט הכי גבוהה שלך הייתה 36.3
אז הקאבר איפשהו באמצע 36.2
&nbsp

dogli3

New member
מה? לא לא... משתנה ועוד איך.

יש לי מחזורים עם קאברליין ב-35.8 ואחרים ב-36.3.
אני מסכימה עם אנה - גרף מלא ייתן לך הרבה מאד מידע.

shirael

New member
מעניין!

חידשתן לי. ונחמד לראות אותך פה שוב דוגלי

dogli3

New member
שמחה לחזור!

תפוז החרימו אותי מסיבה לא ברורה, ועשרות ההודעות שכתבתי נבלעו.
גם על זו קבלתי הודעה: "אינך רשאי להגיב בפורום זה"
מרגישה פושעת ואין לי מושג על מה.

dogli3

New member
אה, אז לא חטאתי?

היה מתיש לכתוב שוב ושוב מבלי שההודעות יישלחו. ומבאס.
אני יודעת כמה התמיכה, גם במרחב הוירטואלי, היא חשובה בנושא כה עדין של לקראת הריון.

Mis Anna

New member
כן

הייתה בעיה שלא נתן לשלוח תגובה מהירה ואחרי זה התחיל לכתוב שאסור להגיב בפורום זה חח

shirael

New member
אוקיי, יש תוצאות:

אסטרדיול 380
פרוגסטרון 13.4
LH יצא 21.7
&nbsp
האחות משום מה לא חוזרת אלי, אז מה אתן אומרות? מספיק פרוגסטרון? הביוץ היה כנראה בשבת בבוקר, טמפרטורה 36.38 גם הבוקר, בלי שינוי מאתמול.

Mis Anna

New member
איזה יחידות מידה של הפרוגסטרון זה חשוב

לדעתי את צריכה תמיכה
ומוזר לי הlh

shirael

New member
שיט,

האחות לא חזרה אלי (היתה שיחה שלא נענתה מתישהו וזה טלפון לשיחות יוצאות בלבד). אין עם מי לדבר עד יום שלישי

&nbsp
היחידות הן nmol/l.

shirael

New member
אוף איזה יאוש,

אני לא מצליחה להבין מהגוגל אם הרמה אצלי סבירה או לא, ומסתבר שבגלל החג המרפאה שלי בכלל סגורה בדיוק בשעות שאמורות להיות שעות קבלה של הרופאה שלי... ועכשיו לא תהיה לי שום אפשרות להתייעץ עד יום שלישי!
&nbsp
יש לי קשרים עם רוקחים, אם היו לי שם ומינון מדויקים אני יכולה להשיג גם בלי מרשם באופן חד פעמי, אבל אין עם מי לדבר

Mis Anna

New member
את 5 ימים אחרי ביוץ

7 ימים אחרי ביוץ מצפים לראות 30-40 לפי היחידות מידה שרשמת. נראה לי שזה נמוך אצלך.
מחר אין אפשרות לפנות למישהו?

Mis Anna

New member
קחי כמובן בערבון מוגבל כי אני לא רופא.

חברה שלי נקלטה עם ערך דומה והיו לה מלא דימומים בתחילת ההריון.
בעצתי היא ביקשה לבדוק פרוגסטרון והיה לה 12 בשבוע 6.
קיבלה זריקות פרוגסטרון לאורך כל ההריון וילדה וכל היה בסדר.
אל תלחיצי את עצמך לפני הזמן אבל תנסי לגשת אפילו לרופא משפחה מחר הוא יכול להוציא לך מרשם.

shirael

New member
וואלה.. רופא משפחה?

לא יודעת, כל פעם שאני מנסה ללכת מסביב לרופאה המטפלת שלי זה רק חוזר לנשוך אותי בתחת, אז ללכת לרופא שלא מכיר אותי ולהנחית עליו ככה...
הסיפור שלך דווקא הרגיע אותי קצת. הזכיר לי שכשיגיע הזמן שזה יקרה אז כמה מדדים לא אופטימלים לא ישנו שום דבר. מניחה לזה וגמרנו, נמאס לי להילחם.

shirael

New member
אני לא יכולה לחשוב על אף אחד...

המרפאה שלי לא פעילה בימי שישי, ובימי ראשון כן אמור להיות פתוח כמה שעות בבוקר, אולי האחות תהיה שם ותגיב, אין לי מושג כי אין בימי ראשון מעקב זקיקים אז היום הזה גם מחוק אצלי בראש. כל התקשורת איתם נורא מסורבלת, אני צריכה לכתוב מייל ואז הם חוזרים אלי, אין שום מצב לדבר עם מישהו לפי דרישה...
אין מה לעשות, אני צריכה לשחרר מזה וזהו. תמיד יש חודש הבא

למעלה